Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biraz Atık Kutusu Biraz Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R 07'
    Öncelikle herkese iyi sürüşler.
    Ben Atatürk Üniversitesinde okuyorum ama bu ay tüm harçlığım ve yastık altı birikimim sigorta, mont ve yağa gitti
    Eğer sizde varsa kırık veya bozuk bir sinyal çifti (tamir eder kullanırım)
    ve fazladan varsa bi bandana yollaya bilir misiniz?
    Kargoyu karşı ödemeli göndere bilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hocam kusura bakmayında veya kimseler bana kızmasında... Sokakta yol çevirip bir şeyler isteyen... Neyse yazmiyim.

Hani tamam zor durumdasınızdır fakat 2 litre benzin parasına sinyal takımını alabilirsinizki ?
    1 litre benzin parasınada bandana satın alabilirsiniz yine...

Tamam, zor durum dedik fakat altınızdaki 500-1000 liralık bir motorda değil.
    Ben ne insanlar tanıdım, şimdi onları düşününce bu konu bana çok saçma geldi. Sizin adınıza utandım resmen...

17 yaşında bir genç düşünün. Ailesinin durumu yok ama motosiklet istiyor. Yatağına yattığı zaman rüyalarını süslüyor,,,
    O çocuk okuldan arta kalan zamanlarında çöp karıştırarak plastik-metal kutuları toplayıp, satıp para biriktiriyor ve kimseye muhtaç olmadan gidip kendi motosikletini alıyor... İyi bir bok yemiş gibi söylemiyorum fakat gittim o çocuğa kaskını, montunuda ben aldım zorla... Elimden gelse gider motorunuda ben alırdım...

Şimdi onunla seni yan yana koyduğumda.... Hadi eyvallah.
    Blackeagletr, solmyr ve shooter1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 07'
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakmayında veya kimseler bana kızmasında... Sokakta yol çevirip bir şeyler isteyen... Neyse yazmiyim.

Hani tamam zor durumdasınızdır fakat 2 litre benzin parasına sinyal takımını alabilirsinizki ?

Ben ne insanlar tanıdım, şimdi onları düşününce bu konu bana çok saçma geldi. Sizin adınıza utandım resmen...

17 yaşında bir genç düşünün. Ailesinin durumu yok ama motosiklet istiyor. Yatağına yattığı zaman rüyalarını süslüyor,,,
    O çocuk okuldan arta kalan zamanlarında çöp karıştırarak plastik-metal kutuları toplayıp, satıp para biriktiriyor ve kimseye muhtaç olmadan gidip kendi motosikletini alıyor... İyi bir bok yemiş gibi söylemiyorum fakat gittim o çocuğa kaskını, montunuda ben aldım zorla... Elimden gelse gider motorunuda ben alırdım...

Tabiki ustam haklısın ben Tigerimi sattığımda yedek parçaları alan arkadaşa lazım olmadığından ihtiyacı olanlara verdim
    Bu demek değil ben yaptım diye başkaları da mutlaka yapmalı
    Sizde dediklerinizde çok haklısınız ama birine ihtiyacı olmayan bi parça masa altında veya garajda boşuna duracağına bir başkası ihtyacını giderebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Bir de ustam Erzurumda motosiklet pek revanşta olmadığı için bir iki usta var ve onlarda fiyatları baya uçuk yani bu ay alamam zaten bandana o da ne türünden

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsa bile adam niye gidip kargoya vermekle uğraşsın (vericek biri olsa bile bu cümlede soğutuyosun)

Motosikleti
    Hyosung GT250R 07'
    Tamam abi kimsenin birşey göndermesine gerek yok artık. Sağolun

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaş sıkma canını .
    Olanlar olmayana verebilir. Sıkıntı yok . Hatta olması gerken .
    Ama biz milletçe isteyene gıcığızdır.
    Bandana dediğin nedir buf sa eğer o kolay benden olsun.
    Bir çift sinyalim var fakat çok pahalı cinsinden alacağım motora saklıyorum. Ama biraz kurcalarsam belki bir çift daha bişeyler çıkar.
    Zaten elimdeki fazlalıkları toparlayıp konu açmayı düşünüyordum ihtiyacı olan kullansın diye.
    Benim için hurda olan birşeyi bir başkası arayıp bulamıyor bazen .

Özelden adres telefon bilgilerini gönder.
    Mconfederate bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 07'
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sıkma canını .
    Olanlar olmayana verebilir. Sıkıntı yok . Hatta olması gerken .
    Ama biz milletçe isteyene gıcığızdır.
    Bandana dediğin nedir buf sa eğer o kolay benden olsun.
    Bir çift sinyalim var fakat çok pahalı cinsinden alacağım motora saklıyorum. Ama biraz kurcalarsam belki bir çift daha bişeyler çıkar.
    Zaten elimdeki fazlalıkları toparlayıp konu açmayı düşünüyordum ihtiyacı olan kullansın diye.
    Benim için hurda olan birşeyi bir başkası arayıp bulamıyor bazen .

Özelden adres telefon bilgilerini gönder.
    Ustam çok teşekkür ederim ama bana değilde başka ihtiyacı olan arkadaşa verebilrsiniz.
    Bu küsmek yada diğer arkadaşlara tavır falan değil.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sen gönder bilgilerini. Birşey ayarlama çalışıcam.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

diğer yazılanlara bakma olsa elimde parça seve seve yollardım bende yeni sattım motorumu bendede tiger vardı nasipse inşallah hyo comet düşünüyorum..kısmet artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsa bile adam niye gidip kargoya vermekle uğraşsın (vericek biri olsa bile bu cümlede soğutuyosun)
    sanki kargo parasınyollayan ödesin die yazmış..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)