Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    arkadaşlar cuma günü yıllık izine çıkıyorum. aralık 2 ye kadar yıllık izindeyim. ilk yıllık iznim ve yoğun bi çalışma döneminden çıktığım için yıllık izne çıkmak istedim. kafa dağıtmak için.

motorda varken bişeyler yapayım diyorum. öneriniz neler. motorla veya motorsuz gideceğim yapacağım şeyler ne olabilir?

7 yıldır çalışıyorum ve ilk defa hafta sonu izinli olucam. acayip bi duygu :D daha şimdiden tuhaf geliyo haftasonu çalışmamak. valla eve girmem o gün heralde:D
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    maddiyata göre kısa yada uzun geziler patlat üstat ben birtek o zaman uzaklasıyorum iş stresinden. sürerken öyle adapte oluyorki insan. başka birşey düşünmüyor..
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150 var hocam r1200gs yok ki maddiyet problemim olmasın sarıyerin ilersinde runeli fenerinin orada bi köy varmış. forumda gidenlerde görmüştüm oraya da gitmeyi planlıyorum açıkcası.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    İstanbulda otururken oraları ilerde fırsat bulup gezersiniz. Bu kadar izin varken biraz daha uzakları düşünün derim. Sabah erkenden çıkın akşama dönersiniz.
    SULH bunu beğendi.

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 var hocam r1200gs yok ki maddiyet problemim olmasın sarıyerin ilersinde runeli fenerinin orada bi köy varmış. forumda gidenlerde görmüştüm oraya da gitmeyi planlıyorum açıkcası.
    Bence gidip görün bir an önce, üçüncü köprü ve çevre yolları bitirecek oraları. Garipçe'ye gelmeden 1-2 km. önce yapılan ağaç katliamını herkes görmeli.

Şöyle bir tura hep çıkmak istedim, belki size kısmet olur, ama yanlız çıkmamak lazım...
    http://www.motosikletgezileri.com/turlar/ege-yollari/
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda otururken oraları ilerde fırsat bulup gezersiniz. Bu kadar izin varken biraz daha uzakları düşünün derim. Sabah erkenden çıkın akşama dönersiniz.

şöyle bi düşündümde aslında doğru söylüyosunuz.bolu abant gölüne gidenleride gördüm forumda ve gidenler mutluydu. burayıda görmek isterim.

25 yaşındayım ve istanbuldan başka bi yere gitmedim. bunu malesef olarak söylüyorum çünkü istanbuldan başka şehir görmemiş olmak bi eksiklik benim için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı tata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gidip görün bir an önce, üçüncü köprü ve çevre yolları bitirecek oraları. Garipçe'ye gelmeden 1-2 km. önce yapılan ağaç katliamını herkes görmeli.

Şöyle bir tura hep çıkmak istedim, belki size kısmet olur, ama yanlız çıkmamak lazım...
    http://www.motosikletgezileri.com/turlar/ege-yollari/
    günübirlik gidicem oraya. herkes tavsiye ediyo. biride çıkıp demedi oraya gitme diye.

aslında eşlik edecek biri olursa çok iyi olur

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu izin bu eksikliği kapatabilirsiniz. Oralarda havalar nasıl bilmiyorum ama çok soğuk değilse hava gidilebilecek bir çok alternatif mevcut.
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu izin bu eksikliği kapatabilirsiniz. Oralarda havalar nasıl bilmiyorum ama çok soğuk değilse hava gidilebilecek bir çok alternatif mevcut.

şuan işten geldim sırılsıklam oldum iyi ki lastikleri michelin ile değiştirmişim. yoksa kaya kaya gelirdim.

10 günde 3-4bin km gezerim diye düşünüyorum. 5 ayda 6bin km gezdim motoru alalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)