Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Hakkımda şikayet varmış. Sizinde varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rahatsız olanlar para toplasın garaja ses yalıtımı yapsınlar ozaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    hocam bence sinirbozucu komşu rolüne girmeyin düzgünce konuşarak halletmeye çalışın. çok ısrarcı olurlarsa ısrarlarından dolayı mağdur olduğunu söyleyip sizin halinizi anlamaya çalışmalarını sağlayın

hotrob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Loading
    tak bi akrapoviç her sabah kesiciye sok olsun bitsin ne uraşiyon onlarla

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    bırak uykuları 10dk bölünsün bişey olmaz alışırlar bi gün :D
    RODWIN250R bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Yarış motoru zannettikleri için (tipten) şikayet etmiş olabilirler.
    Motorculara karşı bi hazımsızlıkları olabilir(motorcunun biri bunları dürtmüştür)
    motorunda egsoz olsa arabadan fazla ses çıkarsa kesinlikle haklılar lakin bu durumda aklıma başka bişey gelmiyor.

Arabaya sesli bir egsoz alıp denerdim ben olsam. Bakalım gerçekten gürültüye mi rahatsızlar yoksa motora mı?
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Abimin arabası vw scorpio ve bir eksoz taktırdı kulaklara zarar . Ama o siteye yaklaşmadan kapatıyor çikleyi orijinal sesi veriyor.
    Ah komşularım siz beni 600cc ye geçirtmicenizmi?

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Merhaba bende chopper vardı mahalleye girerken hızlanıp debriyaj stop yapıyor son 50 metreyi öyle gidiyordum geceleri! tavsiye ederim. sabahlarıda ayağının burun kısmı ile egzozu kapatarak çıkan sesi azaltın buda yeni buluşum başarılı
    RODWIN250R bunu beğendi.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bi gün motorla gitme. Sonra git sor bu sabah rahatsız etti mi?
    Evet derlerse, hayvan gibi kahkaha at suratlarına.
    zulu, RODWIN250R ve Eagle7 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı durumu yaşadık sonra ben ailemle oturduğum için evi satıp müstakil villa aldık şimdi rahattım yoksa ya ben onları vuracaktım yada onlar beni mahkemeye vereceklerdi sonuçta o tarz sitelerde herkes kültürlü olmuyor ve malesef para ile adam yerine geçen tipler çoğunlukta oluyor
    RODWIN250R bunu beğendi.

bizim burda harleyi olan bir abimiz var. garaja sokarken çıkan ses müthiş. tırdan fazla ses çıkıyor gor gor gor öyle bir arkadaşın varsa bir akşam evinde misafir et sabah birlikte çıkın
    RODWIN250R ve Camo bunu beğendiler.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Hocam :(

Şaka bi yana sizi 600rr veya 4 silindirli bişe kesmez
    mt 01, v max tarzı v motor full sistem akropovicli birşeyler lazım
    Bizde onların tek başına 1 tonluk araçla işe gidip gelmelerinden trafikde ve garajlarda işgal ettiği alanlardan rahatsız oluyoruz ama yapacak birşey yok...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Adamlar haklı. Rahatsız oluyorsa yapman gereken özür dilemek ve orta yol bulmak. Aynı sorun bende de vardı. O yüzden motoru site içinde bırakmıyordum. Sende elle çıkartıver, avukatı filan işin içine sokma. Yüz yüze bakacaksınız mecburen.
    mete_han bunu beğendi.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar haklı. Rahatsız oluyorsa yapacağım özür dilemek ve dediklerini yapmak. Aynı sorun bende de vardı. O yüzden motoru site içinde bırakmıyordum. Sende elle çıkartıver, avukatı filan işin içine sokma. Yüz yüze bakacaksınız mecburen.
    Hocam yapmayın ya büyük alet olsa anlarım bende kullandım 1 sene cbr 250r garibimin sesi soluğu çıkmıyo bir otomobil kadar rahatsızlık vermiyo çevreye nasıl rahatsız olmuşlar hadi büyük bi alet olsa derim arkadaş adamda deli dolu basıp rahatsız ediyordur etrafı...Ben motorun üstünde duyamıyordum sesini komşular nasıl rahatsız oluyor...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bütün motorcular motorunun kıskanıldığını ya da sevilmediğini zannediyor ya. pek gülünç.
    kimsenin sizin motorunuza özendiği ya da nefret ettiği filan yok.
    ortada bir rahatsızlık varsa komşuluk icabı çözmek gerek.
    ya iticen ya dışarı bağlıycan.
    ben bilmem.
    otopsici bunu beğendi.

