Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sahte ilan 2. El düşünenler dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-memurdan-daha-4bin-de-147965159/detay .. << Ninja'yı aldıkdaa ninjaları takipten bıraktık mı ? . Arkadaşlar bu ilanı ben ninjaları takip ederken görmüştüm eskiden 9.750'di fiyatı ve memurdan fln yazmıyordu " ÇOK ACİL İHTİYAC " başlığındaydı. ve km'si 7.200 fln olması lazımdı Şimdi aynı motor 4 bin km ye düşmüş Alla Alla . Motoru ters kullanmışlar galba .. 2. Elciler dikkat

Hatta burda bile paylaşmıştım hatırlayacaklarınız ola biir özellikle " oğuz abi ve eren " hatırlaya bilir . Lastik ebatı 160' alınır mı bu motor diye soruyordum o ilan bu ilan .. Dolandırıcılara dikkat
    Permatiq59 ve kemboo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    görünce vay hımını... diyip geçmiyelim. hepimizin böyle duyarlı olması lazım arkadaslar.. kendi adıma tesekkur edıyorum

Motosikleti
    henüz yok
    abi motoru geçen gördüm km'si 9-10BİN vardı hayrola tersmi kullandınız motoru nasıl oldu km düşmüş?

şeklinde mesaj gönderdim cevabını çok merak ediyorum...

Motosikleti
    KapÇık
    vay hımını derken bi bitmediniz makarası gibi. şekilsiniz ya sahnesinden tamamen mizahen yazdım.

Motosikleti
    Yanlışım olmasın dogru hatırlıyorum bu motoru almayı çok düşünmüştüm. Hatta motorda eski akrpovic var akrpovicde paramparça olmuş ya kazalıydı yada çıkma almışlar ama orjinal akrpovic değil belli. Tekin bi motor değildi. Eski sahibi cabbar diye birisiydi mesaj atmıstım . Arka tekerin ebatı kaç diye sordugumda " Googleye rosso kalın teker yaz çıkar " Cevabını aldıkdan sonra ilanı ddirek kapattım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    7 binde ki motorun km si neden düşürülsün onu anlayamadım..70.000 olsa neyse..

Motosikleti
    KapÇık
    bazılarıda ilan dikkat çeksin diye yapıyor. motosiklet ararken benim basıma gelmişti. yanına gıttıgımda 3-4 bin fazla gordugum makınalar oldu ''e kullanıyok abijim hafta sonu egeye gittim'' tarzı cevaplar alınabılıyo

Motosikleti
    @sedat bilemem sedat belkide eskiden aldığıda 7 bin değildi . Esrarengiz bi motordu diyorum ya. Normalde düşünsene . Pirelli rosso 2 lastik var. Akrpovic var . 2012 model 7 bin km de ve fiyatı çok acil pazarlıklı 9750 di . Ki ben ninja alıcaktım o aralar bunu almadım . Daha samimi gördüğüm güvenip inana bildiğim bi kardeşimizden aldım gene sahibinden.com'dan saolsun kendiside hem fiyat hemde servis konusunda bana yardımcı oldu kalktı geldi halıcıoglundan daynotaya. Anlaştık aldık. Şimdi lastik alıcam motora ekstradan 700 tl vercem. Oysa bunu alırdım hepsi hazır paket gibi. Ama his çok önemli işte içine sinicek bişey önce..

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    He sekilci olma diye yirttik kendimizi, aferin egzos disinda bi sekilcilik yapmadin. Lan bu arada oguzla yasitim ben niye abi olmuyorum

Saka bi yana actigin bu yararli baslik icin, tesekkurler..
    Nomad_41 bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He sekilci olma diye yirttik kendimizi, aferin egzos disinda bi sekilcilik yapmadin. Lan bu arada oguzla yasitim ben niye abi olmuyorum

İşte orda tek bir " işareti altında ikinezede abi hitabında bulundum :D . Aynen bi egzoz şekilciliğine girdik . Bu arada muayneden geçtim akrpovicle . adam Egozoz'un E sine bile bakmadı Maslak foreverr artık 2 yıl sonra

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 km deki zinciri kes diyorum Hiç yağ sürmesen de o hale gelmez orjinal zincir
    Shrieker bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kamyon gibi analog göstergenin km düşürmesi o kadar basit ki siz bile yapabilirsiniz.

farkındayım baya zor oluyor ama tanıdık bilindik motor olmadıkça 2. el almayın abi şerefsizlere bak

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    konuyu okuduktan sonra, merak ettim, eski motorumu aradım. Buldum da. BEn satarken, 17000 di, hala 17000. boya felan yapılmış. üstünede 1400 tl zam gelmiş benim ispanyola amasya merkez de derbi gpr...
    Tekrar baktım da, anahtarlığım bile aynı

Motosikleti
    Valla bende 2. el aldım daynota'da motoru ekspertte cihazlara sokmadı bile usta. Aldı indi bindi yapıştır devam dedi .. KM'si aklıma takılmıştı ama adamın elinde 3 bin de 5 bin de 8 bin de bakım kağıtları var hep . Km'side muaynede çıkıcakdı zaten ortaya temiz çıktı. Şans işi Umarım Allah herkeze emek verip almak istediği mülklerin hayırlısını nasip eder

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Böyle başlıklar.. Forum kullanıcıları için oldukça yararlı oluyor.. Teşekkürler..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt

Hemende kıskan zaten. Sen benden küçüksün bir kere

Bu arada arkandan iş çevirmedim. Telefonu açmadığın zaman kork benden. Şikayet ederim, acımam

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemende kıskan zaten. Sen benden küçüksün bir kere

Bu arada arkandan iş çevirmedim. Telefonu açmadığın zaman kork benden. Şikayet ederim, acımam
    İşim oluo gücüm oluo lan, ne zaman ararsan açıcam die bi kaide mi var Bi dahakine whatsapp konuşmalarımızı ifşa et, ikimiz de sonsuza kadar banlanalım
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İşim oluo gücüm oluo lan, ne zaman ararsan açıcam die bi kaide mi var Bi dahakine whatsapp konuşmalarımızı ifşa et, ikimiz de sonsuza kadar banlanalım
    Dünya henüz buna hazır değil.
    Linwelin bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 km deki zinciri kes diyorum Hiç yağ sürmesen de o hale gelmez orjinal zincir
    Güzel yakalamışsın. O zincirin ~15 bin km'den az gitmiş olmasına pek imkan yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)