Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

TR`de ilk Yamaha MT09 Raceblu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim millet böyle ''çın işine'' biner yamaha'ya - Honda'ya laf atar...
    Not: Sanki Yamaha mt-09 ' a özel topcase ve taşıma demirini sadece TR'deki kullanıcılarına özel yapmış...Yurt dışında satışı yok...
    Hayırlı olsun-iyi günlerde kullanman dileğiyle...
    Teşekkür ederim kardeşim. Allah daha iyilerini sana, sizlere nasip etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not: Sanki Yamaha mt-09 ' a özel topcase ve taşıma demirini sadece TR'deki kullanıcılarına özel yapmış...Yurt dışında satışı yok...
    :
    Aksesuar diyince avrupa sitesinde top case'leri getiriyor seçenekler arasında, o yüzden var sanırım. 39 ve 50 litrelik iki seçenek sunmuşlar.

http://www.yamaha-motor.eu/eu/accessories/index.aspx?productCode=MT09&redirect=false&year=20 14

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Neyse yazdığım yorum da, bana güzel sözler sarfeden arkadaşın yorumu da gitmiş

Benim 250 lik bir süpermoto'rum var. SM motorların tip ve amaç olarak nasıl olduğunu bilen bilir. Ama ben o motora da topkase takmış adamım Çünkü ihtiyaç ihtiyaçtır, kimseyi de dinlemdim takarken. Tavsiye eden de olsu, etmeyen de. Sürüşü etkiliyor tabi, görüntüyü de. Ama kullanım ihtiyaçlarım doğrultusunda vazgeçemediğim bişey oldu.

En son küçük bir yan yatma sonucu kırıldı ve ne yazıkki Sinop yakınlarında denize bırakmak zorunda kaldım

Diyeceğim o ki sizi gayet iyi anlıyorum, eleştiriye olan açıklığınız için de taktir ettim Apaçilik konusnda da "estğfrllh" diyorum Arkaçantanız güzel olmamış ama güle güle kullanın elbet Bir de artçılı sürüş yapıyorsanız elbetteki daha fazla ihtiyaç oluyor.

Ben de şimdilerde arka+yanlara deri-soft çanta tasarımı düşünüyorum, ama artçı olduğunda sökülebilecek olmadığında takılabilecek cinsten. İhtiyaçlar doğrultusunda buralara kadar geldim Güzel bişey olacağını düşünüyorum, yaparsam fotoları paylaşırım

Tekeriniz hep düz bassın, daha çok video bekleriz

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse yazdığım yorum da, bana güzel sözler sarfeden arkadaşın yorumu da gitmiş

Benim 250 lik bir süpermoto'rum var. SM motorların tip ve amaç olarak nasıl olduğunu bilen bilir. Ama ben o motora da topkase takmış adamım Çünkü ihtiyaç ihtiyaçtır, kimseyi de dinlemdim takarken. Tavsiye eden de olsu, etmeyen de. Sürüşü etkiliyor tabi, görüntüyü de. Ama kullanım ihtiyaçlarım doğrultusunda vazgeçemediğim bişey oldu.

En son küçük bir yan yatma sonucu kırıldı ve ne yazıkki Sinop yakınlarında denize bırakmak zorunda kaldım

Diyeceğim o ki sizi gayet iyi anlıyorum, eleştiriye olan açıklığınız için de taktir ettim Apaçilik konusnda da "estğfrllh" diyorum Arkaçantanız güzel olmamış ama güle güle kullanın elbet Bir de artçılı sürüş yapıyorsanız elbetteki daha fazla ihtiyaç oluyor.

Ben de şimdilerde arka+yanlara deri-soft çanta tasarımı düşünüyorum, ama artçı olduğunda sökülebilecek olmadığında takılabilecek cinsten. İhtiyaçlar doğrultusunda buralara kadar geldim Güzel bişey olacağını düşünüyorum, yaparsam fotoları paylaşırım

Tekeriniz hep düz bassın, daha çok video bekleriz
    Amacımız kardeşlik çizgisinde daha fazla arkadaşa ulaşabilmek daha fazla motorcu kardeş edinmek. Böyle küçük şeylere alınıp birbirimizi kırmanın zaten hiç alemi yok. Bilgi paylaşımlarına devam Bu arada motosiklet rodajda olmasına rağmen şuan şehir içi 5.5lt yakıt tüketiyorum 100km'de. Bakalım ne olucak )

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Kardeşim her nekadar naked sevmesemde çok güzelmiş çok beğendim bu yarış mavisi denilen renk kombinasyonuda çok yakışmış hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürmen dileğiyle.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tahminlerim çok güçlü, kahretsin O motorun yakıt tüketimi 5~5.5 lt arası olur zaten diyordum ş.içi

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun Tekerin düz bassın

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Hayırlı olsun. Türkiye şartlarında mantıklı bir tercih. Kazasız belasız kullanman dilegiyle...

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Tekeriniz düz bassın çok güzel makine

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Allah kaza bela vermesin dostum hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)