Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafik'te son 2 günde yaşadıklarım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    SelimCeran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Arkadaşlar öncelikle selamlar cbr250r kullanıcısıyım. çok hızı sevmem ama yavaşta gitmem diyelim.. 2gündür olaylar olaylar allaha şükür bişey yok ama geriliyorum çok sinirlenıyorum. bugün normal motorumla gezerken bayan sürücü birden sola dönmek istedi sola dönüş yok U dönüşü yasak, birden döndü ve sonradan sınyal verdı artcımda vardı hızım 20 kmhız filandı ama arabayla aram yakındı fren sıktım biraz ön teker kaydı arabanın üzerine doğru giderken direksiyonu sola kırdım bilerek granajlar vurmasın dıye elcik koruma topuzu arabaya donk etti. düşmedik, durdum camına yumruk attım sinirden napıyosun dedim, pardon pardon diyor bayan sürücü.. çok kızdım öyle böyle değil.. neyse dedim tutulmiyim tam giderken aynasına tekme attım ayna ters döndü)) biz bastık gittik, bu arada abimde artcıydı zaten motordan korkuyor hep onunla gezerken böyle oluyor.. 1 kere trafikte herkez ip gibiydi ben aralardan gidiyordum hıyarın birisi ortalamış şeridi. bende korna çaldım az kayda geçeyim diye aynadan gördüm. küfür etti neyse yol verdi ama sonuçta küfür etti giderken donk diye botlarımla kapısına tekmeyi salladım baktım hafiften gaz verdi peşime gelicekti ama nasıl gelicek trafık full ben aralardan kaçıyorum.. esas konu şu ben çok geriliyorum engel olamıyorum kendime zarar veriyorum sağ sola.. plakamı alsalar sıkıntı olurmu yarın öbürgün bana ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    aslında en iyisini yapıyorsunuz fakat olabilir yani yinede belaya bulaşmamakta fayda var

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Allah bizlere sabır versin ama bazen deliriyorum yapılanlar adamların umrunda değil motorsikletliler.. bak gene sinirlendim

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Dostum en büyük kabadayılık efendiiliktir demiş atalarımız.
    Çok sinirlendiğin zaman aklına getirmeyi unutma.
    Her zaman dikkatsiz sürücüler çıkacaktır karşına daha sakin davranırsan senin de kazancın olur.
    SelimCeran, metinkilic, umurcan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SelimCeran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bizlere sabır versin ama bazen deliriyorum yapılanlar adamların umrunda değil motorsikletliler.. bak gene sinirlendim
    Şimdi tekmelediğin araç sahipleri sana sinirlenip bütün motorculara karşı tavır alırsa şaşırmamak lazım.
    Lütfen sinirlerine hakim ol kardeşim. Önce onları güzelce uyar bence
    Bak o yollarda senin gibi birçok motorcu kardeşlerin var unutma

Olaki senin gibi sinirli olanlarda var aralarında sonra keşke demeyesin
    nietzsche, semihss ve ilkervirlan bunu beğendiler.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr ile off-road zor olmuyor mu?
    dağ başı mı orası?
    bir gün sen gibi bir araba kullanıcısına denk gelirsen bu şekilde, nickinin altında "seni unutmayacağız" yazabilir.
    ilkervirlan bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Su motoru kullanmaktan zevk alsak ya.. E5 te kilitken soldan gidiyorum barikatla araclarin arasindan.arada en sola yanasmis arac goruyorum beni farketmemis.. Bekliyorum zaten maksimum 30 sn sonra saga cekiliyor basimla selam veriyorum.. U donuslerini onceden gormek lazim bugune kadar donus olmayan yerlerden donenleri hep farketmisimdir aracin gidisinden belli oluyor..
    tanertc ve pistolpitt bunu beğendiler.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    zannedersem yasiniz genc, insan genc iken cogunlukla hisleri ile hareket eder.Trafik te cok iyi gozlemci olup, ozellikle yogun bolgelerde hizinizi cok yavaslatmanizi, yinede olusan aksilikte sinirlendiginizde , kardisinizda ki kisinin belki sikintisi olabilecegini ve bu dusuce ile dalmis olabilecegini sakin unutmayin.Belki hastasi var, belki borcu var, belkiler uzar.Eğer bilerek sizi zora soktu isede yinede kendi kendinize kufur edin ama asla agresif tutuma girmeyin, unutmayinki aramizda sapik cok ve insanin degeri 2 liraya satilan mermi kadar maalesef.
    SelimCeran ve ilkervirlan bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Benim yaptığım az bile. birçok insanın ölmesine neden oluyor böyle hıyarlar. zaten ben yavas gıdıyorum tahmın edebılıyorum sürücülerin ne yapacağını. bak bakalım aynasını kırdıgım sürücü birdaha yapacakmı öyle kural iihlali

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Sonunu düşünen kahraman olamaz..Bence böyle devam et sorun olursa yazarsın biz yapmayız
    burakragaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Şems-i Tebrizi ''sövmek ruhun yelpazesidir.'' demiş. Söv söv rahatla.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Öncelikle abinde bir kerametsizlik var bence onu bindirme :D
    Ayrıca her tekme attığın arabanın sürücüsü sana aynı tepkiyi vermeyebilir dikkat etmelisin kardeş

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla kimsenin uğraşacağını sanmam kendimden biliyorum... en çok trafiğe mail atarlar onda da trafik için çokta fifi yani.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    yaptığın doğru değil "bence" çünkü herkesi öyle sanıyorlar ve antipati oluşuyor. Bide aralarda korna çalmak yerine gaza bas ozaman araba çizilcek diye korkup çekiliyorlar

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    böylesine basit şeylerde millete tekme atıyosan göz göre göre öldürmeye çalışanlara ne yapıyosun acaba?

yaptığın hareketler anlamsız bir öfke içeriyor. bi kere özür dileyen kadının arabasına neden vuruyorsun? neden bi insanı durduk yere korkutuyorsun? o kadın yerine boylu poslu bi adam olsa yapabilecek miydin aynı dayılığı?

trafikte avantajını kullanıp adamın tekinin arabasına motorcu kimliğinle tekme atıyorsun üzerine? bu adam bundan sonra hiç bir motorcuya vermeyecek yol. üzerine belki inadına cbr kullanıcılarını sıkıştıracak?

benim gözümde trafik son 2 günde seni yaşamış.
    hiç kusura bakma

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gözümde trafik son 2 günde seni yaşamış.

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Kendi kendime tecrübe ettiğim bi kaç şeyi paylaşmak istiyorum.

1.Ne zaman herhangi bir nedenden tedirgin olarak motora binsem başıma saçma sapan hadiseler gelir (Abinin tedirgin olarak motora binmesi gibi).
    2.Ne zaman motora biindiğim ilk 10 dk. da senin bahsettiğin gibi hanzolarla bir şekilde ters düşersem o yolculuk en zevksiz ve riskli yolculuk olur benim için. Hadi zevksizliği bir kenara bırakalım risk durumu çok kötü.

Kardeşim sana tavsiyem yaşadığın olumsuzluklarda eğer zarar görmediysen kızgın ve öfkeli ruh halini bir sonraki dakikaya taşıma. Çünkü olası bir ters durumda sen daha çok zarar göreceksin. İnsanların arabasını tekmeleyerek haklı iken haksız konuma düşeceksin. Belki o an oradan uzayıp gideceksin ama ertesi gün plakanı unutmayan bir adamın sen kırmızı ışıkta beklerken üzerinden geçmeyeceğini nereden bileceksin?????? Bunun sonucunda o görmedim diyecek, tamponu çizilecek sen ise .......................

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15 şubat tarihi gönderimde tam senden bahsetmişim. Aynen devam sonunun ne olacağı da o gönderide video halinde görünüyor.

https://www.facebook.com/BilmeyenAadam
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Önce takip mesafeni uzat sonra arabaların arkalarından cok yakın gitme tam dönecegi vakit sinyal verenleri cok gördü bu gözler

Bayan sürücüleri görüncede takip mesafeside önemli degil ara sokaklar ters yol allah ne verdiyse hemen uzaklas ordan :d

bende seninle yakın oturuyorum ve hergün sabah e5 i kullanıyorum,hafta da 2 sefer kesin benzerlerini yaşıyorum...

bir seferinde sol şeritle bariyer arasında tüm şeridi kapatan adama korna çaldım, başladı küfür etmeye... git delirtme sabah sabah dedim yok,halen küfür, ben sabır... adam arabadan indi,benim ayak açılmadı motoru duvara damak zorunda kaldım. adama haklısın abi benim hatam sen git dedim,indir lan elini diyerek elime vurmasından sonra kaskı ve korumaları olan birine vurmaması gerektiği ve eldivenlerin çok can yakabileceğini öğrendi ama mecbur bırakmıştı.
    geçen hafta duran trafikte,aradan geçerken kadının biri özellikle tamponu bacağına dayadı ve itti. indim yanına gittim, hasta mısın,derdin ne dedim.
    cevap: nereye giriyosun? her bulduğunuz deliğe gireceksiniz di miiii? evet hastayım ne var?
    bende düşündüm al aynasını at koltuğuna,sonra dedim o da motoru yatırsın yere sürüklesin... sonra yazık len dedim, cinsel hayatında sorun var belli ki cinsel sorunlarına çözüm üretmeyip,gittim...
    arabaya vurma hakkın yok,motoruna tekme attıklarını düşün, hata yapabilir insanlar malına zarar vermek doğru değil.
    özür dileyene vurmak, zayıflıktır...sonradan utanacağın şeyler yapmamanı tavsiye ederim.
    nietzsche, kemboo, semihss ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)