Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Motorum Falcon Crown 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Selamlar..

Motosiklete Falcon Crown 150 ile ilk adımımı attım.İlk motorum olduğundanmıdır nedir bana güzel geldi.Kullanan,kullanmayan,gören,duyan yorumlarınızı eksik etmeyin..

Bu arada motosiklet sürmek inanılmaz zevkli.Motorsuz geçen yıllarıma yanıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    Teşekkürler.Allah sizleride kazadan beladan korusun.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    hayirli ugurlu olsun kaskınızda motorunuzda çok güzel kazasız belasız

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı CanKarsiyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli ugurlu olsun kaskınızda motorunuzda çok güzel kazasız belasız
    Çok teşekkürler.Allah daha iyisini daha güzellerini nasip etsin...

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Bu zamazingo ne diye böle 1500-2000 km de bir bakıma giriyor yav?? hatta ilk bakım 300 de sonra 1000 de bi daha gel diyor...

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 2015
    Öncelikle hayırlı olsun kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin Ben de Falcon Lion 150 kullanmaktayım ben memnunum sen sevdin mi memnunmusun ?

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    falcon motor sürdüm. hızlanması güzel ama durmuyor sanki arka fren basıyorum birşey yok :D anca duruyor. servisi güzel diye biliyorum. ilgileniyorlar.
    burak_50 ve ömerfaruk13 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı burak_50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin Ben de Falcon Lion 150 kullanmaktayım ben memnunum sen sevdin mi memnunmusun ?
    Burak ilk motorum.İlk motorlar hep memnun eder heralde
    Neden bu modeli aldın çok iriymiş falan dediler.Hatta sevisteki adam şöle bi bakış attı.Bu sana büyük olmuş yeni başlıcaksan falan dedi.Dün gece ilk sürüşümü yaptım.Hiiiç sıkıntı yaşamadım.
    Bu sabahda 2 saat kadar sürdüm gayet güzeldi herşey.Vibrasyon dedikleri olaydan az var Daha önce motorla ilişkim artçı olarak bi kaç kez oldu ordan biliyorum.Titreşim az.
    Yakıt tüketimi fabrika verisi 2.5 diyor ama bana inandırıcı gelmedi.Ben 3.5 a razıyım.
    Şekli güzel heralde.Bugün 2 çocuk çok güzelmiş abi motorun,bayıldım falan dedi.(benim hiç hoşuma gitmiyor,hatun bunu al dedimde aldı diye zannediyor İlk motorum ve ucuz olduğundan aldığımı bilmiyor)
    Güzel hissettiriyor motor ...
    burak_50 bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamazingo ne diye böle 1500-2000 km de bir bakıma giriyor yav?? hatta ilk bakım 300 de sonra 1000 de bi daha gel diyor...
    ilk zamanlarda rodaj dönemi olduğu için öyle gerekiyor en son 300-1000-5000 diye gider heralde sonra garanti biter bakımını kendin yaparsın

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk zamanlarda rodaj dönemi olduğu için öyle gerekiyor en son 300-1000-5000 diye gider heralde sonra garanti biter bakımını kendin yaparsın
    Dediğin gibi gitse çok iyide kullanım klavuzunda öle demiyor. 300-1000-3000-4500-6000 diye devam ediyor.Çok bakıma ihtiyacı olcak heralde.Ha bide 300 bakımı ücretli dedi servisteki eleman.Kitabında ise 300 ücretsiz diyor.Nedendir bu tutarsızlık?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    falcon motor sürdüm. hızlanması güzel ama durmuyor sanki arka fren basıyorum birşey yok :D anca duruyor. servisi güzel diye biliyorum. ilgileniyorlar.
    Walla daha hızlanamadım.Servis ilk 300 km de 50 yi geçme dedi.Durmamasının sebebini kampanaya bağlıyorum ben.Kampanayla anca bu kadar

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 2015
    Kardeşim benim sana tavsiyem motorunu ilk 800 km hiç zorlama daha sonra zaten motor kendiliğinden gidebileceğini kanıtlıyor.Böyle yaparak hem motor sağlığını korursun hem de yakıt tüketimin azalır.Bi motorcu kardeşin olarak temennim her zaman tekerin düz bassın

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    ben de çelik kullanıyorum gerçekten hızlanması çok güzel ama gel gelelim durmaya kampanada kaldı hala çelik

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Sekli yerinde motor, profilimde de altımdaki falcon crown Allah kaza bela göstermesin, yolunuz açık olsun.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fabrikası bizim burda olmasına ragmen tutulmayan marka ve model zamanında niyetlenmistim Falconun baska bi modeline hic beyenmedim genelini göstergelerin orası hele plastikleri incecik kiyat gibi
    Bu modelide baya incelemistim ne commuter nede choper
    Yeni motosiklet göze hos görünür bi 5.000 km sonrasındaki yorumlarınıda alalım insallah
    Vulture24 bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı burak_50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim sana tavsiyem motorunu ilk 800 km hiç zorlama daha sonra zaten motor kendiliğinden gidebileceğini kanıtlıyor.Böyle yaparak hem motor sağlığını korursun hem de yakıt tüketimin azalır.Bi motorcu kardeşin olarak temennim her zaman tekerin düz bassın
    Zorlamıyorum hiç.Rodaj denen olayın motorun ne kadar önemli olduğunu biliyorum.Beş dakikalık zevk için yazık etmem alete Seninde tekerin düz bazsın.Sağolasın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sekli yerinde motor, profilimde de altımdaki falcon crown Allah kaza bela göstermesin, yolunuz açık olsun.
    Ben beğenmiyorum.Chopperlar hep çirkin ördek yavrusu gibi görünüyor gözüme.Niye aldın diye sorarlar adama.Şunun için; ilk motorum,düşebilirim,sürtebilirim,fiyatı uygun,yedek parça ucuz ve bol, servis semtime çok yakın, selesi alçak,diğer modellere göre daha rahat geldi bana.Yani tek bana göre olmayan şeyi tipi.Hani bi laf vardır ya dış güzellik geçicidir önemli olan iç güzelliği o hesap.
    Adınıda buldum chopper yavrusu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fabrikası bizim burda olmasına ragmen tutulmayan marka ve model zamanında niyetlenmistim Falconun baska bi modeline hic beyenmedim genelini göstergelerin orası hele plastikleri incecik kiyat gibi
    Bu modelide baya incelemistim ne commuter nede choper
    Yeni motosiklet göze hos görünür bi 5.000 km sonrasındaki yorumlarınıda alalım insallah
    Malzeme kalitesi vasat evet.Ama şuda var en çok tercih edilenlerinde öyle aman aman bi kalitesi yok.Tutulması ii olurdu ama yapcak bişi yok.Ben tuttum.Beğenirsem benden sonrakilerin tutmasını sağlarım.Canım sağolsun..

hayırlı olsun...bol foto...yorum isterik....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun.........

Kazasız belasız sürüşler.tekerin düz bassın fabrika çıkışlı lastikler sanırım.değiştirmekte fayda var

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    hayırlı olsun... motosikletle ilgili tecrübelerini paylaşırsın artık...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)