Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bajaj pulsar 200 ns fiyat çelişkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +%18 KDV
    3000 liranın %18 kdv si 540 lira ötv side o civarda . Peki geri kalan 2 bin tl civarı nerden geliyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan fiyatı vs japonya fiyatı yapmamalısın.

CBR 250 R denen motorun Delhi satış fiyatını TL'ye çevirdiğin zaman oranın bajaj'ın satış oranı ile aynı olduğunu görürsün.
    Motosikletleri üretildikleri ülkelerdeki fiyatlarını vermeye çalıştım.Bu arada Honda'nın Hindistan fiyatlarını bilmiyorum paylaşırsan sevinirim.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben ilk soylenen fiyat ile almaya karar vermiştim,ardindan sapladiklari zam ile vazgectim. Bajaj nasil oldu da turkiyede motosiklet suruculerinin neredeyse tamaminin nefret ettigi marka ile ülkemize giriş yapti? Yahu 10 anketör salsan,iki gun gezip sorsalar %80 "sakin ha kanuni ile iş yapmayin" sonucu cikar bir kere gt250r da yasadim yedek parcada dahada da bulaşmam..

Bu arada klavyede atip tutmak ile olmuyor,tepkinizi koyun! Pulsar almayin, binmeyiverin..
    mhmtesk bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    7371 liraya aynı kalitede bir motor gösterinde alalım o zaman, kusura bakmayında adı yamaha honda sym diye üste 5000 daha fazla para verip kazıklanacak kadar param yok.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7371 liraya aynı kalitede bir motor gösterinde alalım o zaman, kusura bakmayında adı yamaha honda sym diye üste 5000 daha fazla para verip kazıklanacak kadar param yok.
    Kazıklanmak biraz ağır olmadımı kimisi bim den alışveriş yapar , kimisi migros tan.Bu da aynen böyle birşey işte.
    mustbe bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Evet biraz ağır oldu zevkler renkler tartışılmaz fakat bu fiyat konusunun bu kadar üzerine gidilmesine kızdım biraz, ayrıca yetkili kişinin forumda bu kadar alakadar olmasına karşılık bu tip boş muhabbetler hoşuma gitmedi diyelim, isteyen alır isteyen almaz o kadar basit.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ben bajajın fiyatını normal buluyorum. Fakat kuralsanın fiyat politikası yanlış sen motora 6 bin diyorsun nerdeyse 8 bine satacaklar motor gelene kadar. TVS nasıl 3 bin dedi sattı 1 yıl 3 bine yaptı piyasasını örnek alın biraz. Biz daha motoru tanımıyoruz sen gelmeyen motora zam yapıyorsun. Baştan 8 deseydiniz ozaman

Değerli arkadaşlar; bir çok yanlış bilgi olunca yazmamak mümkün olmuyor. Özür dileyerek bir-iki açıklama yapmak durumundayım;

1. Fiyatı 6000 tl açıkladık, şimdi 8000 tl'ye yaklaştı gibi bir durum yok. Yanlış bilgi. 17 aralık'ta belirlemiş olduğumuz fiyat 6999 tl idi, şimdi bu fiyat 7371tl. KDV ve ÖTV dahil. Başka hiç bir rakam telaffuz edilmedi. Birinci ağız olarak söylüyorum. Bunun haricindeki bilgiler doğru değildir.

2. Net olarak bir konuyu izah etmek istiyorum. Sizlerin karşısında büyük bir güvenle kendi ismimi zikrederek duruyorum. Bundan da büyük onur duyuyorum. Sebeb şu; BAJAJ ile ortaklığımız basit bir iş ortaklığı değil. Her adımı beraber atıyoruz. Nerede ise her hafta beraberiz. 55 ülkede yaşanan başarı hikayelerinin altında bu tecrübeler yatıyor. Aynı strateji Türkiye'de uygulanacak, merak etmeyin. Hiç bir adımı yanlış atma lüksümüz yok, eğer olursa çok çabuk düzeltme yaparız.

3.Bir marka ve ürünün başarılı olmasında beş büyük faktör var.

