Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnsanlar Umursamaz Olmuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Dün Mecidiyeköy Emniyet Müdürlüğünün yakınına motoru park ettim. Direksiyonu kitledim, anahtarı montun cebine koydum. Evraklarımı toparlarken hava sıcak diye montu çıkartıp selenin altına koydum. Tabi anahtarı cebime koyduğumu unutup seleyi kapattığım an öylece kaldım Neyse deyip işlerimi hallettim motorun yanına geldim. Yakında bir dükkandan yıldız tornavida bulup başladım motorun ön grenajı sökmeye. Ön tarafı söktüm, kontağın vidaları söktüm, seleyi açtım, montu anahtarı aldım ve binip gittim. Ama en çok kafama takılan şey bir kişi de gelip hayırdır birader napıyosun demedi. Ve bu olay Mecidiyeköy meydanında saat öğlen 11de oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hırsızlar kendi motoru gibi davranıyolar öyle kalabalık yerlerde. dolasıyla kimse şüphelenmiyo onun motorudur diye. aman alın terinizle kazandığınız şeyi yem etmeyin

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Bu arada direksiyonu en son kitledim ))

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    senin o görüntünü mutlaka ama mutlaka görmüşlerdir. sen uğraşırken seni fark edip daha öncesine bakıp motorun senin olduğunu biliyorlardır. yoksa anında ekip damlardı.
    birGarip..

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin o görüntünü mutlaka ama mutlaka görmüşlerdir. sen uğraşırken seni fark edip daha öncesine bakıp motorun senin olduğunu biliyorlardır. yoksa anında ekip damlardı.
    Sadece ekipler için söylemiyorum. Kimse bir şey sormaz mı ya? Yalandan da olsa hayırdır bi sıkıntısı mı var motorun deyip ağız yoklamaz mı kimse

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece ekipler için söylemiyorum. Kimse bir şey sormaz mı ya? Yalandan da olsa hayırdır bi sıkıntısı mı var motorun deyip ağız yoklamaz mı kimse
    işte İstanbulu sevmememin, yolda kalmaktan en çok korktuğum yer bu yüzden
    ufak bir yerde olsan ve böyle bir sorunun olsa emin ol sana bile yaptırmazlar kendileri yapar insanların .

istanbul bambaşka bir yer.

kalmayacan, geziiip kaçacan
    birGarip..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    esnaflar böyle şeyleri takip ederler aslında senin olduğunu bildikleri için kimse sesini çıkarmamıştır..

ama sokaktan geçen insanlar ben bu motoru çalıyorum diye bağırsan bile bakarlar ama devam ederler ..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim milletimiz ters aga... adama dersin napıyosun diye sanane lan ....... diye cevap verir iş çıkar.
    Bela ararsan istemediğin kadar var istanbulda o yüzden kimse bişeye karışmıyor ve haklılarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)