Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Montun boğazından giren soğuk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montum alpinestar 600 lira para saydım,100 liralık mont hiç soğuk geçirmiyor diyince bunalımlar yaşıyorum evde,benim montda boğazından giren soğuk harici başka hiçbiryerden soğuk girmiyor,balaklava var ona da 85 lira para verdim o da çenemi falan sıcak tutuyor hatta bizzat şu ürünü kullanıyorum http://www.hondamototal.com/?urun-1931-Tucano-Urbano-Wind-Breaker-ipek-Balaclava.html, ama o nalet olsıca boğazımdan biyerden giriyor soğuk,insan sinirleniyor yani enazından ben deliriyorum,

herkesin dediğini sıradan deneyelim bakalım illaki birtanesi tutar herhalde.

Hocam, soğuk geçirmeme diye bişey yoktur. Rüzgar geçirmeme vardır. Bu ikisini ayırt edelim.
    Soğuk, kuru soğuk dediğimiz anlardır. Rüzgar esmez fakat hava buz gibidir.

Soğuğu geçirmeyen mont yok bana göre. içimize giydiğimiz neopren ve termal içlikler hissetmemizi azaltıyo, grenajlarında faydası var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Double bubble denilen camlar rüzgarı biraz daha yukarı itecektir. Hatta sonunda yukarı doğru kıvrım olan bir cam daha fazla işinizi görebilir. Göğüse kadar inen ağız maskesi/balaklava ürünleride iş görebilir.
    Tur camından filan bahsediyorsunuz galiba,o da cbr'da komik olur yahu.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Hocam 10 liraya hem boyunluk hem de bere olarak kullanılabilen, üstten ipi ayarlı, polar malzemeden boyunluklar var. bunlar biraz da uzundur. Ben kullanıyorum gayet memnunum. Bi dene istersen memnun kalmazsan en fazla 10 liran gider ki hem boyunluk hem de bere olduğundan mutlaka kullanırsın kışın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)