Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Dolandırıcılığı (sahibinden.com kullananlar özellikle dikkat)

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    bana her ilanda geliyor o mesaj.

apaçık ortada hile hurda olduğu,elin ingilizi yada hernerden arıyorsa memleketinde daha ucuzu varken mal mı?

Osmanlıdan kalan gümüş ibrik satsam ve onunla ilgili gelse hadi dersin çok bulunan bişey değil ve ozaman kandırılanı dolandırılanı anlarım ama motor yahu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2012 kymco agility125
    kardeşim allah razı olsun bilgilendirmen için sanırım benimde motoruma göz dikti bu denyolar ama mail adresini google a girince senin uyarı yazın direk çıktı daha öncede benzer bi olayı cep telefonu satarken yaşamıştım amerikadan alcakmışta oğluna alacakmış ta iban verdim ibana bakıyor bankacı yatan bişey yok,,,yatmış resmmi kopyala yapıştır yapıp üçkkağıt yapıyorlar....ordan ayıktım işi şimdide işkillenmiştim ama senin yazıyı görünce tam oturdu,senin gibi üşenmeyip te uyaran yazan kardeşlerimizden ALLAH razı olsun bende burdan bi parça katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana herkese hayırlı akşamlar hayırlı akşamlar...bu arada agility 125 çiler nerde acaba bi yardımcı olursanız sevinirim

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    aynısı bana da yollandı :D hatta adam whats yor last price yazmıştı da Türk sanmıştım :D

Motosikleti
    cf moto 400
    Arkadaşlar bu adam banada mesaj attı yarın yamalak türkçe-ingilizce karışımı , ben ingilizlerin nufusü %49 olan bir ilçede yaşıyorum normal karşıladım verdiği maile ingilizce olarak aynen şunları yazdım '' Mail veya telefon üzerinden pazarlık yapmam şuan x bardayım motoru görmek istiyorsan 2 saat içinde gelip bakabilirsin bana cevap bile atmadı sonra bir daha :D

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    There is no any dissaccount for bike bro ?
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

elektronik ortamlar hiç bana güven vermez, hele mal alış satışı çok sakıncalı olabiliyor, değil yurt dışı, şehirler arası mal alışverişinde bile dolandığıcıların cirit attığı bir durum bu. internetten ucuza alınan bir telefon ödenen onca paranın ardından kargodan küçük boy su şişesi çıkma ihtimalini aklımızdan çıkarmamakta fayda var.en iyi alışveriş karşılıklı satış ile olur.gerisi fasafiso

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    benim scooterıde sahıbınden satış için bu siteye koymuştum bu mesajın aynısı banada geldi .dedim bu ne yaw gavurun biri alcak herhalde bu motoru; sonra pek umursamadım zaten 1500 liralık motor dedım ne uğraşçam elin keferesiyle cevap falan yazmaya kalkışmadım ha mesajı çevirmeye falan kalkmadım belkıde başka bişeydir pek umursamadım açıkçası

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu danna Hamilton kimse banada mesajlar attı ama bende ulan ne alakası ve benim motorun babasını yarı fiyatının altında bulur diye işkillendim. Ne ayaksın diye sordum yok denizciymiş yok bilmemne. Sonrada kayboldu gitti zaten.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadasım ıngılızcem senın kadar kuvvetlı degıl ne zaman ınternete ılan versem bu adam bana kesın msj atıyor. turklerle anlasıpda tıcaret yapamıyoruız kaldıkı elın gavuruylamı ograsacam . boyle seylere hıc bır zaman ıtımat etmedım hıc bır zamanda ıtımat etmem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    abi ben ingilizcede bi bunu anlıyorum :D desti fıtbol

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    online pazarlık yapmıyorum, gel-gör fiyatta yardımcı olurum demiştim. kimse gelmedi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    ben ingilizce konuşamıyorum ama ingilizce düşüebiliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler