Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

suzuki motosiklet reklamı ve ben iyi seyirler

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Güzel eleştiriler var.
    Ben reklam vs anlamam yanlış anlama.
    Fakat ben olsam videonun sonuç bölümünü şu şekilde bağlardım.
    Tam scooter aracın yanına yanaşıp erkekle scooterlı kız bakışırken , o arada görünen race motorda aracın diğer tarafına yaklaştığında , aracı kullanan kız da o motorun arkasına atlar , bunlar daha hızlı bir şekilde çekip giderler araç ortada kalır.

Bence daha etkileyici olurmuş.

birde motosikletten hiç anlamayan birisnin motosikletlerin suzuki olduğunu anlayabilmelerinide sağlamalısın.
    Yoksa suzuki değilde motosiklet reklamı gibi kalır. ki mevcut hali ile mini reklamı olmuş adeta.

Başarılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama piranha videonda piranhalara hamster mı atıyorsun?
    Balık atmanı anlarımda hamster atılır mı ya?İnşallah yanlış görmüşümdür.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Hani araba hızlıysa sondaki "fast cars takes your mind" bağlamında söylüyorum, daha iyi bi şoför ayarlanabilirdi, araba gitmedi reklamda böyle bi atak yapıp öne falan atılacak diye 20 kere bekledim, "fast car" olmamış o. araba kısmı da çok uzun, her şeye minimal yaklaşıldığı bi devirdeyken, baştaki 1:32'lik kısımı boşluğun master yapmış hali.(fast and furious tadında araba izlesek neyse de araba maksimum 70le falan gidiyo)

motoru arabayı bi yıkataydınız keşke bi de galiba bulutlu havada çekilmiş, niyeyse.. arkadaşların söylediklerini tekrar etmeyeceğim. (ayrıca cars olursa take"s" olmaz ve suzuki(it)dir steal"s" olur) ben beğenmedim üzgünüm..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    kamera okadar sallanıyor ki izlerken miğdem bulandı, bi medpamit içip geleyim düzelirsem yorum yazıcam =)

yavuzerpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr600 k7
    Bu yorumlar ne allah aşkına eğlence amacı ile yaptığımız bir videoydu bu sizde izlerken tebessüm edin eğlenin diye paylaştım.Yorumlar bence çok acımasız paylaştığıma pişman oldum.Foruma yeni katılmış biri olarak ilk günden forumdan soğuttunuz beni ki ben eleştiriye açık bir insanımdır.Bence bu üslübu değiştirirseniz hem foruma daha çok katılım olur hemde insanlar kırılmaz saygılarımla

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bende scoterin yanına Gsxr gelip arabaya atar yapacak sandım

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    herkese merhaba

bence,
    * reklam filmi için çok uzun çekmişsin.
    * reklam filminde kanunlarla zorunlu hiç bir güvenlik gerekliliği gözetmemişsin.
    * kanunen uyman gereken trafik kurallarını açıkça ihlal etmişsin. ( trafiğe kapalı alanda çekildi falan deyip yalancıktan da olsa kanunlardan kaçmamışsın )
    * hadi kanunlara uymadık. ee hızlı araba almıyoruz ki aklımızı peynir ekmekle yemiş ve en basitinden KASK TAKMAMIŞ olalım DEĞİL Mİ?
    * suzuki, reklam filmi için ÇOK AZ SUZUKİ ve SUZUKİ EKİPMANI gözükmüyor mu? daha çok miniyi vurgulanmış, hedeften şaşmışsın.
    * apaçiyle motorcuyu karıştırmışsın.

fikirlerimizle elden geçmiş yeni filmini bekliyoruz. gene izler gene ACIMASIZCA yorumlarız. sağlıcakla.

saygılarımla.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    konusu falan güzelde, biraz sıkıldım. biz motor beklerken videonun %80 i arabadan oluşuyor, pekte gerçekçi olmamış

ayrıca lütfen eğlencesine yaptık ayağına yatmayalım ödev için yaptım demişsiniz yukarda

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    bu biraz suzuki değilde mini reklamı olmuş :D Ama fena değil yinede elinize sağlık

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    3. sınıfa kadar gelmiş bu işin eğitimini almış biri olduğun içini bu eleştiriler. Yada öyle söyledin inandık ki inanmak istemiyorum. Fotoğraf çekmek hobim ve bir kamerayla ve edit programıyla burada bir kaç övgü alabilecek dahi iyi bir video çekebilirim. Zerre eğitim almadan hemde.. Okula harcadığın süreye yazık bence.. Çıraklık eğitimi falan alsaymışsın daha iyiymiş. Bütün sınıf aynı ise daha da vahim..
    Sinan Aksu ve RODWIN250R bunu beğendiler.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben seni hiç görmedim okulda.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Suzuki reklamımı, Mini Cooper'in fren testimi pek anlamadım.
    Ayrıca detaycı biri olarak, Ben hayır diyorum..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    noolmus noolmus kask yok koruma yok
    aynı buna benzemiş

Uploaded with ImageShack.us
    banro bunu beğendi.

1:03-1:08 arası hanım öyle ağırdan almışki ben ağır çekime geçtik falan sandım...meğer 10 la gidiyormuş...kendi motorunu kullanmıştır diye düşünmüştüm...an125 görünce oha oldum bi an...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Olmamış, ayrıca bir video hazırlayıp ticari bir markanın reklamı gibi lanse etmen bu marka tarafından pek hoş karşılanmayabilir, videonun başlığını değiştirmeni öneririm.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Gercekleri soyluyor herkes. Burasi babamin merasi degil sizi kovmuyorum ama soguduysaniz girmezsiniz, olur biter.. Bi iddaniz olmasa paylasmazdiniz urununuzu, biz de begenmedigimizi tirt oldugunu soyledik, hele reklam gibi portfolyonun nimet oldugu bi sektprde. Is ararken sakin bunu gostermeyin..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Yarısında çıktım

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Olması gerekenden zayıf olmuş. Ama adı üstünde öğrencisin daha iyilerini yapmayı öğreniceksin

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bu işler hakaten kolay deil ortada en azınan bir emek var ve kötüde olsa ,iyide lsa baz şeyleri gözardı etmek haksızlık olur, önce emeğinden dolayı seni kutlarım,

mademki ortaya bir paylaşım yaptın, olumsuz gördüğün yorumlar seni bezdirmesin bilaks bu senin için çok byük bir nimettir, daha iyiye, daha profesyonelliğe açılan kapıları geçemezssin yoksa onun için yapılan eleştiriler özelliklede ağır bulduğun eleştiriler sende biliyorsunki seni çok etkiledi ve bu işi yaptığın sürece bunları unutacağın sanmıyorum bak.....! duruma 1-0 galip baladın bile

videoya gelince tabiki her şey mükemmel olmaz ama biz onun için çalışmalıyız, bu bazen teknik yetersizlikten olur bazende eldeki maddi manevi imkanlardan, ama ne olursa olsun yinede eleştirilere açığım deyip yapılan eleştirileri ağır görmemeni tavsiye ederim.

örneğin ben bu işleerden pek anlamam ama 4-5 adet go pro olaydı olaya dahada atraksiyon katabilrdin neyse işte anlat alat bitmez yorum yazmak çok kolay klavye ardınan

ve unutmaki dünya karşlaştğın fırtnalarla ilgilenmez aslolan gemi geri geldmi gemedimi ona bakar onun için sen alablecepği mesajı al gerisini bş ver kolay gelsin eine sağlık
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    olm ne kırıcı motorcularsınız yaa adamı bi dövmediğiniz kalmış. :D Bırak reklamı adamı motorsan soğutacaksınız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)