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Bir kaç chopper/cruiser kullanan arkadaşınız varsa bir süre sitede beraber turlayın onlardan sonra fısıltı gibi gelecektir sizin motorun sesi kulaklarına bence.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    600 RR FİLAN AL o zaman belkı sesi severler

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşım bunlar senin anlattıkların arabanın yanına bırakıyorum diyorsun
    başka bir arabanın park etmesini engelleyecek şekilde mi bırakıyorsun?
    motosikletin egzostu gerçekten orjinal ve ses çıkarmayandan mı?

bu işler sıkıcı işlerdir size göre farklı rahatsızlıklar olabilir fakat sabahın köründe gürültü olayı ciddi problem
    benim burda hayvanın teki her gün aynı saatte motorunu bağrta bağırta çalıştırdığından (motor kuba 125 köylü tarzı egzostu matkapla delmiş)
    bende 250 hyo var ben geçince herkes küfrediyordu ulen ben değilim o bak gaz veriyorum ses çıkmıyor diyorsun gösteriyorsun
    adamlar gezme kardeşim filan yapmaya başladılar
    baş etme yöntemimi buraya yazmıyorum çocuklara kötü örnek olmasın
    ama diğer motorcuyu en az 5 kere trafikçiye yakalattım 155 i arayıp en son satmak zorunda kaldı

insanların ne dediğinin fazla önemi yoktur fakat kendinizi onların yerine de siz rahatsız olmuyorsunuz diye başkaları da olmuyor zannetmeyin

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Arkadaşlar benimde R6 ım var öncesinde hyo vardı. Egsoz takıp mahalle arasında sabah yada gece gaz açılmasını kesinliklikle tasvip etmiyorum. Kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok.

Öte yandanda genellikle sitelerde arıza tipler oluyor. En ufak pireyi deve yapıyorlar. Bunlarla önce insan gibi konuşmak lazım, laf anlamayan cinstense arızaya bağlayıp atarlandımı adamların kankası olursun benden demesi. Senin üzerine düşen kimseyi rahatsız etmemeye çalışmak. Bundan sonra birileri hala sana atarlanıyosa sende affetme atarlan. Hatta yönetime git birilerinin motoruma zarar vereceğini filan duydum de, yakarım bu apartmanı de. Tek tek bütün arabaları çizdiririm de. Psikopata bağlayacak kadar kızdığını onlara hissettir. Ondan sonra inan hayat çok güzel olacak. Farkındaysan büyük motorlulara kimse bulaşmıyo, çünkü herkes içinden bu manyakla uğraşılmaz diyo. Ama küçük motorlu olduğunda, bu arıza tipler ezebileceğim biri buldum diye sevinip yükleniyo. Dediğim gibi baktın olmuyor atarlan psikopata bağla herşey düzelir unutma motorunda motorcununda geri vitesi olmaz

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Herkese bir tur ver kimsenin gönlü kalmasın belki ilerde onlarda alır motor garaja araba sokmazsınız bu sefer

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Benzer olay başıma geldi.

Yazlığın Site girişine motorumu bırakmamı Söyledi Yönetici Hay hay dedim,Eğer Motor Çalınır hasar görür v.s. Başına herhangi birşey gelirse Site olarak tüm masraflarımı 0 rı ile karşılayacağınıza Dahi bana yazı verirseniz tabiiki bırakırım dedim sonra kimse birdaha ne aradı ne sordu beni

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)