Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu iş neden böyle?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Değerli forum üyeleri.Çok uzatmadan ufak bir soru soracağim.Kask almayı planlıyorum fakat çoğu yerde fiyatlar parelelken bi yerde ucuz.Bi sıkıntı var mıdır alınır mı?
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/CABERG-KAPALI-MOTOR-KASKI-V2RR-MAT-SiYAH_1017.html
    http://www.motosikletim.com.tr/caberg-v2rr-mat-siyah-kapali-kask

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Ucuz olan yerin elinde L ve M bedenleri kalmamış sanırım seçenekler arasında yok o yüzden fiyat kırmışlardır. Sadece XL ve XS kaldığında yarı fiyatına kadar düşer

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Bir de tarih meselesi var sanırım?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    1.'si standart bedenler kalmamış, elinde kalan ürünleri elden çıkarmak için fiyat politikası uygulamış.
    2.'si yine bu durumdan yola çıkarak; elinde bedenler tükendiğine göre kaskları raf ömrünü doldurmuştur.
    kemboo bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.'si standart bedenler kalmamış, elinde kalan ürünleri elden çıkarmak için fiyat politikası uygulamış.
    2.'si yine bu durumdan yola çıkarak; elinde bedenler tükendiğine göre kaskları raf ömrünü doldurmuştur.
    Kask pazarlayan bizzat ithalat yapan birisiyle konuştum adam bana aynen sunu dedi:bi kaska bin lira para vereceksin ve 5yılda etkisini yitirecek hem de o kadar sağlam maddeden yapılan şeyler onlar uydurma inanma sen. Dedi bana gerçekten öyle bir şey var mi ve tarihi nerde yazar.teşekkürler

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask pazarlayan bizzat ithalat yapan birisiyle konuştum adam bana aynen sunu dedi:bi kaska bin lira para vereceksin ve 5yılda etkisini yitirecek hem de o kadar sağlam maddeden yapılan şeyler onlar uydurma inanma sen. Dedi bana gerçekten öyle bir şey var mi ve tarihi nerde yazar.teşekkürler

kask çok sağlam olabilir fakat iç katmanda ki strafor dan olan malzeme zaman geçtikte çatlamalar ve açılmalar yapar bu da darbe geldiğinde straforun görevini yapmamasına neden olur. O mantıkla inanılmaz derecede sağlam olan bir demir borunun yıllar geçtikçe oksitlenip un ufak olması da uydurma olur Kaskların raf ömrü vardır inanabilirsin
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Bende farklı bir bakış açısı getireyim

1- http://www.motosikletim.com.tr/caber...ah-kapali-kask burada ki kaskın fiyatı 613TL ( Kredi kartı taksitlendirmesinde ) / 570TL ( Havale ve kredi kartı tek çekimde ) bu sayfada biraz sayfayı aşağıya indirdiğinde göreceğin gibi 150TL ve üzeri alışveriş yapıyorsan ki yapıyorsun 50TL hediye çeki alıyorsun yani aslında Kredi kartı taksit yaparsan 563TL yapıyor bu kask eğer havale yada tek çekim yaparsan 520TL geliyor bu kask ki 50TL hediye çekini de bu kaskı alırken kullanabiliyormusun indirim yaptırabiliyormusun bilmiyorum Ama ekstra olarak 50TL 'lik ürün alıyorsun. Bu üründe kargo ücretsiz

2- http://www.motosikletaksesuarlari.co...iYAH_1017.html burada ki kaskın fiyatı 516TL Kredi kartı taksitlendirmesinde yalnız tek çekim ve havale de 490 TL yani aslında her iki yerde de hemen hemen fiyatlar aynı üç aşağı beş yukarı. Kargo bedeli ne alırsan al 7TL

Buna göre kararını sen ver
    Oz. ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende farklı bir bakış açısı getireyim

