Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBR 125 ile ilk kaza sonrası

Motovento
    REKLAM ALANI
    zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Merhaba arkadaşlar. Bu güne kadar her şey çok güzel gidiyordu. Hatta iki gün önce Tirilye'ye gitmiştik viraj yapmaya. Bu gün karlı havada yatıyorlardı bahçede fizy ile birlikte annemi iş yerine bırakmam gerekiyordu binmek zorunda kaldım. Ve muhtemel sona ulaştık. Motor sağa yattı dış görünüşte bir çizik haricinde hiçbir sıkıntı yok.

Abim biraz titiz bu konularda o yüzden yeni bir grenaj almam gerekecek. Fiyatları nedir acaba bilen var mı ?

4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Geçmiş olsun.
    Fiyatlar konusunda herhangi bir bayiden öğrenme şansın var . Google bu işler için var zaten. yaz çıksın. honda cbr 125 sağ granaj ne kadar? diye sor çekinme
    BUrsa otomobilcilik de çok ileridir. lokal boya attırma şansında olabilir. Abinin titizliği ve çiziğin durumuna bağlı. bilmeden görmeden bişiey diyemiyecem.
    zakirhasan, HEROCAN35 ve MetinK. bunu beğendiler.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Fiyatlar konusunda herhangi bir bayiden öğrenme şansın var . Google bu işler için var zaten. yaz çıksın. honda cbr 125 sağ granaj ne kadar? diye sor çekinme
    BUrsa otomobilcilik de çok ileridir. lokal boya attırma şansında olabilir. Abinin titizliği ve çiziğin durumuna bağlı. bilmeden görmeden bişiey diyemiyecem.
    Sağ olun ilk kaza sonrası insan ne yapacağını şaşırıyor... Google amcaya yazdım fakat sıfır fiyat göremedim sadece sahibinden'de ikinci el grenajlar var. 80 - 90 tl arası onlarda da çizik var gibi. Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Fotoğraflar gözükmüyor mu acaba ?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Geçmiş olsun.Okadarcıktan bişey olmaz yaw.Oda nazarı olsun.
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Okadarcıktan bişey olmaz yaw.Oda nazarı olsun.
    Sağ olasın abi. Bana kalsa bir şey olmaz da abimle konuşup anlaşmam lazım o kabul ederse zaten öyle yaparız büyük ihtimal. Zaten havalar böyle devam edecek gibi büyük ihtimalle kışlarız motoru yaza kadar düşünürüz kalanını...

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    o kadardan bişi olmaz. nazarlık olsun
    İlk başta çok sinirleniriz amma sonradan geçer. Makinede bişi yoksa önemli değil.

Ah abim şeker abim de geç.
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadardan bişi olmaz. nazarlık olsun
    İlk başta çok sinirleniriz amma sonradan geçer. Makinede bişi yoksa önemli değil.

Ah abim şeker abim de geç.
    Bence de bir şey olmaz İnşallah abim de sıkıntı yapmaz teşekkürler

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ olun ilk kaza sonrası insan ne yapacağını şaşırıyor... Google amcaya yazdım fakat sıfır fiyat göremedim sadece sahibinden'de ikinci el grenajlar var. 80 - 90 tl arası onlarda da çizik var gibi. Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Fotoğraflar gözükmüyor mu acaba ?
    fotoğrafları işyerimden göremiyorum. sorun benim ile alakalı yani.
    Kullanılan bir araç illaki ufak tefek nazarları olacak. Sana bişey olmamış gerisi boş.
    zakirhasan bunu beğendi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    geçmiş olsun , yani herkes aynı şeyi demiş ama o kadarcıktan bişi olmaz bence hiç el sürmeyin kalsın öyle tadı tuzu nazarı olur
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafları işyerimden göremiyorum. sorun benim ile alakalı yani.
    Kullanılan bir araç illaki ufak tefek nazarları olacak. Sana bişey olmamış gerisi boş.
    Teşekkürler Allaha şükür bizde hiçbir şey yok. Fakat motosiklet benim için bi araç değil yaşama amacı denilebilecek kadar üst seviyede malesef. O benim kıymetlim ve bu olay sonrası motosikletten uzaklaştırılacağım. Sorun da biraz bu zaten aslında :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun , yani herkes aynı şeyi demiş ama o kadarcıktan bişi olmaz bence hiç el sürmeyin kalsın öyle tadı tuzu nazarı olur
    Teşekkür ederim herkes aynı şeyi söylediğine göre bir bildikleri var demek ki Ahh ah keşke hiç çıkmasaydım da olmasaydı bu iş sonunda nasıl olsa annem yürüyerek yoluna devam etti :(

Güzel kardeşim, neyse ki anneciğine birşey olmamış, asıl o zaman sıkıntı olurdu, boşver motoru. Geçmiş olsun.
    zakirhasan bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum gidiyorsun aksesuarcıya,
    bir o çizik olan yere birde dier tarafa aynı yere gelecek yere ETİKET,STICHER,AMBLEM vs al ve yapıştır,

Ne olacagı bellı degıl olurda yıne devrılır,düşer,kayar veya yan yatar yıne ve yenıden cızılır,,,
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı xamrax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, neyse ki anneciğine birşey olmamış, asıl o zaman sıkıntı olurdu, boşver motoru. Geçmiş olsun.
    Aynen öyle abi tek tesellim bu oldu zaten. Sağ olasın...

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum gidiyorsun aksesuarcıya,
    bir o çizik olan yere birde dier tarafa aynı yere gelecek yere ETİKET,STICHER,AMBLEM vs al ve yapıştır,

Ne olacagı bellı degıl olurda yıne devrılır,düşer,kayar veya yan yatar yıne ve yenıden cızılır,,,
    Abi onu ben de düşündüm de tam köşe noktası sticker yapıştıralacak gibi değil nazarlık olacak artık ya yapacak bir şey yok

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    kardeşim ondan bişeycik olmaz
    git sanayiye oto boyası karıştıran yerlere
    3 liraya ufak bir kapta aynı renk boyadan al ince resim fırçasıyla rütuş yap orjinal gibi olur
    en büyük kazan bu olsun hatta abin bile anlamaz
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ondan bişeycik olmaz
    git sanayiye oto boyası karıştıran yerlere
    3 liraya ufak bir kapta aynı renk boyadan al ince resim fırçasıyla rütuş yap orjinal gibi olur
    en büyük kazan bu olsun hatta abin bile anlamaz
    deneyeceğim abi teşekkürler

Çok geçmiş olsun. önemli olan sizlersiniz, annene ve sana bişey olmamış ya gerisi hiç önemli değil.
    Belli ki abin de benim gibi aşırı titiz ve tabiri caizse kıl biri, sen yinede ağbine durumu anlat ve abine şunu sor ağbi motoruna ne yaparsam sen mutlu olursun.
    Yeni bir grenajmı yoksa ufak bir rütuşmu, böylelikle hem dürüstülüğünü görür. daha bir güvenini kazanırsın hemde devamında motoru tekrar isteyebilirisin ;)
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. önemli olan sizlersiniz, annene ve sana bişey olmamış ya gerisi hiç önemli değil.
    Belli ki abin de benim gibi aşırı titiz ve tabiri caizse kıl biri, sen yinede ağbine durumu anlat ve abine şunu sor ağbi motoruna ne yaparsam sen mutlu olursun.
    Yeni bir grenajmı yoksa ufak bir rütuşmu, böylelikle hem dürüstülüğünü görür. daha bir güvenini kazanırsın hemde devamında motoru tekrar isteyebilirisin ;)
    Sağolasın abi. Tesellimiz zaten bize bir şey olmamış olmaması. Ben de aynı şeyi düşündüm abi grenaj isterse de alırım yeni bir grenaj ya sıkıntı değil Yeter ki aramız iyi olsun
    Deeplord bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bu arabalarda çizik kapatmaya yarayan kalemler kullanılamazmı fiyatıda pek fazla değil .Bir araştır istersen google dan benimki sadece bir fikir denemişliğim felan yok .

Motosikleti
    CB650F
    kesin bozulmuştur motorun senin yaptığın kaza değil yan yatmadır.Sen bunu kafaya takmışın topik açmışın ilk motorun sanırım ama sana şunu söyliyim sen kazalı cbr görmemişin
    zakirhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arabalarda çizik kapatmaya yarayan kalemler kullanılamazmı fiyatıda pek fazla değil .Bir araştır istersen google dan benimki sadece bir fikir denemişliğim felan yok .
    Deneyebiliriz bakalım çok fazla seçenek sundular sitede artık birini birini uygulayacağız teşekkürler

Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin bozulmuştur motorun senin yaptığın kaza değil yan yatmadır.Sen bunu kafaya takmışın topik açmışın ilk motorun sanırım ama sana şunu söyliyim sen kazalı cbr görmemişin
    Aynen ilk motor olunca bebek gibi oluyor yan yattı, çamura battı neyse ne sonuç olarak hasarlı sayılır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)