Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artık son noktadayım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    onca motor arasından eleye eleye son noktaya kadar geldim Farklı tarzlardada olsa bu 2 model arasında kaldım birincisi sıfır km mondial mcx roadracer ikincisi 2.ci el bi 2006-2008 model arası 20000-25000 km arası bi çok cbr 125 var o modelleri o kasaları ve 3buçuk 4 bin tl arasında fiyatları var elimde peşin para olucağından 2.ci elde olsa farketmiceğinden cbr 125de mantıklı geldi parça fiyatları ve yakıtları dışında performans olarak nasıl bi kıyaslaması olabilir bu 2 modelin ? uzun bi yolda son hızı hangisinin daha fazladır ? çekiş gücü bayırda rüzgarda 2sinin nasıldır ? boyum 1.73 falan kilom 80

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Mondialin yeni serileri tamam 160 küsür cc ve güzel gidiyor lakin tez dağılıyorlar ve nerdeyse 250 cc kadar yakıyorlar. Hatta bazı enjeksiyonlu 250 cclerden fazla bile yakıyor 150 mcx. Uzun vadede 2006 model cbr125 2 tane 2013 model 150mcx eskitir.
    Fanatik falan değilim. Aynı kmde cb125e verip nerdeyse yarı parasına 125 mh drift alacaktım. Cb titriyor ve gitmiyordu. Mh drift titremiyor ve iyi gidiyordu. Tercihimi daha pahalı olan cb125e den yana kullandım. Parayı sokakta bulan biri de değilim.

UgurCanSoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    çin mallarından uzak durun derim hayallariniz yıkılabilir

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Üstüne biraz daha ekle 250 cc al daha öncedende tecrüben varsa düsük cc kesmez sizi

MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    düzgün bi 250 cc için en az 5bin tl lazım onada ne alınır 2.ci el bi cbf 250 olur en mantıklı başkada bişey alınmaz e onada gerek yok ortalama aynı hızı yapıyorlar ve cbf 250nin temizini bırak düşük km bile zor bulunur . Temiz en fazla 25bin kmde bi cbr 125 repsol kasa alıcam galiba görünüşü birazda modifikasyon beni mest ediyor arkaya ufak bi çakar lamba ve tiger egzozla oh

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kardeş 125 cc motosiklettten bahsediyorsun ve çekiş gücü filan soruyorsun
    sence de garip bi durum yok mu?
    mondial son dönemlerde çıkardığı özellikle euro 3 olanlar bence gayet başarılı
    ikinci el alacağıma sıfır alırım olaya sadece motosiklet olarak bakma fiyat parça fiyatları ve bakım maliyetlerini de kat işin içine
    tabi bu benim görüşüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)