Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2.el de şanssızlıklarım... Yardım-Öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Ne yapsam ne etsem bir türlü aradığım şeyi bulamadım. Bir ara evdekiler gözü karartıp şu feyizoğlundaki motoru alalım dediler cbr 250 adamı aradım bugün biri geliyor dedi o elimden kaçtı. neyse dedim istediğimiz olmayacak bari 125 lik alalım dedim bulduğum motoru almaya gittim adamla konuştum sattım dedi ben yoldayken.

Hadi yine eyvallah dedik pcx bakalım dedik az yakıyor falan gittim almaya adam dedi arkadaşıyım ben dün kaza yaptım sakın söyleme vs...

Hayır içime sinen tipi güzel motor da bulamadım bu modellerden başka. Yamaha x-city ler falan hoş ama biraz tuzlu...

Şimdi önerileriniz varsa bekliyorum bugün yarın gidip alacağım artık tak etti.

Yamahalarda kilometreler biraz fazla sorun olur mu acaba ?Uğraşmak etmek istemiyorum masrafı çıksın istemiyorum o yüzden km de az olanlara bakıyorum biraz ama şans işi...

Az yakması temenni önerileriniz fikirlerinize açığım bu gece değerlendirip yarın yine alım için yola koyulacağım teşekkürler şimdiden.

limitte 6-7 arası işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs al kardeş, 20 binde aldım şuan 29 bine merdiven dayadı yağını değiştirip devam ediyorum en ufak bir sıkıntı yaşatmadı (her hafta sonu 250 300 km yol yaptığım halde)
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs al kardeş, 20 binde aldım şuan 29 bine merdiven dayadı yağını değiştirip devam ediyorum en ufak bir sıkıntı yaşatmadı (her hafta sonu 250 300 km yol yaptığım halde)
    kardes bende apache var subatta askere gidiyorum.anadolu yakasindayim.sehir ici ideal motordur.22000 de
    Osırıs ve sbr bunu beğendiler.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes bende apache var subatta askere gidiyorum.anadolu yakasindayim.sehir ici ideal motordur.22000 de
    Bu da geçen haftaki gezimden http://www.motosiklet.net/forum/etki...basi-sile.html sıfır diyorum soranlara anlamıyorlar, o kadar temiz bakıyorum. gerçi pazar günü kilere koydum kuru patlıcan biber bamya asmış annem üzerine asdadasdasd
    rambomert bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Ninja250 öneırırım kendımde alıcam kısmetse onumuzdekı ay . 125 De kesin kararımı verdim 250 almam bütcem yok dıyorsanız. Yamaha 125r ı oneırırım . gidişi çok iyi değil fakat görünüş o biçim zaten gidişi o biçim olcakda ne olcak yarışamı katılcan

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    dostum önce hamama gidip kırklanman lazım keseyle çıkmaz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Acele etme kış mevsimine girdik denk gelir bklm bi 250 cc

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acele etme kış mevsimine girdik denk gelir bklm bi 250 cc
    Katiliorum, şu gelen soguyu yiyince canlanir 2. El. Sabret, sabir en buyuk erdemdir. Yzf125r alma, sekilci olma. Al bi 250cc..
    Nomad_41 bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    7 liram olacakta 125 cc alacam vay canına

Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin TVS Apache rtr150 mi usta nasıldır motor arıza çıkarırmı nerenin üretimidir ? uzun yol yapılırmı

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Guruk guruku gurukku gurukku yayaya üretimi yani hindistan

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kardeş,gel sana benim motoru vereyim.HYOSUNG,30 HP,çift silindir DOHC motor(üstten çift egzantirikli),2010 model,enjeksiyonlu,16.800 km.de.fotolarda gördüğün hali ile.lastikleri 4 aylık MICHELIN,alarm,extra çakmaklık,çanta demiri ve 45 lt.çantası,sırt dayama pedi,çamurluk uzatmasına varıncaya kadar var.2.motorum olduğundan ve koyacak yerim olmadığı için satıyorum.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4971395/detay/

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    31. aralıkta alırsan vergi senin, 1 ocakta alırsan satıcının

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katiliorum, şu gelen soguyu yiyince canlanir 2. El. Sabret, sabir en buyuk erdemdir. Yzf125r alma, sekilci olma. Al bi 250cc..
    Cbr250 düşer diyorsan ben beklerim az daha