-ANA TEDARİKÇİ
    -ÜRÜN
    -ÜRETİCİ
    -SATIŞ SONRASI HİZMET
    -EKİP.

Bütün bu faktörlerin hepsini yeniden ele aldık. Şu anda DİSCOVER ve BOXER ürünlerimiz yollarda. Bir çok kurye arkadaşım Discover kullanmaya başladı. Lütfen bu forumdan da yorumları inceleyin. km de 10 kuruşluk bir yakıt aralığından bahsediyoruz. Dün BOXER kullanan bir kurye de 1 km de 11 kuruş yakıt sarf ettiğini ifade etti. Bunun gerisinde büyük bir teknoloji var...

Aynı şekilde PULSAR modelimiz de çok ses getirecek. İlk partimizin tamamı satıldı, ilave tedarik planının devreye soktuk.

Rakamlar ile ilgili ne söylüyorsam işte burada pazarlama müdürünüz olarak muhatabınızım.

İlk parti 15 gün içinde inşallah müşterimiz ile buluşacak. Mayıs ayı sonuna kadar da bekleyen hiç bir arkadaşımız mağdur etmeyeceğiz.
    Lütfen yedek parça fiyatlarını da bajaj.com.tr'den online satış bölümüne girin. Yedek parça fiyatlarını karşılaştırın. Oldukça uygun fiyatlarla satış yapacağız.

Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar.

Allah'a emanet olunuz.

Saygılarımla...
    hyanax100, gelebek, krd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergiye bahane bulmuyorum artık.Çünkü satıcılarında gözü doymuyor aa şekilli güzel motor ee napalım basalım fiyatına zammı.

cbr 250 bile 12.500 iken bunun da 7.350 tl olması açıkcası beni şaşırtmıyor.

250 cc ye kadar olan %8 ötv + %18 kdv nin fiyatı bu kadar uçuracağına şahsen inanmıyorum...

Bu pulsar 200 ns için konuşalım

Arkadaş 3008 tl demiş buna ötv+kdv koyduğumuzda fiyat 3.833,40 tl çıkıyor.
    Şimdi motor başı 750 tl nakliye eklesek. motorun maliyeti 4.583,40 tl oluyor.
    7350-4583=2766 tl motor başı kar kalıyor bunuda yüzdeye vurursak kar oranı % 60 civarında. El insaf diyorum.Bu kadar okkalı kar marjı koyacakların %20 kar ile satsalar satış fiyatı 5.500 tl olacak ki bu fiyatla satışa çıktığı an ortalığı darman duman edicek her taraf bu motorla dolacak kuryeler bunu kullanıcak servis ve yedek parçadan çok kazanılacak ama gelde anlat.
    Yamaha mt-7 gibi bir motoru hem de üzerinde güzel bir takım lastikle %37 ötv + %18 kdv ile 17.900 tl den verebiliyorsa hayli hayli diğer firmalarda uygun fiyattan satış yapabilir ama nerde.
    Bütün firmalara saygılarımı sevgilerimi iletiyorum

altın elbiseli adam'ın sıkı bi takipçisiyim.. moto expo 2014 fuarında çekim yaptı.. neredeyse ilgimizi çekecek bütün standlara gitti ve en sonunda şunu söyledi... bu fuarda yamaha fiyat politikasını en iyi uygulayan şirket. bütün cc lerde en uygun fiyatlar burda dedi... 2014 için satış stratejisi diyerek bizi daha az kazıkladıkları için teşekkür edelim onlara
    gelebek bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bireeee,bensiz neler konuşuyosunuz yaw,beni niye çağırmıyonuz
    gelebek bunu beğendi.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ilk soylenen fiyat ile almaya karar vermiştim,ardindan sapladiklari zam ile vazgectim. Bajaj nasil oldu da turkiyede motosiklet suruculerinin neredeyse tamaminin nefret ettigi marka ile ülkemize giriş yapti? Yahu 10 anketör salsan,iki gun gezip sorsalar %80 "sakin ha kanuni ile iş yapmayin" sonucu cikar bir kere gt250r da yasadim yedek parcada dahada da bulaşmam..

