Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Servis Fiyatı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kanuniye göre normal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuniye göre normal
    Valla Aküyü Sıfır Taktıysalar Fiyat Yine Fazla Ama Ahım Sahım Fazla Değil Eğer Aküyü Doldurduysalar Çok Fazla.Aküyü Gece Gözüyle Baktımda Ağızları Vs. Yeni Gibiydi Ek Olarak Adam Yeni Taktım Derse Bile Yeni Olduğunu Nereden Anlarız.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Servislerle ilgili sorununuz varsa Kanuni müşteri hizmetleri ile görüşüp parça fiyatları ve işçilik ücretleri ile ilgili bilgi alın. Sonrasında sizin ödediğiniz fiyat ile müşteri hizmetlerinin verdiği fiyat arasıda bir fark var ise kanuni@kuralkan.com.tr adresine e-mail atın. 24 saat içerisinde kesin dönüş yapıyorlar.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    tırnağın varsa kaşınırsın hocam.
    bütün tamirciler böyledir. motorcu dediğin kamyoncu gibi olacak. yağından anlıyacan, suyundan anlıyacan.
    ben motorumun işlerini kendim yapıyorum. hem kafam rahat, hem param cebimde...
    bence ufaktan başla tamir işine başla. 1-2 bozar öğrenirsin.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tırnağın varsa kaşınırsın hocam.
    bütün tamirciler böyledir. motorcu dediğin kamyoncu gibi olacak. yağından anlıyacan, suyundan anlıyacan.
    ben motorumun işlerini kendim yapıyorum. hem kafam rahat, hem param cebimde...
    bence ufaktan başla tamir işine başla. 1-2 bozar öğrenirsin.
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servislerle ilgili sorununuz varsa Kanuni müşteri hizmetleri ile görüşüp parça fiyatları ve işçilik ücretleri ile ilgili bilgi alın. Sonrasında sizin ödediğiniz fiyat ile müşteri hizmetlerinin verdiği fiyat arasıda bir fark var ise kanuni@kuralkan.com.tr adresine e-mail atın. 24 saat içerisinde kesin dönüş yapıyorlar.
    Hocam Yavaş Yavaş Öğreniyoruz Acemiyiz.Zamanla Oda Olur
    Dediğin Mantıklı O Zaman Kanuniyi Arıyayım Fiyat Çıkarayım Ona Göre Servise Dönüş Yapayım.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Yavaş Yavaş Öğreniyoruz Acemiyiz.Zamanla Oda Olur
    Dediğin Mantıklı O Zaman Kanuniyi Arıyayım Fiyat Çıkarayım Ona Göre Servise Dönüş Yapayım.
    Servislerin hatasını firmaya maal etmeyin. Firma ile mutlaka görüşün. Benim motorumun distribütörü de kanuni. Motoru servise götürdüm bakım yaptı. Ama adamın yetkisi yokmuş. Garanti dışı kalır dedi Adana da ki servis. En sonunda verdiğim mail adresine durumu açıklayan mail ve telefon numaramı yazdım. Motosikletim şuanda garanti kapsamına girdi. Arızasının tespiti içinde arıza kontrol cihazı gönderiyorlar şimdi. Üstelik beyni falan da gönderdiler her ihtimale karşı
    MetinK. bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)