Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu ülkedede yaşamak isterdim ilk 2 dk ya dikkat çekim!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

İzlerken Çok Şaşırdım Keşke Bizdede Öyle Olsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Yani ila bizim ülkemize suç atın benim ülkemdeki araç sürücülerimiz bu videodakinden çok daha fazla direksiyon kırıp yol vermeye çalışıyorlar.
    Ama maalesef eğitim iyi olmadığı için hep yanlışlıkla motorun olduğu tarafa kırıp motora çarpıyorlar. Zamanla onlarda ters tarafa kırmayı öğrenicekler sabır diyelim ne diyelim
    phradrel, AydınOğlu09 ve C@LiMeRO bunu beğendiler.

jrbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizde olsa üstümüze kırarlar

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bizim ülkemiz daha iyi her an nerden üstümüze çıkıp bonus toplayacaklar diye üç buçuk atarak gidiyoruz daha fazla kan pompalanıyor daha fazla refleksler çalışıyor manyak bişey evden her çıktığında hellaleşmek ayetel kürsi okumadan marşa basmamak vs. vs. anlatılmaz yaşanır resmen hayatta olduğunu hissediyorsun taki bi bölüm sonu canavarı artık seni hayattan koparana kadar.

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    şuan ağlıyorum biliyor musun

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bu ne lan yalandır böyle birşey olamaz adamların hepsi kenara çekiliyor hahaha ne komik montaj arkadaşlar inanmayın

Filmin ismini söyleyecek olan var mı?

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almanya otobanında araba kullanırken en sol şeritte önümdeki aracı geçmek için sellektör yaptım eşimin verdiği tepkiyi görmeliydiniz meğerse orada hız limitlerine uyan araç en solda gidiyorsa onu geçmek için sellektör yapmak yasakmış sizi , beni rahatsız etti diye şikayet bile edebilirlermiş.Kendi isteğiyle çek,lene kadar bekliyorsunuz zaten otobanda en sol şerit genelde sollamalarda kullanılıyor sollama bitince herkes orta şeride geçiyor.MEdeniyet eğitim ne dersek diyelim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    avrupa yollarında motosikletlilerin kırmızı ışıkta en öne geçmeleri için ayrı bir yol var, neyle neyi kıyaslıyosunuz..

Motosikleti
    kuba cg-100
    bizim burada adam vesatlık yapar ben bekliyorsam oda beklesin diye üzerine kırar motosikletlinin çünkü bu ülkenin çoğunluğunu öküzler olusturuyor normaldir yani bu seviyeye gelemememiz

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    motosiklet sürücüsü de nasıl olsa yol veriyorlar diyerek yapıştırıp gitmiyor her aracın yanından geçerken temkinli geçiyor.

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.58 - 3.56 arasına dikkat. Gerektiğinde motosiklet sürücüsüde durmayı bilmeli. Bizde olsa sağdan zorlayıp geçmeye çalışırız. Saygı çift taraflı olan birşey. Bizde 60 saniye boyunca öyle bekleyecek birini gösterin. (arabalar kırmızı ışıkta durmuşlar)
    valla ne yalan söyleyeyim ben olsam orada sağdaki boşluğu affetmezdim.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Coq, abim Paris'te yasamakta. Dedigini o da soyledi. En sol seritteki araclar en sola yanasip bi sekilde gidip motorlara ver veriyorlar. Vermezsen motorcular aynayi kiriyorlar demisti bu dogru mu apaci mi motorcular

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    ülkeyi öyle bir hale getirdiler ki herkes umudu kesmiş gitmenin peşinde bende dahil.çünkü bu yobaz zihniyetin kabadayı tavırlarıyla yönettiği ülkeden hiçbir yol olmayacağı belli.bu ülkede hiçbir şey değişmiyor aynı sahneleri farklı oyuncularla izlemekten sıkıldım.trafikte bu yönetimin ortaya çıkardığı rezilliklerden bir diğeri.insanlar sürekli gergin sürekli bir geçim sıkıntısı bitmek bilmeyen bir araba sevdası ve bunu zamlarla durdurmaya çalışan bir yönetim ama diğer yandan sürekli yol yaptığını söylüyor.3. dünya ülkesi olduğumuzu her dışarı çıktığımda ve yabancı motovlogları izlediğimde farketmek gerçekten çok kötü.....

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Bende bunu seviyorum.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    3.30 çok daha önemli. ülkemizde kaç motorcu o durumda o şekilde bekler acaba? sağdan soldan geçeyim diye sınırları zorlamaz?

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Adamlar motoru görünce hemen sağa geçiyor ne güzel bizde olsa kesin o boşluğu dolduracak bi denyo çıkar senin önüne gelir ki biz oradan gidersek mutlaka arkamıza bi doblo bi kangoo takılır üstüne de korna çalıp yol ister yolun ortasından ne gidiyon lan....
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    Türkiye'deki insanlar, bizim yollardaki kötü sürücüler, saygısız millet vs.. Bu lafları geçiniz. Biz buyuz. Herkes kendini ayırıyor, "ben mükemmelim de diğer sürücüler hayvan" şeklinde konuşuyor. alakası bile yok. Mesela ben daha "geçen gün bi kaza yaptım, mal gibi gittim vurdum ya" diyen birini görmedim. Varsa yoksa o sıkıştırdı,bu sıkıştırdı,şu yola atladı.. yollardaki insanlar da biziz, o dikkatsiz davranan sürücüler de biziz. Daha geçenlerde bi video vardı, "hayvanın biri beni sıkıştırdı" diyordu, videoya bakıyorsun, arabanın suçu yok. Birşeylerin değişmesini istiyorsak herkes kendinden başlamalı.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    çok güzel bir video türkiyede böyle olsa keşke :(

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Kaç para ulan bi fransa :(

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    2 dakika zor dayandım valla=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

konuyu açan arkadaş bunuda ekleseydi İzmir 112 Motorize Ambulans Ekipleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)