Bu arada klavyede atip tutmak ile olmuyor,tepkinizi koyun! Pulsar almayin, binmeyiverin..
    bu yazdıklarına çok güldüm.
    sen neden CB125e aldın? vibrasyon makinası aynı zamanda çinde üretiliyor buna ne diyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Ekrem Ata bey,
    Bu fiyat konusu çok tartışılan konu haline geldi.

Bir tüketici olaraktan araştırmalarım sonucunda aklıma takılan şu oldu,

Benim duyduğum kadarıyla Hintli (bajaj) yöneticileri 4 yıla yakın zamandan beri yatırım yapmak için Türkiye'yi araştırıyormuş.
    Gerçekten duyduğumuz doğru mu?
    Bu araştırmalar sonucunda Türkiye satış fiyatlarını kendileri mi! belirledi.

Pulsarı fabrikanızda bir gurup arkadaşımla test etme fırsatım oldu. Performans, güç ve tork çok başarılı. Titreşim yok kullanım çok pratik.

Bazı arkadaşlarıma şunu sormak istiyorum.
    Pulsar 200 NS'yi neyle kıyaslıyorsunuz. Eksik araştırma sonucunda kullanmadan ön yargı ile bence hareket ediliyor. Bence piyasaya çıksın kullanılsın muadili hangi motorlar neye göre kıyaslıyacağız o zaman tartışılsın.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazdıklarına çok güldüm.
    sen neden CB125e aldın? vibrasyon makinası aynı zamanda çinde üretiliyor buna ne diyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Ekrem Ata bey,
    Bu fiyat konusu çok tartışılan konu haline geldi.

Bir tüketici olaraktan araştırmalarım sonucunda aklıma takılan şu oldu,

Benim duyduğum kadarıyla Hintli (bajaj) yöneticileri 4 yıla yakın zamandan beri yatırım yapmak için Türkiye'yi araştırıyormuş.
    Gerçekten duyduğumuz doğru mu?
    Bu araştırmalar sonucunda Türkiye satış fiyatlarını kendileri mi! belirledi.

Pulsarı fabrikanızda bir gurup arkadaşımla test etme fırsatım oldu. Performans, güç ve tork çok başarılı. Titreşim yok kullanım çok pratik.

Bazı arkadaşlarıma şunu sormak istiyorum.
    Pulsar 200 NS'yi neyle kıyaslıyorsunuz. Eksik araştırma sonucunda kullanmadan ön yargı ile bence hareket ediliyor. Bence piyasaya çıksın kullanılsın muadili hangi motorlar neye göre kıyaslıyacağız o zaman tartışılsın.
    Aa oylemi?nasil olur yahu? Ben cb yi japonyadaki bir uçak fabrikasinda uretiliyor saniyordum?? Suan cok şaskinim .s

Bi zeki sensin yani forumda?biz de biliyoruz nerede uretildigini. Ben 3600tl ye sifir km honda aldim.daha once envayi cesit çinli de kullandim arada daglar kadar fark var. Titresim konusuna gelince,yok demiyorum ama hic te rahatsiz etmedi. Bu konu ile cb ye vurmak isteyenler genelde motosikletten anlamayan,caylak,cok cesitli motosikletlere binmeyenler oluyor. Genel analizim bu. Etrafimda 1000rr,hayabusa,zx10, Vmax gibi motoskletlere sahip olup benim cb ye binenlerin hepsinin zevkten agzi kulaklarina vardi ve ozellikle " titresim nasil" diye sordgumda "tek silindir olacak okadar" tarzi cevaplar aldim. Ama nerede dunyadan haberi olmayan,bilgisi olmayan ama fikri bol olan yeni yetme rider varsa hepsi titresimden yakindi hemde daha binmeden

bu forumdanda 2 kisiye denemesi icin cb mi verdim ve şok oldular,forumda yazanlardan dolayi titresimden ellerinin ayaklarinin uyusacagini dusunmusler ama yanildilar.

