Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150cc'den 600cc yaptim oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cf moto 400
    Evet arkadaslar bundan belki bilen bilir ben scooter, ybr apache sahibi oldum ve hala su an apache kullaniyorum kismet olursa gt 250 naked alicam. Amcam makam soforu ve cbf 600 cc motoru var bana verdi çankayada bende arabayi goturcem dedi. Dedim amca kocaman motor bu bir sey olmaz dedi motorda acayip bir ses var zaten bindim yolda giderken ben 70 falan gidiyorum sandim duserim diye yoldan ayirmiyom gozumu zaten bir baktim 150 ile gidiyormusum :D Sesi acayip gaza getiriyor , ayrica anayola ciktimi motorun arka teker yanima gelmeye calisip duruyordu onuda sonradan fark ettim benim apachede ayagimi fren ustune koyuyorum cok hassas degil bir sey olmuyor ama 600cc de bunu yapinca kazadan döndüm. Ver hasıl benim 600cc maceram bu tehlikeli is ama o kadarda eglenceli.

Varsa sizinde boyle maceraniz buyrun paylasin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Amcana selamlar
    Joe Barbaro, APALA, Ahmet Abi ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni en çok şaşırtan motosiklet mz301 oldu. kendim 200cc motosiklet kullanıyorum, arkadaşımın mz301'ine binmiştim, beklediğimin ötesinde bir gücü var, sanki 500cc gibi. kısa sürede 150km/h hıza ulaştı, ibreyi görüp gaz kestim. 170e kadar çıkardı diye tahmin ediyorum. 500cc gibi ama yakıtı gerçekten 500cc değerinde
    cenkito bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amcana selamlar

Arka teker o işi yapacakmış zaten
    APALA bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    hani . hani ,

okumak işkence.

bulmaca gibi

paragraf içinde cümle arıyorum..
    srknbdm ve kurubuz bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Amcan gerçekten cahil biriymiş geçmiş olsun
    SoNtekTekeR bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varsa sizinde boyle maceraniz buyrun paylasin
    Birgün otobüsle evime doğru seyahat ediyorum. Duraktan bir teyze elinde baklava tepsisiyle bindi. Hava soğuk ve kar yağışlıydı. Kalktım teyzeye yer verdim. Oturdu. Tepsi boştu , oturmadan dönüyordu anlaşılan. 20 dakika kadar yolculuktan sonra teyze ayağa kalktı ve orta kapı tarafına benim bulunduğum yere geldi.Düğmeye bastı , inecektı. Otobüs durakta durdu ve kapıyı açtı. Teyze merdivenden inerken tepsiyi tutmam için bana verdi. tam o sırada kayacak gibi oldu , düşeceğini hissettim ve çevik bir hareketle tepsiyi altına koydum. Teyze tepsinin üzerine hızlıca oturdu ve metal tepsiyle kaymaya başladı. Düşüp biryerini sakatlamamış üzerine de tepsi yardımıyla evine kadar kaya kaya zahmetsizce ulaşmıştı. O anda otobüste bir alkış tufanı kopmuştu.Herkes şuursuzca bağırıyor , beni tebrik ediyor ve elleri kızarana kadar beni alkışlıyordu. herkes adeta coşmuştu. Şoför amca vitesi sökmüş vitesle tavana vurarak ilginç sesler çıkarmaya çalışıyordu.Sonra beni bu davranışımdan ötürü eve kadar sırtlarında getirdiler.
    HuSRaN, Ahmet Abi, burakragaa ve 23 diğerleri bunu beğendiler..

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün otobüsle evime doğru seyahat ediyorum. Duraktan bir teyze elinde baklava tepsisiyle bindi. Hava soğuk ve kar yağışlıydı. Kalktım teyzeye yer verdim. Oturdu. Tepsi boştu , oturmadan dönüyordu anlaşılan. 20 dakika kadar yolculuktan sonra teyze ayağa kalktı ve orta kapı tarafına benim bulunduğum yere geldi.Düğmeye bastı , inecektı. Otobüs durakta durdu ve kapıyı açtı. Teyze merdivenden inerken tepsiyi tutmam için bana verdi. tam o sırada kayacak gibi oldu , düşeceğini hissettim ve çevik bir hareketle tepsiyi altına koydum. Teyze tepsinin üzerine hızlıca oturdu ve metal tepsiyle kaymaya başladı. Düşüp biryerini sakatlamamış üzerine de tepsi yardımıyla evine kadar kaya kaya zahmetsizce ulaşmıştı. O anda otobüste bir alkış tufanı kopmuştu.Herkes şuursuzca bağırıyor , beni tebrik ediyor ve elleri kızarana kadar beni alkışlıyordu. herkes adeta coşmuştu. Şoför amca vitesi sökmüş vitesle tavana vurarak ilginç sesler çıkarmaya çalışıyordu.Sonra beni bu davranışımdan ötürü eve kadar sırtlarında getirdiler.
    İyi geldi bu
    tr_select bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Konu disinda takilmis bir uye

Başlık ile konunun hiç bir alakası yok..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana kimse yapamazsın demedi ki
    SoNtekTekeR bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    olayı yanlış anlamışsın
    150 cc den 600 cc ye (bir süreliğine) geçiş yapmışsın sen

Bende başlıkla bir bağlantı kurmaya çalışıyorum.Beynimi yaktın.
    APALA bunu beğendi.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    olan 1 dk mı oldu, niye girdiysem...

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cool Story Bro
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    bende sanıyom ki 150 lik motora 600 lük silindir takmış
    GONYALI1 bunu beğendi.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    10 numara yaa )))) '' tr_select '' yıkıldımmm )
    tr_select bunu beğendi.
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)