Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sonunda kavuştum..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Ehliyetin hayırlı olsun kardeşim. Kazasız keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vitello Life 80
    iyi gunler bende ehliyetimi gecen hafta aldim ayni durumdayiz abilerim kardeslerim mevcut aktif konu olunca tekrar acmak istemedim benim butcem malesef cok fazla yuksek degil max verebilicegim 3500 olur suan vitello 80 cc lik bi scooter im var ama yetmiyor acaba bana da tavsiyelerde bulunurmusunuz buctem belli ikinci el cb ybr baktim ama alanyadayim yok denecek kadar az olanda 4000den asagi satmiyor cinli motor kotulerlerama ben gozum gibi bakarim bakimini eksik etmem cinli alsam olmazmi yani en azindan mondial drift yada cbs balancer bana sikinti olurmu acaba tesekkur ediyorum simdiden ekipmanlarimi tamamladim bu arada :D

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetin hayırlı olsun kardeşim. Kazasız keyifli sürüşler dilerim.
    Çok teşekkür ediyorum İlker abicim tekeriniz düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Alıntı hsyncls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi gunler bende ehliyetimi gecen hafta aldim ayni durumdayiz abilerim kardeslerim mevcut aktif konu olunca tekrar acmak istemedim benim butcem malesef cok fazla yuksek degil max verebilicegim 3500 olur suan vitello 80 cc lik bi scooter im var ama yetmiyor acaba bana da tavsiyelerde bulunurmusunuz buctem belli ikinci el cb ybr baktim ama alanyadayim yok denecek kadar az olanda 4000den asagi satmiyor cinli motor kotulerlerama ben gozum gibi bakarim bakimini eksik etmem cinli alsam olmazmi yani en azindan mondial drift yada cbs balancer bana sikinti olurmu acaba tesekkur ediyorum simdiden ekipmanlarimi tamamladim bu arada :D
    Senin için de hayırlısı olsun dostum kazasız belasız inşallah. Antalya da çok motosiklet kullanıcısı var diye duyuyoruz hep, aslında güzel bir ikinci el bulabileceğine eminim umarım gönlünde yatana kavuşursun.
    Bu arada hangi motor olursa olsun iyi bakarsan aaaa bu Çinli ya baksam da ölcek bakmasam da ölcek deyip hor görürsen ne senden ona ne ondan sana hayır gelir, ama motoruna sevgilin gibi davranıp onunla ilgilenirsen seni üzmeyeceğine eminim.
    Virajınız bol olsun..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)