Hocam bu ikinci eli anlamadım ben adam 6600 sıfırı dediği şeye 6500 falan fiyat koyuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 liram olacakta 125 cc alacam vay canına
    6-7 ye ne alınır hocam bulamadım yemin ederim

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bahara düğün yapacak olan var, şubatta askere gitcek olan var. var oğlu var. daha sıkışanı, borca batanı olacak, kış için kömür alıp motorunu satmak zorunda kalan olacak. burası türkiye ölücü çok diye kızılıyor da ölü çok, biz nabalım paramız bu kadar
    TimCage bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    gel sana benim motoru veriyim Aprilla rs 125 2004 model

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel sana benim motoru veriyim Aprilla rs 125 2004 model
    fiyat nedir?

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    4000tl bırakırım satmaya çalıştığım bir motor değildir bugun 250 cc den 400 cc lik motorlara kadar kafa tutup tokatladığımı biliyorum :D ama bunu yaptığım zamanda malesef yakıtı su gibi içiyor 2 zamanlı motor yağ benzin konusunda titiz olman lazım mesela devir saati 6 bin devirde giderken sen istersen 6. vitese tak 110-100kmh geçmez ama hemen sol elciğin yanındabulunan kornanın hemen bitişiyindeki turbo tusuna basmanla tek tekere geçmesi bir oluyor :D yani anlayacağın artislik yapabileceğin bir motor olmanın yanında sehir içinde de az yakabilir. ben hızı seviyorum dersende yakıtı ona göre düşünmen şart yani kısacası şu alacağın motorun seni üzmemesini istiyorsan markadan şaşmayacaksın arkadaşlar honda 250cc demişler ama bana kalırsa u motora bindiklerinde hondanın 250cc motoru mobilyet gibi gelecektir :D kararında ciddiysen konuşur anlaşırız ha unutmadan parçaları pahalıdır sen motoru hor kullanmazsan emin olki motor seni hiç üzmeyecektir hor kullandığını düşünmek istemiyorum 2. hfta seni boşar :D
    unutmadan kısa bir not ben satıcı değilim sadece söylemek geldi içimden motorumuda seviyorum ve karı gördüğüm anda motorun kkafa grenajınıda alttaki resim gibi yapıcam :D

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    kardes sen maksi scooterlerde ilgini çekiyor sanırırım
    6-7 bütceye en sorunsuz modelli temiz sym joyride 200i alırsın miss gibi su sogutmalı buyuk bagajlı konforlu bende kullanıyorum suan öneririm kesinlikle
    viteslide ise yine sym wolf 250 oneririm 7 bine temiz 2. alınır

Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000tl bırakırım satmaya çalıştığım bir motor değildir bugun 250 cc den 400 cc lik motorlara kadar kafa tutup tokatladığımı biliyorum :D ama bunu yaptığım zamanda malesef yakıtı su gibi içiyor 2 zamanlı motor yağ benzin konusunda titiz olman lazım mesela devir saati 6 bin devirde giderken sen istersen 6. vitese tak 110-100kmh geçmez ama hemen sol elciğin yanındabulunan kornanın hemen bitişiyindeki turbo tusuna basmanla tek tekere geçmesi bir oluyor :D yani anlayacağın artislik yapabileceğin bir motor olmanın yanında sehir içinde de az yakabilir. ben hızı seviyorum dersende yakıtı ona göre düşünmen şart yani kısacası şu alacağın motorun seni üzmemesini istiyorsan markadan şaşmayacaksın arkadaşlar honda 250cc demişler ama bana kalırsa u motora bindiklerinde hondanın 250cc motoru mobilyet gibi gelecektir :D kararında ciddiysen konuşur anlaşırız ha unutmadan parçaları pahalıdır sen motoru hor kullanmazsan emin olki motor seni hiç üzmeyecektir hor kullandığını düşünmek istemiyorum 2. hfta seni boşar :D
    unutmadan kısa bir not ben satıcı değilim sadece söylemek geldi içimden motorumuda seviyorum ve karı gördüğüm anda motorun kkafa grenajınıda alttaki resim gibi yapıcam :D
    http://u1312.hizliresim.com/1j/5/v66zt.jpg
    Hocam hiç bakmadım bunlara özelden aydınlatırsan istanbuldaysan bi konuşuruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)