Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor almak için bankadan kredi alm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Evet abiler sonunda karar verdim, mh drift alicam 3000 tl'ye bayi kredi kartina 9 taksit yapiyor onu odemem zor olur, kredi alip anneannemin uzerine motoru oyle almak istiyorum, daha kolay odenir gibi gozukuyor pek bilgim yok nasil kredi alinir nasil yuruyor bu odeme isleri bilmiyorum, 3000 tl kredi verirler mi? Anneannem 64 yasinda kendisine dedemden kalan maaş var, tabi taksitleri ben odeyecem sadece onun uzerineolsun istiyorum bana vermezler sigorta vs calisiyor gorunmuyorum, bi bilgisi olan varsa yazarsa sevimirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Yukarı alalım yok mu bilgisi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abiler sonunda karar verdim, mh drift alicam 3000 tl'ye bayi kredi kartina 9 taksit yapiyor onu odemem zor olur, kredi alip anneannemin uzerine motoru oyle almak istiyorum, daha kolay odenir gibi gozukuyor pek bilgim yok nasil kredi alinir nasil yuruyor bu odeme isleri bilmiyorum, 3000 tl kredi verirler mi? Anneannem 64 yasinda kendisine dedemden kalan maaş var, tabi taksitleri ben odeyecem sadece onun uzerineolsun istiyorum bana vermezler sigorta vs calisiyor gorunmuyorum, bi bilgisi olan varsa yazarsa sevimirim
    1000 tl kredi bile veriyorlar suanda... ancak sen bankaya muraacat edeceksen senın calısır oldugun yanı sıgortalı oldugun firmadan aylık ucret bordrosu ısteyeceklerdır senden ancak sen oyle alabılırsın kredıyı... tabı dedem anneannem vs dıyorsan onlarla gıtmen gerekecektır bankaya

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Karta taksit daha mantıklı kredi çektiğinde dosya masrafıydı aylık faiziydi ortlama 9 ay vadeye 3.000 tl çekip 3.600 felan ödersin

http://www.hangikredi.com/hangikredi/ihtiyac.aspx

Bura yardımcı olur

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    benimde kredi kartim var ama limiti yetmiyor sizce yari nakit yari kredi karti kabul ederler mi

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Anneannene direk verirler, maaşını aldığı bankadan alabilir.Maaşından keserler sen de anneannene verirsin

Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde kredi kartim var ama limiti yetmiyor sizce yari nakit yari kredi karti kabul ederler mi
    onu alacagın sahısla konusman lazım ama en mantıklısı karta odemek eger ımkan varsa dıger arkadasın dedıgı gıbı dosya masrafı ıvır zıvır derken epey bır masraf oluyor. adı ustunde kredı ıste aldıgın 10 parayı 100 olarak oduyorsun .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Bayiden taksitle almak icin kredi karti almam lazim, aylik 380 tl taksit odemem cok zor olur, bunun ekipmani vs. Var onun icin dedim banka daha uygun gibi geldi bans

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Banka kredi taksitleri 12 ay ile sınırlandırılmadımı benmi yanlış biliyorum.Eşimde bankacı benim en son ocak dan sonra öyle dediğini hatırlıyorum.Kredide çeksen gene aynı meblağı ödeyeceksin.Birde kadına yazıktır yahu alacağı 3 lira para onuda sen elinden alacaksın.Bir şeyi almak kolayda vermeye sıra geldimi çok zorlar adamı inşallah borcuna sadık olursun.
    turkish39 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    @macit250 kimsenin elinden bisey aldigim yok!!! Kendim odeyecem dedim okumadin mi?

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Jockzilla kardeşim krediyi kime çektireceksen o bankaya gidecek zaten maaşı var diyosun krediyi çekecek alcak parayı vercek sana bu kadar kolay .

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    kapının önüne bir araç getirilir ve ananne araca bindirilip en yakın ziraat bank şubesine gidilerek 3000 tl 24 ay vadede kredi çekilir. aylık ortalama 185 tl ödeme düşer. ziraat bank dememin sebebi yaş biraz büyük olduğu için yaşlı kesime ziraat daha kolay kredi verir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Astorojna, Arac konusu dalga olmus ama neyse 24 ay taksit oluyosa iyi

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Yukarı alalım yok mu bilgisi olan?
    uygun kredi bulamazsan eğer büyük kuyumcular falan da %12 lik bi komisyonla kredi kartından çekip nakit para verebiliyorlar...
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygun kredi bulamazsan eğer büyük kuyumcular falan da %12 lik bi komisyonla kredi kartından çekip nakit para verebiliyorlar...
    O zor biraz hocam

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    KENDİ MESAJIMDAN ALINTI:

Adamın biri oturduğu koltukta uyuklamış.