Yanlis hatirlamiyorsam bahcede oldugu yerde donerek bajaj test edenlerden birisin, hahah evet simdi sen altin elbiseli adam oldun bak ne guzel yorumlar yapiyosun bravo idol,ekol seni
    mustbe bunu beğendi.

Motosikleti
    iki teker
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aa oylemi?nasil olur yahu? Ben cb yi japonyadaki bir uçak fabrikasinda uretiliyor saniyordum?? Suan cok şaskinim .s

Bi zeki sensin yani forumda?biz de biliyoruz nerede uretildigini. Ben 3600tl ye sifir km honda aldim.daha once envayi cesit çinli de kullandim arada daglar kadar fark var. Titresim konusuna gelince,yok demiyorum ama hic te rahatsiz etmedi. Bu konu ile cb ye vurmak isteyenler genelde motosikletten anlamayan,caylak,cok cesitli motosikletlere binmeyenler oluyor. Genel analizim bu. Etrafimda 1000rr,hayabusa,zx10, Vmax gibi motoskletlere sahip olup benim cb ye binenlerin hepsinin zevkten agzi kulaklarina vardi ve ozellikle " titresim nasil" diye sordgumda "tek silindir olacak okadar" tarzi cevaplar aldim. Ama nerede dunyadan haberi olmayan,bilgisi olmayan ama fikri bol olan yeni yetme rider varsa hepsi titresimden yakindi hemde daha binmeden

bu forumdanda 2 kisiye denemesi icin cb mi verdim ve şok oldular,forumda yazanlardan dolayi titresimden ellerinin ayaklarinin uyusacagini dusunmusler ama yanildilar.

Yanlis hatirlamiyorsam bahcede oldugu yerde donerek bajaj test edenlerden birisin, hahah evet simdi sen altin elbiseli adam oldun bak ne guzel yorumlar yapiyosun bravo idol,ekol seni
    işte aramızdaki fark bu,
    daha beni tanımıyorsun ne kullandığımı bilmiyorsun ve yorum yapıyorsun.
    Senin yaptığın hatayı bende yaptım üzülme CB125 aldım ve 20. gün motoru sattım. Honda'nın ürettiği üretim hatası bir motosiklet. Bana bu motsikleti savunma vibrasyondan insanın eli ayağı uyuşuyor. Bak işte ne kadar ön yargılı davranıp insanları nasıl yanlış yönlendiriyorsun.

işte bizim sorunumuz bu kimse yoğurdum ekşi demiyor.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben hoc rahatsiz etmiyor? 2012 6. Aydan beri 14.500 km yaptim daha 1 kere titresimden rahatsiz olmadim,suan imkan olsa 250cc ye yukseltilebilse bir ömür binerim. Titresime bukadar dusmansan yurt disi forumarda pulsarin gostergeyi kafayi sokup icine sunger basan hala da titresimden zangirdadigini yazan kullanicilarini da okumussundur umarim? Sukur cb de hic zangirdama yasamadim,bekleyip gorucez umarim yanilan biz oluruz

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Önyargı mı Şu anda hindulardan bazalınan fiyat kdvsi kılı tüyü dahil fiyat.Yani arada 4000 küsürden fazla fark var.Hadi onu geçtik.Bundan sonrasına bakalım.Fiyat hala artıyor,dövizin düşmesine rağmen.Hani 10 kuruş çıkınca fiyatlara yansıyor,düşünce kimse görmüyor ya...Onu da geçelim,servis anlayışı çok farklı olacak denildi,3 il gezdim ve internetten gördüğüm kadarıyla mevcut kanuni servisleri bajaj servisleri oluyor.Servislere Eğitim verildi deyip kendimizi kandıralım diyelim,sizce şimdiye kadar dünyanın şikâyetini alan bu servisler değişebilirmi?İNŞALLAH CANIM YA.Ekrem abiyi severim ama ben motorcudan yanayım kimse kusura bakmasın.Bu arada yanılmayı gerçekten çok istiyorum.Ayrıca küçük cclerdeki bu fiyat anlayışına ilk tepkim Hondaya oldu,yani herhangi bir markaya garezim yok.Mondial kullanıyorum,yamuğunu gördüğümde onlarada beni ipleyene kadar yazıyorum.Servisin umursamazlığını belgeleyerek servisliği iptal ettirdim.Ki bakım için pek te servis kullanmam.Pulsarın belki en fanatiği benimdir bu forumda.2007 de ilk gördüğüm günden beri resmen aşığım.Ama platonikmiş,o beni sevmedi İşin şakası tabi,ama Ekrem abi ara ara tebdil kıyafet yapıp bi servisleri gezsin,kendi sattıkları motorları ufak bi arıza için ayrı ayrı servislere göstersin.Ondan sonrasına bakarız.
    EKONOMİ bunu beğendi.

