Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

İstanbulda çevirmeler sıklaştı -DİKKAT-

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    yani kazalik durumum olmaz heralde yani cunku haftada bir 6-7 kmlik mesafede binerim motora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçenyaz sonu çevirme yapılıyor oturduğum yere yakın bir yerde Polis memuru arkadaşların cogunu tanıyorum akşam saatleri çevirdi durdum bir genç 19 20 yaşlarında yanında muhtemelen annesi ağlamaklı kadın çocuk ehliyetsiz poliste vicdan yapmış bana rica etti yahu şu motorun sürücü kaydını sana yapalım mı yoksa kesecegim cezayı dedi çocukta temiz yüzlü bi eleman anne ağlama modunda kıyamadım kabul ettim yanlız gence dedimki bu ilk ve Son olsun ehliyeti alınca ilk bana gostereceksin dedim 1 ay kadar önce almış ehliyeti geçen ışıklarla denk geldik abi çay içelim eyvallah oturduk masaya attı ehliyeti aldım abi felan mutlu oldum bende

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenyaz sonu çevirme yapılıyor oturduğum yere yakın bir yerde Polis memuru arkadaşların cogunu tanıyorum akşam saatleri çevirdi durdum bir genç 19 20 yaşlarında yanında muhtemelen annesi ağlamaklı kadın çocuk ehliyetsiz poliste vicdan yapmış bana rica etti yahu şu motorun sürücü kaydını sana yapalım mı yoksa kesecegim cezayı dedi çocukta temiz yüzlü bi eleman anne ağlama modunda kıyamadım kabul ettim yanlız gence dedimki bu ilk ve Son olsun ehliyeti alınca ilk bana gostereceksin dedim 1 ay kadar önce almış ehliyeti geçen ışıklarla denk geldik abi çay içelim eyvallah oturduk masaya attı ehliyeti aldım abi felan mutlu oldum bende
    Ne kadar bi ehliyet :D walla ehliyetim olsa bende çok rahat gezicem. gerçi ben dedeler gibi kullaniyorum kıra bayıra balığa giderim Bi gün polis beni durdurmuştu ehliyet haricinde herşeyim tamdı saatte 30 km hizla seyrettiğim için bisey yapmadı 10 -15 defa denk geldim yine bisey yapmadilar ehliyetszim ama apaci Asla 8)

Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar bi ehliyet :D walla ehliyetim olsa bende çok rahat gezicem. gerçi ben dedeler gibi kullaniyorum kıra bayıra balığa giderim Bi gün polis beni durdurmuştu ehliyet haricinde herşeyim tamdı saatte 30 km hizla seyrettiğim için bisey yapmadı 10 -15 defa denk geldim yine bisey yapmadilar ehliyetszim ama apaci Asla 8)
    Selam öncelikle ehliyet masrafı tam ne kadar oldu bilmiyorum ama al kardeşim ehliyetini biri ceza yazacak diye değil allah korusun başka birşey olur canın yanar yazık değilmi ehliyeti alıp göğsünü gere gere yolculuk yapmak emin ol daha huzurlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Mahir aga aynen dogru diyon yazin boyle alip denize gideyim istiyorum rahatca korkmadan bineyim. ehliyet olmadigi icin yakinlara gidiyorum.

Ha şöyle al ehliyeti babalar gibi git denize pikniğe mangala kampa bi kere al sonra rahat rahat gez tabi efendi efendi kurallara uyarak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Ha şöyle al ehliyeti babalar gibi git denize pikniğe mangala kampa bi kere al sonra rahat rahat gez tabi efendi efendi kurallara uyarak
    Yarin gidip yaziliyorum surucu kursuna :D

Bir atasözü derki yapmayacağın şeyleri asla söyleme umarım sen yapacağın şeyi söylüyorsundur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Bir atasözü derki yapmayacağın şeyleri asla söyleme umarım sen yapacağın şeyi söylüyorsundur
    Yapacaktım ki, Montumun Cebinde tam 42 lira 65 kuruş çıktı Biraz Para biriktirmem gerek