Yanındakiler ses etmemiş. Derken adamın

sakalının üzerinden fare geçmiş. Uyanınca

yanındakiler demişler; "Efendi sakalını yıka

üstünden fare geçti" Adam bunu duyunca: " Yoo olmaz

getirin usturayı sakalı keseceğim demiş. Adamlar şaşrmış.

"Efedi fare geçmesiyle ne olur* Yıkarsın olur biter"

Adam : "Yoo olmaz o hınzır YOL ETTİ YİNE GEÇER"

sen şimdi bu krediyi çekersen İLERDE motoru yenilemek için yine çekersin.

23-26 evlenecek olursun yine çekersin. Araba istersin yine çekersin.

Sonunda maaşı faize kurban giden biri olarak ne Allah ın ne kulunun

hoşlandığı biri olarak gelirsin buraya.

Allah hoşlanmaz: Faiz almak da vermek de haramdır.

Kul Hoşlanmaz: "Para ruh gibidir. Nasılki ruh bedeni terk edince

insanlar senden uzaklaşır,para da cüzdanı terkedince insanlar senden uzaklaşır.
    turkish39, ronnytechno, sedat_57 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    @Deisis Dua ile motor alinmiyor mecbur alicam kredi yoksa motora binemem. Ehliyetide yakinda aliyorum motorsuz olmaz ne yazikki :/

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para verde nasıl verirsen ver.Ben bi kısmını nakit,bi kısmınıda iki adet kredi kartıyla ödedim.

Kredi işine karşıyım.Üç binlira zaten sadece motorun parası hatta 3170 TL.Faizi dosya parası derken,Sigortası,vergisi,plaka masrafı...Sonra yeni heves gez Allah gez benzin parası yetmeyecek.Ekipmanlar cabası.Aynı motordan var bendede.3000 tl lik motor ama oğlumla benim ekipmanlarım 2000 tl oldu hemen hemen.İnsan hevesleniyor gözünü karartıyor hemen alayım diye ama iş öyle değil.Biraz elinde para olsaydı daha farklı olurdu.Ben deli gibi inazuma istiyorken driftle yetindim.Krediye zaten yanaşmam ödeyemem çünkü.Almak kolay ödemek zor.Tamam mal sahibi oluyosun ama değerinden fazlasını vererek oluyosun.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para verde nasıl verirsen ver.Ben bi kısmını nakit,bi kısmınıda iki adet kredi kartıyla ödedim.

Kredi işine karşıyım.Üç binlira zaten sadece motorun parası hatta 3170 TL.Faizi dosya parası derken,Sigortası,vergisi,plaka masrafı...Sonra yeni heves gez Allah gez benzin parası yetmeyecek.Ekipmanlar cabası.Aynı motordan var bendede.3000 tl lik motor ama oğlumla benim ekipmanlarım 2000 tl oldu hemen hemen.İnsan hevesleniyor gözünü karartıyor hemen alayım diye ama iş öyle değil.Biraz elinde para olsaydı daha farklı olurdu.Ben deli gibi inazuma istiyorken driftle yetindim.Krediye zaten yanaşmam ödeyemem çünkü.Almak kolay ödemek zor.Tamam mal sahibi oluyosun ama değerinden fazlasını vererek oluyosun.
    anladım abi,hiç birikmişte yok bende baya zorlanıcam gibi aynen krediden gözüm korktu,

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    anladım abi,hiç birikmişte yok bende baya zorlanıcam gibi aynen krediden gözüm korktu,
    Acele etme sabret.Sonuçta sen borçlanacaksın,biz sadece fikir veriyoruz.Borçsuz mal alınmıyor ama en azından elinde biraz para olsun öyle niyetine gir,rahat rahat gez.
    Macit250 ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Birşey yazınca hemen atarlanıyorsunuz da ,bunlar abi tavsiyesi ama yaşın getirdiği ateş var içinizde ,doğruyu söyleyince hoşunuza gitmiyor.sen kardeşim ilk önce aylık kazancını ,masraflarını bir kagıda yaz sonra .motosiklet taksidi ,benzin parası ve doğabilecek masraflarıda ekleyerek iş yap.çünkü kendin dahil başkalarınıda mağdur edersin yazık olur.umarım istediğin motosiklete kavusursun.yazım hataları için kusura bakmayın teldeyim .

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)