Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ARWİC Çantanın Kalitesizliği buyrun

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ayni motor ayni canta 6aydir aktif kullanim su ana kadar bir problem yok.ama canta demirim buyuk.
    Bu cantayi ben ilk gordugumde kalitesiz oldugunu dusundum.ama fiyati cok uygundu aldim.isimi rahatlikla goruyor.bana montaj hatasinin buyuk payi var gibi geldi.
    %25 malin kalitesizligiyse %75 montaj hatasi bence..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motosiklet kullanan arkadaşları bildilendirmek amaçlı paylaştım. bir yandan keşke paylaşmasaydım bu konuyu dedirten kişiler var anlamıyorum. suçlu biz olduk. kappa çanta kullanan arkadaşlarımın tablaları neden kırılmadı? ben sirkeciye kappa çanta alamaya gittigimde bu distibritör beni bu çanta almam konusunda ikna etti. belirttikleri gibi çanta yerli kaliteli kappa ile ebatları aynı hatta + ları daha çok denildi. Bana göre geri dönüşüm malzemesinden yapılıyor bu malzeme. Bu benim fikrim isteyen katılır isteyen katılmaz.
    Sen mesajın başından beri öyle agresifsinki ,sanki sen değilde yorum atanlar kırdı aparatı.Yok öyle değilde böyle göz var nizam var o bağlantı doğrumu yahu .Çantanın bütün ağırlığı arkada toplanmış.Monte edende plastik aksamı fazla sıkmış illaki bir yerden çatlamış işte .Çanta sarsıntıdan kopmuş.İlla firma kötü bu neyin tribi öyle yada böyle kaç kişi memnun olduğunu yazmış sen çanta düştü diye koca firmayı hangi mantıkla kötülüyorsunki.Kaç kuruşluk çanta aldın?Kaçı kaç kuruşla yargılıyorsun.Kusura bakma şahsen şu montaja bir bak hala firma suçlu diyorsan Allah çarşına pazar versin .

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çin malı çanta almayın alabilirseniz

italyan givi veya kappa

hem kaliteli hemde uygun olsun derseniz SHAD tavsiyemdir.

benim 3 tane shad ayrı ayrı modelini kullandım hala kullanıyorum hepsinden memnundum. ispanya üretimidir.

gülmekten krize girdim anlatım harikaydı Allah seni iyi etsin ))))))))))))))))))))
    sırf cevap yazmak için üye oldum siteye ))))))))))))))))))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta içi boşken kırmızı ışıktan kalkıştan 50 metre sonra paldır küldür bir sesle ödümü patlattı arkamdan gelen otobüs devrildi sandım o derece, az daha kaza yapmama neden oluyordu. çanta düşmesiyle peşimden hızlı gelip beni sollayı verdi baktım benim çantam beni sollamış.

altıma kaçıracaktım gülmekten o nasıl anlatım öyle,geçmiş olsun cana gelmesinde giden çanta olsun.
    öyle bir anlattınki gülmekten krize girdim

Bence şaşırtıcı değil. Çantayı kaça aldınız ki? Bende arwic 33lt çanta kullanıyorum 5 ay 5bin küsur km'dir. Kaça aldım biliyor musunuz? 45tl. Alırken de dedim ki belli bir süre işimi görsün bu paraya kırılırsa da kırılsın, şimdilik sıkıntı yok. Evet kilit dandik dikkatli kullanmasan elimde kalabilir gibi, dikkat ediyorum. Motoru alırken yeterince masraf ettiğim için çantayı belli süre işimi görsün yeter, diyerek en ucuzlardan seçtim. Haa ama ben çantayı metal kelepçelerinin haricinde tablasını plastik kelepçelerle de çanta demirine sabitledim. Bu arada kışa girerken plastik koruyucu sprey ya da krem gibi kimyasallar var onlardan süreceğim. beni 1 yıl götürse yeter diyerek aldım, 2 ya da 3 yıl giderse ohh ne ala, gitmezse de 45 liraya Kasımpaşa der geçerim. Yolda düşüp birinin canını yakmasın yeter.
    Satıcı kalitesini övecek tabii de kalitesi(zliği) belli malın da nesini övmüşler anlamadım, ben bunu bilerek aldım. İyisinin 28 ltireliği bile 3 katı fiyattı çünkü. Ekmek köfte hesabı esasında, kırılması şaşırtmamalı, bu tip ürünleri kullanırken limit zorlamamak, çukurlara v.s. maksimum dikkat etmek şart.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Maxem çanta tavsiye ederim nc de 17000 km kullandim tik yok

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    selamlar, yeni baslik acmaya gerek yok diye dusundum,
    Benim mahalle ici kullandigim ex motorun (kuba filinta 200) arkasinda 46 lt arwic canta takili, montajinda motur oğlumdaydi, o da bakmamis....Bunun malum ki altinda da kizagi var. Cantayi sokmem lazimdir. Kilidin altinda kirmizi plastik bi saplama zimbirti mevcut. Sökmek icin bunu ittiricemmi, kaktiricammi ne yapicam. Canta dandik, denerken elimde kalmasin diye bir danismak istedim.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    yani öyle bi başlık olmuşki :D arwic zaten nekadar marka çanta varsa piyasada hepsinin çakmasını yapıp 150 200 liraya satıyor. Adamlar 3 milyara çanta satıyor. Hiç düşünmediniz mi aradaki fark ne olabilir diye :D Bence gidip en ucuz kappa, givi gibi marka almak daha sağlıklı.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    givi uclu set cantam inazumacigimda takili zaten, mesele o degil. Meselem bu arwic i sokerken elimde kalmasindir. Dandik mandik ama carsida pazarda is goruyor kerata.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

tamam hallettim, kuvvetlice ileriye dogru bastirinca alttaki tirnak, sehpa kilidini bosa atiyor, basiyi birakmadan yukari kaldirinca yuvadan kurtuluyor. Konu cozuldu
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)