Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

11000 tl param var ve bekletiyorum ne alsam diye 2010 model kawasaki ninja 250 mi 2011 model mi 2012 mi veya 2013 model alayım diye kararsızım sizlerden yatdım talep ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Temiz-parasını hak eden-yüksek model-aksesuar durumuna göre tercih edilebilecek-bakımlı bir motor al...

Bunun içinde konu açılmazki

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seçenekler arasında sadece model yılı var ise tabiki de en yeni olanı almak mantıklı değil mi?
    En uygun fiyata en yüksek modeli almak için, peşin para ile sağlam pazarlıklar yapabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz-parasını hak eden-yüksek model-aksesuar durumuna göre tercih edilebilecek-bakımlı bir motor al...

Bunun içinde konu açılmazki
    Sende konu düşmanı oldun Konu açarken direk sana yönlendirelim mi üyeleri, ne dersin? Konu danışmanlığı yaparsın, olmadı konut danışmanı falan yaparız.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende konu düşmanı oldun Konu açarken direk sana yönlendirelim mi üyeleri, ne dersin? Konu danışmanlığı yaparsın, olmadı konut danışmanı falan yaparız.
    Teşekkür ederim Erdem abi.

Sitede yeni oldugum icin konu actım direkt problem olacağını sanmıyorum her neyse kardeşlerim dediğim gibi ne yapsam olur birde ninja yi aldıktan sonra plaka parası kask parası kolluk dirseklik ceket derken masrafa gireceğim bunlar temel maddeler gözden kaçmamalı diye düşünüyorum ve ona gore model almak istiyorum

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    2015 al .....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler