Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İnazuma mı, Wolf mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba; Piaggio X9 250 Maxi scooter dan, 250 CC. NAKED modele geçmek istiyorum.
    Suzuki İNAZUMA ve SYM WOLF arasında kaldım. bu modellerle ilgili yakıt, kullanım rahatlığı, şehir içi şehir dışı performans, yedek parça, kalite ... v.s. gibi konularda gerçek kullanıcılarından yardım bekliyorum, teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    0 alcagınızı tahmin ederek inazumadan bahsedeyim

ilk başlarda 30 kuruşa kadar yakıyor deli gibi içiyor motor oturduktan sonra 18 kuruşa indi
    kullanımı oldukça tatmin edici şehir içi performansı atik ve çevik uzun yolda maximum suratiniz 155 km e kadar titreşim yok kesinlikle
    yedek parça pahalı kalite oranı hat safhada
    arka fren tutuşu oldukça iyi ön fren dillere destan lakin arka frene biraz fazla abanırsanız götü başı ayrı oynar ama nasıl bir meret ürettilerse kendini hemen toparlıyor güven veriyor
    üstündeki lastikler orta derecede performans sağlıyor

sym wolf ve inazuma arasında kalırsanız şöyle söyleyebilirim konfor ve gerçek kalite için inazuma
    şekil ve titreşim yaşamak isterseniz wolf

şekilden yana sıkıntınız varsa inazumanın aksesuarları ile bu açık hemen kapatılabiliyor lakin aksesuar fiyatlarıda oldukça yüksek ki bu 2 motor arasında kaldıysanız paraya kıyıcagınza inanıyorum
    puig ön cam inazuma için 150 180 euro arasında ve motora mükemmel bir hava katıyor
    arka çanta demiri 400 tl dip not olarak bunuda vereyim

ilgili puig cam için BurayaTıklayın
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ortalık fena karışacak

Not:iki motorun Aksesuarları için tavsiyem www.irfmotor.com
    cenkito, mete_han ve kamsea bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ben inazumayı tercih ettim. Benim tercihlerim arasında Cbr250R da vardı. İnazumayı binmeyen anlayamaz. Bence önce test et,bin,sonra seç.
    mete_han bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Geçen gün inazumayla kapıştım son hızımı bilmemde ara hızlanmada harcadı beni 2 kişi oluşuma verdim artık..
    mete_han bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün inazumayla kapıştım son hızımı bilmemde ara hızlanmada harcadı beni 2 kişi oluşuma verdim artık..
    olur böyle şeyler...

iki motorda güzel ama iki motoruda kullanmış biri olarak şöyle derim.. inazuma titreşim yok , dengeli ve kullanırken zevk alınacak çok rahat fakat yedek parça olarak pahalı bir motor... wolf den fazla yakar...
    wolf de sağlam ama titreşim mevcut... kimini rahatsız eder kimini etmez... yakıtı cidden çok az ne zaman doldurduğunu bile unutuyorsun... yedek parça ondada pahalı....

ben motor alırken binip test edip alınmasından yanayım.. cünkü beni rahatsız eden bir taraf seni rahatsız etmeye bilir... bin test et ve kendin karar ver...
    ayrıca yeni çıkan renk süper yakışmış wolf e (mat mavi gibi olan)

ama inazuma kullanıpda o dengeyi gördükden sonra benim gönlümden geçen her daim inazuma olmuştur...
    mete_han ve kamsea bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ikisi arasında kalmıştım wolf tercih ettim. Çünkü daha kaliteli. İnazumadan soğumamın sebebi şanzımandaki tıkırtı sesleri er6 ile aynı yakması üzerinde Suzuki yazmasına rağmen şaside china yazması Suzuki'nin çinde üretilen tek modeli olması yedek parçaları japon fiyata olması vs. Beni inazumadan vaz geçirdi ha birde tipi
    Wolf almamın sebebi parça ve işcilik kalitesi da yüksek olması bilmem kaç kat daha uzun ömürlü olan seramik silindirli olması çelik fren hortumu kullanılan başka 250cc motosiklet olmaması yedek parça Daha Ucuz daha kaliteli ve ulaşılabilir olması 100km 2,5lt yakması daha seri daha atik olması şimdiye kadar hiçbir sorun çıkaran bloktan yağ kaçıran göstergesine su giren içinden çatal kaşık sesi gelen wolf olmadığından. Vs.

Konfor ve ikinci el dışında hiçbir konuda inazuma wolfden daha üstün değildir. Ne gidişde ne duruşda ne virajda ne yakıtda ne servisde ne kalitede...