Motosikleti
    iki teker
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önyargı mı Şu anda hindulardan bazalınan fiyat kdvsi kılı tüyü dahil fiyat.Yani arada 4000 küsürden fazla fark var.Hadi onu geçtik.Bundan sonrasına bakalım.Fiyat hala artıyor,dövizin düşmesine rağmen.Hani 10 kuruş çıkınca fiyatlara yansıyor,düşünce kimse görmüyor ya...Onu da geçelim,servis anlayışı çok farklı olacak denildi,3 il gezdim ve internetten gördüğüm kadarıyla mevcut kanuni servisleri bajaj servisleri oluyor.Servislere Eğitim verildi deyip kendimizi kandıralım diyelim,sizce şimdiye kadar dünyanın şikâyetini alan bu servisler değişebilirmi?İNŞALLAH CANIM YA.Ekrem abiyi severim ama ben motorcudan yanayım kimse kusura bakmasın.Bu arada yanılmayı gerçekten çok istiyorum.Ayrıca küçük cclerdeki bu fiyat anlayışına ilk tepkim Hondaya oldu,yani herhangi bir markaya garezim yok.Mondial kullanıyorum,yamuğunu gördüğümde onlarada beni ipleyene kadar yazıyorum.Servisin umursamazlığını belgeleyerek servisliği iptal ettirdim.Ki bakım için pek te servis kullanmam.Pulsarın belki en fanatiği benimdir bu forumda.2007 de ilk gördüğüm günden beri resmen aşığım.Ama platonikmiş,o beni sevmedi İşin şakası tabi,ama Ekrem abi ara ara tebdil kıyafet yapıp bi servisleri gezsin,kendi sattıkları motorları ufak bi arıza için ayrı ayrı servislere göstersin.Ondan sonrasına bakarız.
    Bu konuda sana çok katılıyorum.
    Ürün satın almak çok kolay,
    Önemli olan ürün aldıktan sonra başlıyor. Arkadaşlarımız hep ürünlerin fiyatlarını tartışıyor. Bence en önemli konu eşya, araç vs bir ürün satın alındıktan sonra satıcı ne kadar arkasında duruyor aynı zamanda teknik desteği ve servisi ön plana çıkıyor.
    Servis desteğinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kuralkan firması bu konuda kendini yenilemeye gidiyordur diye düşünüyorum. Geçmişte yaşadıkları olumsuzlukları iyileştirme yolunda bence arttırmışlardır. Bakın Mondial firmasıda bildiğim kadarıyla KYMCO yu almış. Bu firmalar bence kalitelerini hizmetlerini zaman içinde iyileştirme yolunda adımlar atıyorlar.
    Yalnız her şeyin ilacı zamandır ve bekleyip görmek lazım.
    Türk halkının araştırmacı okuyan paylaşan tartışan kişiliğini fark ettiler artık.
    Kalite ve hizmete önem vermeye başladılar. Zaman içinde servis ve teknik alt yapı buna ayak uydurmak zorunda kalacaktır.
    Neden hep japon markalarını konuşuyoruz. Bunların muadili kaliteli ürünler piyasaya gelmediğinden. Ben BAJAJ markasının alt sekmentte bunu kıracağını düşünüyorum.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Dolar ciddi bir düşüş yaşamadıkça (0,40-0,50 tl) bu motorun fiyatı düşmeyecek. CBR 250, GT250-R, Ninja 250 vs motorların fiyatlarının 12,500 tl nin üstünde satıldığı bir ülkede; 200cc 23hp, su soğutmalı, 6 vites, EFİ görüntüsü de var 7350 tl olması çokta uçuk değil ha alınır mı? şimdi alınmaz. Motor bir yola çıksın 10-15 bin km gitsin bakalım arızası sıkıntısı var mı, kullanan adam memnun mu, birde işi bilen biri test ettimi işte o zaman alınır tabi fiyatı değişmezse.
