Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni windys125vs Kuba cg150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    az kaldı olacak :)
    Arkadaşlar iki modelden birini alacağım ortalama 100-200 tl gibi bi oynama var arada hangisini önerirsiniz az yaksın yola gelsin istiyorum windys 2009 model kuba 2011 model yakıt titreşim vs nasıldır.Hangisi olursa olsun yağ soğutma sistemi yapmayı planlıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    kanuni windy s kullanıyorum kısaca anlatıyım
    titreşim gerçekten az
    yakıt sanırım aynı olurpek bi fark göremezsşin ama fark olursada cg dahafazla yakar
    windy seski kasa ybr ye benziyor modeli cg den daha güzel
    performans olarak kanuni 11 beygir 2 kişi düzde 110 yapıyor
    kısaca her iki motorda aşağı yukarı aynı görüntü olarak klasik seversen cg modern istersn windy öneririm

Motosikleti
    az kaldı olacak :)
    Alıntı Sosyete59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni windy s kullanıyorum kısaca anlatıyım
    titreşim gerçekten az
    yakıt sanırım aynı olurpek bi fark göremezsşin ama fark olursada cg dahafazla yakar
    windy seski kasa ybr ye benziyor modeli cg den daha güzel
    performans olarak kanuni 11 beygir 2 kişi düzde 110 yapıyor
    kısaca her iki motorda aşağı yukarı aynı görüntü olarak klasik seversen cg modern istersn windy öneririm
    az önce bir yorumunuzu okuyordum bendede kilo sorunu var 1,79 boy 110 kilo var windys biraz korkuttu 125 olarak birde ama yakıtta az yaksın istiyorum 80-90 uzun yolda stabil gitmesini istiyorum ayrıca motorun
    yakıt sakin veya karışık kullanım olarak ş.içi-ş.dışı ne kadar yakıyor litre bazından yola çıkarsak acaba ?
    windys daha cazip geliyor ama kuba daha çok tutuluyor atak yaptı gibi geliyor satıştada zorlanmak istemiyorum.
    Ayrıca 2.el windys veya herhangi bir motor alırken nelere dikkat etmek gerekir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

izmir ve çevresinde önerebileceğiniz usta varmı kanuni yetkili serviste olabilir. Genel bakım için?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)