Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aksiyon Kameraları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende jvc gcxa1 aldim,su gecirmemesi cok buyuk arti. Arkadasinda dedigi gibi FHD videolar cekiyorum ama youtube a yuklemek saatler suruyor. Pc de video biriktiremezsin cok yer kapliyor. Tamam goruntu guzel ama TR de internet hizi ve pc teklonojisi birlesince bu FHD cameralar bize fazla geliyor. Ayrica masa ustu bilgisayarim ve netbook um da ekran kartlari cacık oldugu icin FHD acmiyor,gittik bide yeni laptop aldik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felis Leo atc9k oregon fiyata göre çok güzel performans! Beğendim ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Hacım sen 200 tl ye aldığına emin misin? http://www.hepsiburada.com/liste/oregon-scientific-atc9k-action-kamera-/productDetails.aspx?productId=outneoatc9k&category Id=22018092
    Normal fiyatı 600-800 civarında evet, fakat bursa medi markt toptan alım yapmış elinde çok varmış ve kampanya yapmışlar inanmamıştım , internetten kontrol ettim ve hemen aldım şimdi aynı yerde 600 liraya satılıyor. Bu sitede de millet ucuza alsın diye bazı konulara yazmıştım ama kimse pek kaale almamıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

full hd çekim yapmak güzel ama hem çok yer kaplıyor hemde bilgisayarda tv de görüntülemek zor oluyor , o yüzden ben hd yada daha düşük kalitede çekim yapıyorum.
    hasanrs bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Vallahi onun için Bursaya gelirdim ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Kaliteli bir seçenek değil ama çok ucuz olduğu için bilin istedim.

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=md80&catId=200002413&initiati ve_id=AS_20140414041509

Felis Leo bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    hasanrs'nin kamerasından ben de almıştım. valla 15 tl verdim buna. çekimi de bu görünenden daha kaliteli. modları var, 2 dklık videolar halinde bile çekebiliyor. yani yarım saat yol yaptın, 2 dklık 15 tane video oluyor. media playere falan sıralayınca arada görüntü kaybı olmadan tek video gibi izleniyor. bi de lensi biraz geniş açılı olsaydı harddiskteki boyutu, youtube'a yüklemesi falan gopro falan hikaye kalırdı bence.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    maxi97 bende yok ama en azından arka kamera niyetine alacağım hemen. Lens açısı konusuna %100 katılıyorum. Dar açı araçlara çok yaklaştığında kendini hissettiriyor. Keşke geniş olsaydı biraz...
    maxi97 bunu beğendi.

Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kamera o kadar para etmez.Ondan daha ucuza çok güzel çekim yapan aksiyon kameraları mevcut.Yukarıda verdiğim linki incelerseniz görürsünüz.

O linkte next sd 19 ile ilgili bir incelemede mevcut.400 liraya alınabilecek en güzel kameradır...
    Biraz sallamışsın gibi geldi,

Drift HD Ghost için

300 derece dönebilen lens
    170 derece açı
    Android ve IOS için uzaktan kontrol programı ve desteği
    Standart batarya ile 3 saat çekim (bataryası 30 lira)(2100mAh uzun ömürlü batarya 5 saati geçer çekim süresi)
    25-120 kare çekim özelliği
    Standart uzaktan kumanda
    Extra aparata gerek duymadan 3m su geçirmezlik (dalış yapanlar için ayrıca aksesuar bulunmakta)
    Harici mikrofon girişi
    HDMI soketi
    Süre ayarlı 11mp fotoğraf çekim modları

gibi özellikleri sayabilirim...

