Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsikletim Geldi (Honda Cbr 500 R)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Hayırlı olsun bende 3. Motorum olarak düşünüyordum ancak fiyatından dolayi z750r yada mt07 daha mantikli geldi bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    hayırlı olsun kazasız belasız tekerınız duz bassın bende cok begenmıstım fuarda

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motosiklet sınıfında güzel
    ama fiyatı tuzlu malesef
    ötv sağolsun
    dyavol-77 bunu beğendi.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    hayırlı olsun

yavuzseker82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamazsanız bir soru soracağım.

Aklımda kaldığı kadarıyla 20.000'in biraz üzerinde fiyatı var. Seçim yaparken, bu fiyattaki diğer motorlar yerine (gerek 0 gerek 2. el) niye bunu tercih ettiniz? Sanırım 0 km olarak Ninja 300 dışında bu fiyatlarda başka Super Suport görünümlü makina yok, ondan mı?
    evet ninja 300 ile arasinda kaldim ve buna karar verdim hondada karar kilmamda evden cikip ise gidene kadar 3 tane honda yetkili servisi olmasininda katkisi oldu ve en onemlisi kim ne derse desin 2. elde hondadan daha hizli satilan makina yok fiyat konusundada herkez gibi bende fiyattan yana sikinti cektim fakat ezbere konusmaktansa diger markalarin son listelerine bakmakta yarar var tabiki 2.el guzel makinalar var fakat sifirin tadi baska fuardan once ninja 300 hep aklimdaydi fuara yamaha xj6 ile honda arasinda kaldim honda bana daha once belirtigim nedenden oturu ve goruntu olarak daha hos geldi daha 2 gun oldu fakat ben suanda bile motorumdan oldukca memnunum Allah herkeze gonlundeki motoru nasip eder insallah

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    Allah kaza bela vermesin.. Güle güle kullan..

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Alıntı yavuzseker82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ninja 300 ile arasinda kaldim ve buna karar verdim hondada karar kilmamda evden cikip ise gidene kadar 3 tane honda yetkili servisi olmasininda katkisi oldu ve en onemlisi kim ne derse desin 2. elde hondadan daha hizli satilan makina yok fiyat konusundada herkez gibi bende fiyattan yana sikinti cektim fakat ezbere konusmaktansa diger markalarin son listelerine bakmakta yarar var tabiki 2.el guzel makinalar var fakat sifirin tadi baska fuardan once ninja 300 hep aklimdaydi fuara yamaha xj6 ile honda arasinda kaldim honda bana daha once belirtigim nedenden oturu ve goruntu olarak daha hos geldi daha 2 gun oldu fakat ben suanda bile motorumdan oldukca memnunum Allah herkeze gonlundeki motoru nasip eder insallah
    hayırlı olsun
    fuarda beğendiğim makinelerdendi
    güle güle kullanın
    fiyatı pahalı vb yorumlara takılmamak gerek
    sonuçta herkesin kendi beğeni kriterleri vardır
    en optimumu sizin için buymuş ki bunu almışsınız
    diğeri başka makineyi beğenir başkasını almış
    heves kursakta bırakmayı seven toplumuz

Motosikleti
    XJ6 DİVERSİON F RACE BLUE
    Fuardan aldığım motorumu bugun teslim aldım. Gerçekten çok güzel bir makina
    hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin...Görünüşünü çok sevdiğim ama hondanın fiyat politikası yüzünden almaktan vazgeçtiğim bir motor fakat 4 silindirin yakıtı ve masrafı beni de düşündürmüyor değil..hala kararsızım...
    Yakıtı hakkında bilgi verebilirmisin?

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Bu motor cift silindir daha 2 gundur kullaniyorum 110 km yol yaptim yol bilgisayari ortalama 4.8 gosteriyor

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka sigorta anahtar teslim 20750
    Doğru seçim. İnsanın gönlüne aklına yatan motoru alıp binmesi kadar keyiflisi yok.

+100hp motorlara geçiş öncesinde TAM ANLAMIYLA bir ara makine-geçiş makinesi (çok uzun yıllar da kullanılabilir).

Ben de 250lik çinliyle başlayıp CBF500 ve CBR600FA ile devam etmiştim.

Motosikleti
    Bu motor cift silindir daha 2 gundur kullaniyorum 110 km yol yaptim yol bilgisayari ortalama 4.8 gosteriyor
    kmde 22-23 kuruş yakıyor çok iyi...Peki sürüş pozisyonu,frenleri,aerodinamiği nasıl motorun?

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Alıntı Ali_8309 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kmde 22-23 kuruş yakıyor çok iyi...Peki sürüş pozisyonu,frenleri,aerodinamiği nasıl motorun?
    Yakitin dahada dusecegini saniyorum cunku son 30 km hep bulundugum bolgede alistirma amacli kullandim surus pozisyonu rahat sadece yokus asagi inislerde kollara fazla yuk biniyor bu tabiki benim surus pozisyonumla alakali bir durum olabilir frenler icin soylenecek tek sey mukemmel ani frenlemelerde dahi cok stabil surusu genel olarak konforlu bir makina tabiki daha bircok yorum icin cok erken bir iki hafta sonra cok daha net olarak motorum hakkinda bilgilendirme yapicam

Motosikleti
    Yakitin dahada dusecegini saniyorum cunku son 30 km hep bulundugum bolgede alistirma amacli kullandim surus pozisyonu rahat sadece yokus asagi inislerde kollara fazla yuk biniyor bu tabiki benim surus pozisyonumla alakali bir durum olabilir frenler icin soylenecek tek sey mukemmel ani frenlemelerde dahi cok stabil surusu genel olarak konforlu bir makina tabiki daha bircok yorum icin cok erken bir iki hafta sonra cok daha net olarak motorum hakkinda bilgilendirme yapicam
    verdiğiniz bilgiler için tşkkr ederim...motorla ilgili paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Volki34, ilkervirlan ve tr_select bunu beğendiler.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Hayırlı olsun, kazasız keyifli sürüşler dilerim.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun. kazasız nazarsız kullan inşallah
    "CaRPe DieM"

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    kollardaki yuku azaltmak icin dizlerinle depoyu sıkmayı dene. motorun hayirli olsun.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    istanbulda mısın kocaeli mi ?

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda mısın kocaeli mi ?
    Istanbul dayim

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende saatlerdir cbr500r sahibiyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)