Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bunları eşşek sudan gelene kadar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşı tarafın mobese kayıtları ve darp raporu ile tck86 gerekçesiyle dava açması denetimli serbestlik ve bir miktar para cezası almanız için yeterlidir.

Darp edilmesi nedeniyle hastane masrafları ve çalışamadığı günler için tazminat talep edebilir.
    abi terlikle korumasız bi şekilde motor kullanan bi tip. arkasını arayacağını sanmıyorum. büyük ihtimalle ehliyeti de yoktur onun. kasksız ehliyetsiz bi şekilde motorla yaya üst geçidine çıktığı için bende ceza yerim korkusuyla gidemez işin üstüne. ben öyle düşünüyorum yani. olan oldu artık bekleyip görücez
    Bilalancer bunu beğendi.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kavga etmek ne kadar tehlikeli iş olsa da herkes saygılı olmak zorunda birbirine bence , hiçbir şekilde artisliğin lüzumu yok

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ellerin dert görmesin kardeşim. eline koluna yüreğine sağlık. senin benim gibi babayiğitler sayesinde anlıyacaklar toplumda insanlara nasıl davranılması gerektiğini
    Bilalancer bunu beğendi.

yapmayın böyle şeyler arkadaşlar gençsiniz kanınız kaynıyo tamam ama şiddet sadece daha fazla şiddeti doğurur.hayatta hiçbirşeye kesin gözüyle bakmayın hatta bizim tamda bu konuda çok güzel bir atasözümüz vardır.''El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış''demem o ki kendinize dikkat edin kavga eden değil kavgadan uzak duran daha çok yaşar.bi de artık devir değişti eskisi gibi mertlik delikanlılık yok boşuna demiyorlar silah icat oldu mertlik bozuldu diye.gençsiniz daha önünüzde çokkk uzun bir hayat var böyle şeylerle uğraşmayın.
    SUN bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerin dert görmesin kardeşim. eline koluna yüreğine sağlık. senin benim gibi babayiğitler sayesinde anlıyacaklar toplumda insanlara nasıl davranılması gerektiğini
    Başka bi dilden anlamıyolar ki. Adam akıllı yaptığının yanlış olduğunu anlatsan daha da dikleniyo bu tipler. Sessiz kalsan kimse bişey demiyo diye daha da azıtıyolar. Kız arkadaşım yalnız da olabilirdi. Benim yerimde yaşlı veya engelli biri de olabilirdi. Yaya geçidine motorla giren ve üstüne artistlik yapan bi adamdan yaşlılara veya engellilere saygı duymasını bekleyemezsin. Birinin dur demesi lazımdı bende dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın böyle şeyler arkadaşlar gençsiniz kanınız kaynıyo tamam ama şiddet sadece daha fazla şiddeti doğurur.hayatta hiçbirşeye kesin gözüyle bakmayın hatta bizim tamda bu konuda çok güzel bir atasözümüz vardır.''El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış''demem o ki kendinize dikkat edin kavga eden değil kavgadan uzak duran daha çok yaşar.bi de artık devir değişti eskisi gibi mertlik delikanlılık yok boşuna demiyorlar silah icat oldu mertlik bozuldu diye.gençsiniz daha önünüzde çokkk uzun bir hayat var böyle şeylerle uğraşmayın.
    Haklısın abi doğru söylüyosun. Ama birden olunca ve yanında kız arkadaşın olunca düşünemiyosun o an.
    Bilalancer bunu beğendi.

Motosikleti
    cafe racer 150 cc
    arkadas buyuk şehir adamı allah korusun katil eder ben muğla dalamanlıyım raat ust gecit neymış yiyosa cıksın motorcu 20 tane basamagı trafik neymiş nufus 30.000,polisler tanıdıklarımız.gel gor şimdi unideyim manisa turgutlu da her hafta sonu izmire dershaneye gıdıyorum.(gerçi izmiri istanbulun yanın da opte basına koy)kemalpaşa dan konağa kadar sıkıntı hele basmahane çankaya buca şirinyer çok tehlikeli.senın anlattın tipler buralar da da çok yani.ben ce eline sağlık.

çoğunuzun başına aynı durum gelse bence aynı şeyleri yapardınız. eleman sopayı hak etmiş.
    Bilalancer bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Eline sağlık.
    Cık cık cık... Şiddet ne kadar kötü gibisinden yorumları anlamakta zorluk çekiyorum.
    Ben yaya ÜST GEÇİDİNDEN yürürken gelip arkada korna çalacak üstüne bir de çekilsene lan! diye emir verecek. Önce döver sonra da trafik polisi çağırırım.
    Bilalancer bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Ellerine sağlık.

İzmir'de sinyal vermeyenlerle, hatalı sollayanlarla, üç şeritli yolda en soldan en sağ şeride geçmeye çalışanlarla çok kavga ettim, çok insanın üzerine yürüdüm. Birgün BMW sahibi vatandaşa karşı el kol hareketlerim neticesinde ikiyüz metre ileride aracını sağa çekmiş ve bana eliyle gel gel yapıyordu. O gün ilk defa kaçtım.
    cece89 bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bana silah çekmişti sığırın biri =) üstelik ben tek onlar 3 kişiydi.. sen yinede dikkat et mal ve psikopat sayısı çok fazla, Allah korusun bi denyonun tek kurşunuyla hayatın ya kabusa döner yada son bulur.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Ben olsam o motorun kayışıyla fren teliyle köprüden sallandırırdım şahsen onu. Toplum olarak çok ruhsal bir dinginlik içerisine giriyoruz da bence korkunun dışa vurmuş hali sakinlik olmamalı, aksi taktirde trafikte vb her alanda ezilen kısım olmamalıyız ki ses etmediğin sürece bu tarz fırlamalar çoğalmasın.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne değişik döğüş sporları varmış. Ben tekwando da kaldım.
    Arkadaşta Ata sporu ''Atıcılık''ta varmış...Ben ise ise cahil kalmış-hala babadan görme klasik dövüş/savunma ''Beş Kardeş''in her 2'sinide kullanıyorum....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Eline koluna sağlık. Ben de olsam aynı şeyi yapardım. Dayak yemek unrumda bile olmaz. On yumruk yesem bile bit tane vurum.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    Açıkça söylemek gerekirse ben hiç birinizi inandırmak zorunda değilim zaten umrumda da değil. Başımdan geçen olayı anlatıyorum başınıza gelirse şaşırmayın hazırlıklı olun diye. Siz yapamıyosunuz diye bileğinize güvenmiyosunuz diye başkalarını da öyle sanıyosunuz. Çok iyi yaptım gurur duyuyorum. Yine olsa yine döverim. Elime koluma sağlık. Zaten neyin ne olduğunu bilen anlayan adamlarda tebriklerini etmişler. Teşekkür ediyorum hepsine teker teker.
    ilkeronat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)