Next SD bunları ve fazlasını yapıyorsa Drift e para vermeyin... Yada bilmediğiniz bir kameraya mok atmayın...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi97 bende yok ama en azından arka kamera niyetine alacağım hemen. Lens açısı konusuna %100 katılıyorum. Dar açı araçlara çok yaklaştığında kendini hissettiriyor. Keşke geniş olsaydı biraz...
    Küçük kameradan bendede var 30 liraya almıştım, fiyatına göre güzel çekim yapıyor fakat yakından çekiyor biraz zoomlu gibi.
    hasanrs ve maxi97 bunu beğendiler.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Drift HD Ghost için

170 derece açı
    Standart batarya ile 3 saat çekim (bataryası 30 lira)(2100mAh uzun ömürlü batarya 5 saati geçer çekim süresi)
    Standart uzaktan kumanda
    Extra aparata gerek duymadan 3m su geçirmezlik (dalış yapanlar için ayrıca aksesuar bulunmakta)
    Harici mikrofon girişi
    HDMI soketi

Next SD bunları ve fazlasını yapıyorsa Drift e para vermeyin... Yada bilmediğiniz bir kameraya mok atmayın...
    Bahsi geçen model Drift HD Ghost değil. Drift HD 1080p

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsi geçen model Drift HD Ghost değil. Drift HD 1080p
    HD 1080P nin Ghost dan farkları

Wifi yok
    Ekranı küçük
    HDMI yok
    Fotoğraf 9mp

Oldumu

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ben as100 kullanıyorum. titreşim önleyicisi as 30 dan çok daha etkili çalışmakla birlikte; as30 kadar keskin çekim yapmadığını düşünüyorum. çekim kalitesi olarak as 30, go pro3+ dan ciddi şekilde daha iyidir. hem daha keskin çekimler yapar, hem renk tonlaması daha iyidir hem de karanlıkta daha detaylı çekimler yapmaktadır. üstelikte entegre gps verilerini çekimin üzerine aktarabiliyor. ben as30 aldıracaktım ancak Berlinde as100 ün aksiyon setini bulduk. bana 346 euroya mal oldu. bh photo videoda hala as30 mevcut. www.bhphotovideo.com/c/product/1014780-REG/sony_hdras30vr_hdr_as30v_action_cam_with.html set olarak kamera farkı var...

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125

Drift HD Ghost için

170 derece açı
    Standart uzaktan kumanda
    Harici mikrofon girişi
    HDMI soketi

Bence ortada sallayan biri varsa o da sensin.Drift HD 1080 ile Drift HD Ghostun özelliklerini birbirine karıştırmışsın.

O kameraya o kadar para verene kadar üzerine biraz daha para ekleyip go pro serisinden herhangi bir kamera alınabilir.(hero 3 white edition vs...) en azından bu konuda dünyada en çok kabul gören aksiyon kamera markasıdır.

Next SD19 olayına gelince o cevabı sana yazmadım "RAMİREZ" adlı arkadaş senden sonra Next sd 19 dan bahsetmiş.Bende onu destekler nitelikte bir cevap yazdım...

Bence ortada sallayan biri varsa o da sensin.Drift HD 1080 ile Drift HD Ghostun özelliklerini birbirine karıştırmışsın.

O kameraya o kadar para verene kadar üzerine biraz daha para ekleyip go pro serisinden herhangi bir kamera alınabilir.(hero 3 white edition vs...) en azından bu konuda dünyada en çok kabul gören aksiyon kamera markasıdır.

Next SD19 olayına gelince o cevabı sana yazmadım "RAMİREZ" adlı arkadaş senden sonra Next sd 19 dan bahsetmiş.Bende onu destekler nitelikte bir cevap yazdım...
    Benim birşeyi karıştırdığım yok, özelliklerini yazdığım modeli belirttim... Sen okumadan atladığın için böyle bir sonuca varmışsın... Biraz daha ekleyip alacağın hero 3 white edition'nun black edition dan daha kötü olduğunu düşünürsek aşağıda ki video yu izle.. sonrasında tekrar saçmalayabilirsin..

http://www.youtube.com/watch?v=F6iXtO8Alk0

Motosikleti
    Benim birşeyi karıştırdığım yok, özelliklerini yazdığım modeli belirttim... Sen okumadan atladığın için böyle bir sonuca varmışsın... Biraz daha ekleyip alacağın hero 3 white edition'nun black edition dan daha kötü olduğunu düşünürsek aşağıda ki video yu izle.. sonrasında tekrar saçmalayabilirsin..

http://www.youtube.com/watch?v=F6iXtO8Alk0
    Karıştırdığın yok mu?Yukarda düzeltmeyi yapan kim....Verdiğin link Drift HD Ghost'un karşılaştırması.
    Burada bahsini geçirmeye çalıştığın ise Drift HD 1080.

http://www.youtube.com/watch?v=IxYnhvNV5Kg

Bu arada biraz daha sakin olursan daha iyi olur.