Motosikleti
    CRF 250 L
    arkadaşlar ben bu ademoğlunu çözemedim ehliyet almanın maliyeti 750-800 tl ehliyetsiz moto kullanmanın cezası 1400 kullanana 1400 de ruhsat sahibine lan git al ehliyetini motoromı biniyon eşeğe mi biniyon napıyosan yap ne dur bu fantazi anlamadım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu ademoğlunu çözemedim ehliyet almanın maliyeti 750-800 tl ehliyetsiz moto kullanmanın cezası 1400 kullanana 1400 de ruhsat sahibine lan git al ehliyetini motoromı biniyon eşeğe mi biniyon napıyosan yap ne dur bu fantazi anlamadım....
    Haklısın Reyiz doğru söze ne denir. Parayı denkleştireyim alıcam. peki ehliyet sinavlarini gectikten sonra ehliyeti nezaman teslim aliyoruz?

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorun 600cc 4 silindir ise zaten bağırıyor orjinali ilede, mis gibi sesi var, iki veya tek silindirli ise neyi tatmin ediyorsunuz eksoz değişerek ya bence 4 silindir değilse motorun sessiz çalışması ama hızlı gitmesi çok daha güzel bana göre.

Sen hiç 660 sesi duymadın heralde?

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Az once 8-9 motoru cevirdiler Camlica rampa cikisinda

_arda_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typ-125 -bevery-runner-gp1-cbf-er6n-cbf1000-fzr600
    Bende gecen ceza ziyenlerdenim arkadaşlar pilakam altda diye mecdiyekoy sisli taksim besiktas ciwarina dikkat edin!!!

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    dün araba ile çoruma gittim 250 km yol...tam 3 tane gezici radar 2 tanede çevirmeli radar vardı...aynı yolu geçen senede gittim sadece 1 tane radar görmüştüm...bu polisler çıldırmış olmalı

Motosikleti
    :) yok ama olacak inşallah
    Arkadaşlar Çevirmeler çok sıklaştı, Arkadaşlardan ve etraftan Motor Hırsızlığını çok duymaya başladım ve ayrıca kuryeler aracılığı ile her iş yapılabilir onun tedbirini alıyor olabilirler ;) diğer teferrutları sizde biliyorsunuz muayene, ehliyet, ruhsat, plaka, kask, trafik kuralları vs kontrolü yapılıyor.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    yeni gelen emniyet amiri emretmiş, bir iki hafta öyleymiş, yine bu sabah 3. cevrilmeye girdim bir hafta içinde boğaz köprüsü bağlamında tam...

anlaşılan operasyondan sonra baya zarar etti hükümet, para toplaması lazım yeni gelen emniyet müdürüne trafiğe yüklenmi dedi, ne dediyse artık.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Alıntı CanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Çevirmeler çok sıklaştı, Arkadaşlardan ve etraftan Motor Hırsızlığını çok duymaya başladım ve ayrıca kuryeler aracılığı ile her iş yapılabilir onun tedbirini alıyor olabilirler ;) diğer teferrutları sizde biliyorsunuz muayene, ehliyet, ruhsat, plaka, kask, trafik kuralları vs kontrolü yapılıyor.
    Kesinlikle iyi yapiyorlar. Kasksiz kullanan ehliyetsiz kullananlar ceksin cezalarini

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    en enteresan çevirmeye ben yakalandım galiba sıraselvilerde girdiğim çevirmede (20.45 civarı) kafamdaki nazi kaskına baktı ve gözlük sordu cebimden gözlüğü çıkartsamda kabul etmedi yazdı cezayı akşam akşam önümü nasıl görücem abi dedim beni ilgilendirmez dedi bazıları fazla anlayışsız galiba

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    O nazi kasklari kaza aninda hic bir ise yaramiyor hatta bazi ulkelerde satışı dahi yasak. Bence gozluk olsa bile kafanda nazi kaski var iken kask takmadigin icin ceza yazmalilar. Ben etrafimdakilere çeneden açilir kaski bile onermiyorum.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)