Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne Bu Şaka mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    yalnız düşündüğünüz gibi olmayabilir video kalitesi kötü bazı aletlerle video çektiğinizde seste kayma olabiliyor. Eğer dizi yada film izliyorsanız özellikle eski olanlarda ses kaymaları mevcut. Adam konuşur 1 -2 sn sonra gelir sesi yada önce . İyimser olarak düşünürsek durum böyle , sizin dediğinizde olabilir tabi

Diye yorum yazarken videoyu birkere daha izleidm. Anahtarı takarken ses normal şıkırtılar geliyor. sonra daha gaz vermeden böğürmeye başlıyor motor :D Yani yukarıdaki tezim çürümüş oldu olaya bak ya hehaheahe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız düşündüğünüz gibi olmayabilir video kalitesi kötü bazı aletlerle video çektiğinizde seste kayma olabiliyor. Eğer dizi yada film izliyorsanız özellikle eski olanlarda ses kaymaları mevcut. Adam konuşur 1 -2 sn sonra gelir sesi yada önce . İyimser olarak düşünürsek durum böyle , sizin dediğinizde olabilir tabi

Diye yorum yazarken videoyu birkere daha izleidm. Anahtarı takarken ses normal şıkırtılar geliyor. sonra daha gaz vermeden böğürmeye başlıyor motor :D Yani yukarıdaki tezim çürümüş oldu olaya bak ya hehaheahe
    Ya bende bu kadar iyimser olmayı istiyorum ama ne olur ne olmaz diyerekten ben gerekli şikayette bulundum bakalım site müdahele edicekmi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

An itibari ile ilan kapatılmış ve "İlan Onay Sürecindedir" şeklinde bir metin yazılmış site tarafından.
    Bu kadar çabuk müdahele etmelerine gerçekten çok sevindim vede bu kadar duyarlı insanların da bu forumda bir arada olması beni çok mutlu etti hepinizi çok seviyorum
    Site ilanı tam kapatmadığına göre videonun aslı ile uğraşıyorlar gibi geldi bana umarım gerçek neyse ona ulaşırlar da ona göre bir karar alınır.
    turkish39 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kimse kusura bakmasın ya, konuyu başlatan arkadaşın, daha ne olup bittiğini bilmeden adama o.çocuğu demesi ve diğer üyelerinde bodoslama atlamaları benim gerçekten canımı sıktı.Sahibinden o kişeye ulaştım; cep telefonuyla kayıt yaptığını ve siteye yükledikten sonra görüntü-ses kaymasının olduğunu söyledi... sahibindene video eklerken; formatı-boyutu değiştirmen gerekiyor,eklediğin video 25 mb büyük olmamalı dolayısıyla görüntü sorunları oluyor bende defalarca karşılaştım...

Ne o ilan sahibini tanırım nede konuyu başlatan arkadaşı, dediğim gibi hiçbirşey bilmeden ne olduğunu anlamadan birine böyle sövmek benim zoruma gider arkadaş...

O yazdığın küfürü sil arkadaşım

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın ya, konuyu başlatan arkadaşın, daha ne olup bittiğini bilmeden adama o.çocuğu demesi ve diğer üyelerinde bodoslama atlamaları benim gerçekten canımı sıktı.Sahibinden o kişeye ulaştım; cep telefonuyla kayıt yaptığını ve siteye yükledikten sonra görüntü-ses kaymasının olduğunu söyledi... sahibindene video eklerken; formatı-boyutu değiştirmen gerekiyor,eklediğin video 25 mb büyük olmamalı dolayısıyla görüntü sorunları oluyor bende defalarca karşılaştım...

Ne o ilan sahibini tanırım nede konuyu başlatan arkadaşı, dediğim gibi hiçbirşey bilmeden ne olduğunu anlamadan birine böyle sövmek benim zoruma gider arkadaş...

O yazdığın küfürü sil arkadaşım
    Hocam asıl sen kusura bakma ama mesajlarımın HER BİRİNDE umarım yanılıyorumdur diye basa basa belirttim benim niyetim olayı kişiselleştirip adamın anasına sövmek değil bunu burdaki herkes(sanırım yalnızca sen dışında) anladı.
    Beni tanıyan bilir ben küfür etmekten nefret ederim zaten o yüzden .. larla birleştirdim elim bile yazmaya varmadı ama olay karşısında öfkelendiğim kadar da çok üzüldüm.
    O küfür de kişisel bir şey olmayıp kişinin kendisine değil "sergilediğini düşündüğüm" karakteristikliğine idi.
    Bundan sonrada sizin "canınız sıkılmasın" diye daha da yardım amaçlı konu açmam.
    -----------(Buradan sonrası site yöneticilerine. Canın sıkılmasın diye okuyup hepsini zaman kaybetmeye diye bölüyorum konuyu...)
    Konu adminler tarafından gerekli görülürse kilitlenebilir ve o küfür ima edilen mesajım silinebilir nasılsa konu amacına ulaştı ve ilan durduruldu eğer dediklerimin aslı yoksa zaten eminim tekrardan ilan aktif hale getirilir.
    Konuya benim gibi duyarlı olan herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)