Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor tavsiye işkencesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar..
    Motor almak isteyen ve uzun zamandır forumu takip eden biri olarak biraz cahil biraz yardıma muhtaç biraz sitemkar ettiniz beni
    sonu gelmeyen sayfaları oku oku oku...
    bütçesi kısıtlı insanlar var bilmeyen insanlar var parası olupta yorum yapanlar var her türlü fikir var..
    bende şehirden baymış az gideyim tarla tabak geziyim 2 ot çöp göreyim diye bir motor almaya heveslendim.
    yarı asfalt yarı toprak yolda kullanmak amacım dedim bi araştıralım bakalım baktıkça içim karardı
    hem acemisin hem üç kuruş ayırdığın bütçeyle motor almak ne aziyetmiş meğer..
    japon düşünsen kendisi pahalı parçası işçiliği pahalı k.kartla bi çin alıyım desen yok dökülüyo yok ikiye bölünmüş..
    sürekli önerilen japon modelleri sah...com da falan bakıyorum motorcuların önünden geçerken denk gelince bakıyorum da..
    abi siz bakmadan öneriyosunuz bi tane canı çıkmamış model kalmamış göz var nizam var her santimi hasar almış açıkça
    e çinlilere de bakıyosun onların da canı var yok arası bazıları salavatla duruyolar
    şimdi foruma nerdeyse hergün başlık açan bizim gibi acemilere ne yapmak düşüyor?
    japon onerenlere hadi bul lan o zaman önerdiğin motorun iyisini alacam mı diyelim?
    yoksa kartı elimize alıp dayı ver çin min bakma ne varsa ver lanet olsun binecem mi diyelim?

şurda motor tavsiyesi isteyenler alt tek tatil günümüzde atlayıp ya 100 km uzun yola yada 2 köy yolu 2 toprakta gezecek bu adamlar
    hadi çok kaşındı tarlaya girer suya girer, gördüğüm kadarıyla uçiyim düz duvarlara tırmaniyim havası yok zaten kimsede

acemiler genel olarak 3 5 bin liraya motor bakıyor.. öyle yorumlar varki lan ben ne yapıyorum allah kahretsin beni motor neyime diyim X e bas kaç yapası geliyo insanın

şimdi benim durumum istanbulda yaşayan azcık şile taraflarına kaçayim bir iki tur atiyim insandan uzaklaşayım diyen biriyim
    zaten keyfi kullanıcağım haftada 1 2 gün.. 1,90 adamım mondi xtreme hem tip olarak hem bütçe olarak hoşuma gitmişti çin diye diye korkuttunuz beni
    önerdiğiniz japonlara bakıyorum.. japonyaya geri göndersek abi bunu biz yapmadık derler o derece motorlar var piyasada
    en can alıcı soru burda başlıyor
    bunları alıp mı başımızı belaya mı sokalım yoksa sıfır bir çinli ile devam mı edelim?
    şimşek54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Biri özet geçsin
    MetinK. ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Temiz 2. el bir sürü motor var. Sen öle bir anlatıyorsun ki 2. eldeki bütün motorlar hurda. Eeee bir de sen 15 bin tl lik motoru 5 bin tl ye ararsan ne bulmayı bekliyorsun? Sıfır çiziksiz motor mu? Ne demişler 3 kuruşa 5 köfte olmaz ne verirsen onu alırsın. Bütçen çok değilse yıkık dökük motor istemiyorsan o zaman tek seçenek çin. Ama sonra orası burası arazide elinde kalınca gelip forumda ağlama Sabret para biriktir bütçeni yükselt adam akıllı bir motor al.

Abi Ne Hazırcı Milletiz,Şu Kadar Uzun Yazı Yazana Kadar Forumda Araştırma Yapsaydın.İstediğin Bilgiye Daha Rahat Ulaşabilirdin

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ee bütçe ne kadar ? Ekipman durumu nedir ?

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Şunu dene:
    http://www.bmw-motorrad.com.tr/tr/tr..._overview.html

Beğenmezsen şuna bir bak:
    http://www.rksmotor.com.tr/v2/products.php?id=12

Bunu da beğenmezsen mondial x-treme ile devam et

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu dene:
    http://www.bmw-motorrad.com.tr/tr/tr..._overview.html

Beğenmezsen şuna bir bak:
    http://www.rksmotor.com.tr/v2/products.php?id=12

Bunu da beğenmezsen mondial x-treme ile devam et
    Önerdiğin 2 motor arasındaki uçurumdan haberin var mı? Dalga mı geçiyorsun?

Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Ne Hazırcı Milletiz,Şu Kadar Uzun Yazı Yazana Kadar Forumda Araştırma Yapsaydın.İstediğin Bilgiye Daha Rahat Ulaşabilirdin
    hazırcı değilim metink. okuyorum zaten sürekli bunuda belirttim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

evet sanırım iyiler birilerinin elinde ve pek satan yok sanırım anca arkadastan arkadasa araba gibi

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum ne kadarbütçe var ne kadara çıkabilirsin hiçbir şey söylememişsin
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerdiğin 2 motor arasındaki uçurumdan haberin var mı? Dalga mı geçiyorsun?

başlangıç 5 bin lira arkadaşım

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Sadece son cümleyi okudum. Ybr-Cbf-Tvs tavsiye ederim.
    umurcan bunu beğendi.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Boşver Dostum motor senin neyine 1.90 boyun var hb arabaya bile sığmazsın motor alacan motor altında küçücük kalacak millet dalga geçecek senle yağmurda rezil olacan lastigin patlasa yolda kalacan daima rüzgar boyun uzun oldugu için direk sana çarpacak sinuzit fln olup hasta olacan bence motor senin neyne git kendine bitane şahin murat 131 brodway fairway lada samara fln al bari 4 teker yağmurla suyla işin olmaz rüzgarla cebelleşmezsin boş ver motoru sen

Not: Motosiklet Sitesinde Tek Araba Öneren Kişi olarakda Sitenin Tarihine Geçmiş Bulunmaktayım

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece son cümleyi okudum. Ybr-Cbf-Tvs tavsiye ederim.
    sağlam ve ucuz olsun diyosan bunlar senin çaren

tek eksikleri performans. orada da ne ka ekmek o ka köfte kuralları geçerli

boyu uzun çok insan görüyorum ve aracım var teşekkürler

Motosikleti
    Hornet 650
    Senin duymak istediğin sözü söyliyeyim 'Çin Malı al kardeş' Xtreme Max'ı al eğer başka bir şey alırsan her zaman aklında kalıcak. Acaba Xtreme Max nasıldı diye kuduracaksın. Altı üstü bi motor al bi Çinli, ''Deneme Yanılma Yöntemiyle'' öğrenilen şey asla Unutulmaz, senin için tecrübe olur.
    yenicheri bunu beğendi.

Apachi derneğine alalım sizi, şimdiye değin kimseye reklam olur vızır ızır diyerek yazmadım, bundan sonra tavsiyemdir.

Eliniz anahtar tutuyor ise, lastikleri kalitelileri ile değişirim derseniz, 190 boyda, diğerleri altınızda kıvranacağından, apachi diyorum 27 beygir.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3253901

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Şu forumun çinlileri bu kadar gömmesini takma. Anlatıldığı kadar kötü değiller. 5 aydır hergün sabah kontağı çevirip okuluma gidiyorum. Tık demedi daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)