Karıştırdığın yok mu?Yukarda düzeltmeyi yapan kim....Verdiğin link Drift HD Ghost'un karşılaştırması.
    Burada bahsini geçirmeye çalıştığın ise Drift HD 1080.

http://www.youtube.com/watch?v=IxYnhvNV5Kg

Bu arada biraz daha sakin olursan daha iyi olur.
    Sen cidden okumadan konuşuyorsun anlaşılan... Ben özelliklerini yazarken hangi model olduğunu belirttim... Karıştırdığım noktayı alıntı yapsana... A modeli diye B modelini mi anlatmışım ? Yazdığım ilk özellikler HD Ghost için.. Düzeltme yaptığım felan da yok.. İki model arasındaki farkları sonradan yazdım..

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    sakin olalım arkadaşlar altı üstü bir tane kamera. kameralar gönlünüzce olsun ;)
    Buzzard bunu beğendi.

Motosikleti
    Altta ki ilk mesajın. Burada Drift Hd 1080 ' den bahsetmişsin...

Parasının hakkını fazlasıyla veren bir kamera...

http://www.hepsiburada.com/liste/dri...U=OUTEK1000302
    Burada ise birden Drift HD Ghost'un özelliklerinden bahsediyorsun..

Drift HD Ghost için

170 derece açı
    Standart uzaktan kumanda
    Harici mikrofon girişi
    HDMI soketi

"yigit" nickli arkadaş düzeltme yaptıktan sonra şunları yazmışssın..

HD 1080P nin Ghost dan farkları

Wifi yok
    Ekranı küçük
    HDMI yok
    Fotoğraf 9mp

Oldumu
    Son olarak en son mesajında da yine Drift Hd Ghost'un diğer kameralarla olan karşılaştırmasını veriyorsun(alttaki link). Oysa ilk mesajında bahsettiğin kamera Drift Hd 1080 .

http://www.youtube.com/watch?v=F6iXtO8Alk0[/QUOTE]

Sonuç olarak arkadaşın açtığı konuyu daha fazla baltalamadan orta yolu bulalım.Bu kısır tartışma kimseyi bir yere götürmez..

Sonuç olarak birşeyi karıştırdığım yok,

Ne anlattığımı yada neden bahsettiğimi belirtimişim... Ortada fiyat karşılaştırması yok, drift kameralarının parasının hakkını verdiğini söylemişim bu HD 1080p yada Ghost ikisi içinde geçerli...

Sen bu cihazlardan daha ucuz olup daha iyi olan bir kameranın varlığından bahsetmişsin, sana sallamışsın dediğim nokta oydu... Eğer yazdığım özellikleri bulunduran daha ucuz bir cihaz varsa onu söyle...

Motosikleti
    Arkadaşlar ben şunu aldım. Kalite beklemiyorum ama araç içi tutucusu bile 14+kargo olduğunu düşünürsek iyi fiyat bence...

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/cyber-arac-ici-kamera-hd-dvr-kayit-led-isikli-110601011

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    sony kameralar ince olduğundan kaskın yanına güzel oluyor, görüntü kaliteside onnumara.
    hasanrs bunu beğendi.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    merhaba arkadaşlar,
    http://www.dx.com/p/sj212-waterproof...t-black-239203
    ben de bunu aldım... halen kargoda... hong kong dan geliyor kolay deil :D uçağa vermişler ama takipteyim... 32 gb microSD kartıyla beraber 90 dolara geldi... kargo zaten bedava...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)