1- http://www.motosikletim.com.tr/caber...ah-kapali-kask burada ki kaskın fiyatı 613TL ( Kredi kartı taksitlendirmesinde ) / 570TL ( Havale ve kredi kartı tek çekimde ) bu sayfada biraz sayfayı aşağıya indirdiğinde göreceğin gibi 150TL ve üzeri alışveriş yapıyorsan ki yapıyorsun 50TL hediye çeki alıyorsun yani aslında Kredi kartı taksit yaparsan 563TL yapıyor bu kask eğer havale yada tek çekim yaparsan 520TL geliyor bu kask ki 50TL hediye çekini de bu kaskı alırken kullanabiliyormusun indirim yaptırabiliyormusun bilmiyorum Ama ekstra olarak 50TL 'lik ürün alıyorsun. Bu üründe kargo ücretsiz

2- http://www.motosikletaksesuarlari.co...iYAH_1017.html burada ki kaskın fiyatı 516TL Kredi kartı taksitlendirmesinde yalnız tek çekim ve havale de 490 TL yani aslında her iki yerde de hemen hemen fiyatlar aynı üç aşağı beş yukarı. Kargo bedeli ne alırsan al 7TL

Buna göre kararını sen ver
    Yapilan hesap mantikli fiyat ayni yani ) o zaman kaldi tarih olayi.5yildi sanirim doğru mu?
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapilan hesap mantikli fiyat ayni yani ) o zaman kaldi tarih olayi.5yildi sanirim doğru mu?
    Sağol, bak mesela bu kask olayında tarih kavramının olduğunu bende şimdi öğrendim Nasıl araba lastiklerinin raf ve yol ömrü 5 yılsa ( yani lastik özelliğini kaybettiği süre ki yol tutuşuna etkisi çok büyüktür. ) kaskında böyle bir ömrü var demekki hııı Evet bu tarihler aceba lastik gibi kaskların herhangi bir yerinde işleniyor mu ?
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Motosikleti
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol, bak mesela bu kask olayında tarih kavramının olduğunu bende şimdi öğrendim Nasıl araba lastiklerinin raf ve yol ömrü 5 yılsa ( yani lastik özelliğini kaybettiği süre ki yol tutuşuna etkisi çok büyüktür. ) kaskında böyle bir ömrü var demekki hııı Evet bu tarihler aceba lastik gibi kaskların herhangi bir yerinde işleniyor mu ?
    Bu pedlerin içine bi yere işleniyor diye duydum ama tam olarak neresi merak ediyorum bakmak icin

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Olmazsa akşam ben bir bakayım bakalım pedleri felan sökeyim kaskımın Hemde pedler nasıl sökülüp takılır onuda görmüş olurum :D

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim kaskım BELL içine bakınca kocaman bir etiket var. Etiketin hemen altında modeli ve üretim tarihi yazıyor. Herhalde bütün kask markalarında da aynıdır.
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Benim kaskım Free-M 'in kaskı, hiç dikkat etmedim açıkcası içine. Eşime aldığım kaskta LS2 'nin kaskı ona da hiç dikkat etmedim ama akşam ilk işim onları kontrol etmek olacak kesinlikle.

Motosikleti
    Alıntı çağın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kaskım BELL içine bakınca kocaman bir etiket var. Etiketin hemen altında modeli ve üretim tarihi yazıyor. Herhalde bütün kask markalarında da aynıdır.
    Dikkat ettiniz mi acaba alırken tarihine

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığım zaman TÜRKİYE de BELL Arrow modelinin satışı yoktu yada ben bilmiyordum. Sadece bisiklet için olan modellerini kullanmıştım. Kaskı ABD den almıştım internet üzerinden. Satın alırken dikkat edemedim dolayısı ile ama geldiği zaman kontrol etmiştim. Üretim 05/2013 tarihli...

Motosikleti
    Kesinlikle bakilmasi lazim madem öyle arkadaşlar

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Dün kaskıma baktım Free-M 'e öyle bir tarih yazan herhangi bir ibare göremedim, LS2 'ye bakmadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)