Burda benim amacım inazuma kötülemek değil lütfen kimse yanlış anlamasın.inazumada güzel motordur amma bi yere kadar. Karşısına wolf çıkana kadar.
    Redmoon ve Goosfraba bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    forever inazuma

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ikisi arasında kalmıştım wolf tercih ettim. Çünkü daha kaliteli. İnazumadan soğumamın sebebi şanzımandaki tıkırtı sesleri er6 ile aynı yakması üzerinde Suzuki yazmasına rağmen şaside china yazması Suzuki'nin çinde üretilen tek modeli olması yedek parçaları japon fiyata olması vs. Beni inazumadan vaz geçirdi ha birde tipi
    Wolf almamın sebebi parça ve işcilik kalitesi da yüksek olması bilmem kaç kat daha uzun ömürlü olan seramik silindirli olması çelik fren hortumu kullanılan başka 250cc motosiklet olmaması yedek parça Daha Ucuz daha kaliteli ve ulaşılabilir olması 100km 2,5lt yakması daha seri daha atik olması şimdiye kadar hiçbir sorun çıkaran bloktan yağ kaçıran göstergesine su giren içinden çatal kaşık sesi gelen wolf olmadığından. Vs.

Konfor ve ikinci el dışında hiçbir konuda inazuma wolfden daha üstün değildir. Ne gidişde ne duruşda ne virajda ne yakıtda ne servisde ne kalitede...

Burda benim amacım inazuma kötülemek değil lütfen kimse yanlış anlamasın.inazumada güzel motordur amma bi yere kadar. Karşısına wolf çıkana kadar.
    fanatizmi geçmiş bu, holiganizm olmuş
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wolf titriyor

Bana söylediklerimin aksini ispatla sonra holiganizm mi diyosun ne diyosan de. Boş muhabbet yeri değil burası bir bildiğin varsa onu anlat. Yazdıklarımdan herhangi birinin yalan yada yanlış olduğunu ispatlayabilen olursa ozaman istediğini söyleyebilir.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Hyosung GT250

Gerisi hikaye.d
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana söylediklerimin aksini ispatla sonra holiganizm mi diyosun ne diyosan de. Boş muhabbet yeri değil burası bir bildiğin varsa onu anlat. Yazdıklarımdan herhangi birinin yalan yada yanlış olduğunu ispatlayabilen olursa ozaman istediğini söyleyebilir.
    doğru bence de. geçen inazumayı tokatladım caracal200 ile, malzeme kalitesi ve işçilikte benim motordan çok daha kötü. tavsiye etmem inazumayı. biri aksini kanıtlayana kadar caracal inazumadan daha kalitelidir.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Hadi kardeşim hadi işine bak sen. Kullanıcısı gelsin...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600

Hocam amacım inazumayı kötülemek değil demişsin ama bildiğin yerden yere vurmuşsun daha nasıl amacın kötülemek olmayabilir,suzuki mühendisleri görse harakiri yapar

2 motoru da kullanmadım kullananlar memnun kolay gelsin düşünenlere.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    inazuma yı bilmiyorum, ama sym wolf te marşa basma şansım oldu. tek diyeceğim "makinadan kalite akıyor".

negatif olarak etiketi japon olmadığından 2. elde değer kaybı olur.malum marka fanatikliği fazla milletimizde..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Ben kullandım ikisinide olanları yazdım. Ne yaşadıysam onu yazdım bilmediğim bişey hakkında yorum yapmadımki asılsız kötülemiş olayım. Çin malı olduğu da doğrudur çok yaktığıda doğrudur içinden sesler geldiğide doğrudur.ne yazdıysam hepsi doğrudur. Şimdi bu kötülemekmi.? Motor kötü ise ben ne yapayım...

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ikinci el alacak olsam sym , 0 alacak olsam inazuma alırdım. 0 sym almak demek 2.000 tl ekstra değer kaybı demek.
    forzaferhat bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    İkisini de sürmedim anca 2 sene üst üste fuarda ikisiylede ciddi anlamda vakit geçirdim.Kalite olarak inazuma Wolfa yanaşamaz.Boya kalitesi oturduğunuzda hissettiğiniz kalite.Gidondan tutun elcik kalitesine kadar arada fark var.Birisi bildiğimiz street bike tek silindir az yakar,acayip kıvrak ve atak.Diğeri çift silindir daha ağır top bir motor ve onun kadar kıvrak değil titreşim daha az ve çok güzel uzun yol yapılır.Ben olsam wolf alırım direk.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    OKUDUM ŞAŞTIM YAZILARA, WOLFU BİLMESEM NASIL Bİ MAKİNEYMİŞ DİYE MERAK EDECEĞİM DOĞRUSU :D
    BEYLER UYANIK OLUN ÇİFT SİLİNDİRLİ BİR MAKİNEDEN BAHSEDİYORUZ KEŞKE İKİ MAKİNEYİ DE KULLANABİLSEYDİNİZ O ZAMAN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARDINIZ. YORUMLAR BİRAZ ÖN YARGILI. WOLF ADININ MAKİNESİ OLSAYDI 250 CC VİDEOSUNDA ONBEŞ DEFA İNAZUMA KELİMESİ GEÇMEZDİ :D
    izmirakar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)