    Siz her ne kadar fiyat konusunda tepkinizi koyup almasanız da (bende dahil faklı bir motor için) illaki alanlar oluyor
    aSuBaYaH bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar ciddi bir düşüş yaşamadıkça (0,40-0,50 tl) bu motorun fiyatı düşmeyecek. CBR 250, GT250-R, Ninja 250 vs motorların fiyatlarının 12,500 tl nin üstünde satıldığı bir ülkede; 200cc 23hp, su soğutmalı, 6 vites, EFİ görüntüsü de var 7350 tl olması çokta uçuk değil ha alınır mı? şimdi alınmaz. Motor bir yola çıksın 10-15 bin km gitsin bakalım arızası sıkıntısı var mı, kullanan adam memnun mu, birde işi bilen biri test ettimi işte o zaman alınır tabi fiyatı değişmezse.
    Siz her ne kadar fiyat konusunda tepkinizi koyup almasanız da (bende dahil faklı bir motor için) illaki alanlar oluyor
    Dolar 1 TL olsa,fiyatlara ayıp olmasın diye 15-20 TL düşüş yansıtabilirler Keşke herkes tepkisini koyabilse böyle konularda,ama bizdeki hastalık olmuş artık.Aldığı malı yere göğe sığdıramama hastalığı İyi günler ilerde ;)
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    merhaba arkadaşlar bende bu motoru yakın takip edenlerdenim ,fiyat olarak türkiyedeki sadece motor deyil her üründe fazla vergi sömürüsü var ,afrika ülkelerini fransa,italya vs, gibi ülke sömürüsü altında yaşıyorlar, bizde ise baştaki kükümetin vergi sömürüsü altında yaşıyoruz, yapacak birşey yok, gönül isterdiki ülkemize yeni giriş yapan bajaj, kalitesi honda,yamaha kadarda olmasada kaliteli bir motor olan(hindistan'daki 200 ns kullanan arkadaşlarımdan, aldığım bilgilere dayanarak!!) kar marjını daha aşağıda tutsa ve honda gibi motorlara bir darbe vursaydı buda bizim işimize gelirdi rekabetten kazananlar olurduk ama olmadı olamadı artı olarak ben kuralkan kanuniye güvenmiyorum, geri dönük yaptığı işlere dayanarak, yanlız bajaj 2 sene araştırma sonucu seçtiği kuralkan holding tüm adımlarında kendi denetimi altında ilerliyorlar, bajajın diyer ülkelerdeki başarısına bakarsak olumlu olucaktır ülkemizde,de ve önceden yaptığımız olumsuz yorumlara geri dönen olmoyordu,şimdi ise 6 aydır kuralkan bajaj satış müdürü olan Ekrem Ata beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum, bajaj 200 ns test sürüşünde tanışma fırsatımız olmuştu fabrikada kendisiyle, çok iyi ağırlamıştı bizleri.Bakalım honda pcx,imi satışa çıkardım pulsar 200 ns alıcam hayırlısıyla inşallah herşey güzel olur saygılar arkadaşlar, ne kadar yazmışımya

Motosikleti
    esk iderbi mulhacen 659 , yeni Nc 700S
    arkadaşlar türkiyede yaşıyoruz , motosikleti araç olarak görmüyorlar, geçen gün motoruma arkadan çarptılar plakalığım kırıldı adam indi ne olacakki diyor görmedim yoldada ikimiz varız trafik filan yok , İstanbu trafiğine çözüm ! motosiklet ötv almayacaklar , paralı yolları bize bedava yapacaklar trafik rahatlayacak
    böyle giderse çok kazıklanırız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)