Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Lifan KP150 2014'te geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızdan ya da devirden nesi fark ediyor sence?
    Ben videodakini sormuyorum, genel olarak soruyorum. Zaten videoda titreşim falan yok, motor 10 bin devire kadar yağ gibi çıkıyor. Genel olarak da diyorum ki bir kere motorun titreşimi devirden kaynaklanır. O yüzden motor düşük viteslerde titreşim yapmıyorsa yüksek viteste hiç yapmaz zaten. Yani 65 km'den sonra titreşim var diye birşey olamaz. Adam hem rüzgara karşı telefonu tutup, hem de motor sürüyor. Yolla falan alakası yok.

Neyse ben burada boşuna anlatıyorum zaten. Motor gelince hepimiz nedir ne değildir göreceğiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Daha önceda söylemiştim motorun satıldığı ülkelerdeki forumlarda motorda hiç titreşim olmadığı söyleniyor bide youtube da dikkatinizi çekmiştir belki 2 kişi devamlı dağlık yollarda çölde falan geziyorlar oda motorun 10.000 km lik test sürüşüymüş çoğunluğu çinde çöl yollarında geçmiş tibete falan çıkmışlar yolda hiç problem çıkartmamış videosunu ekilyorum

http://m.youtube.com/watch?v=pUXrr635VMs

Buda manuali

https://drive.google.com/file/d/0Bwm...lY3Qjg/preview

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hocam sen boşuna anlatma dinleyen yok.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Arkadaslar bende lifan dragon kulaniyorum motorumdan yeteri kadar memnunum (titresim haric) verdigimiz paranin hakkini fazlasiyla veriyor saglamlik bakimindan, 5000 km nin 4000km'sini tarla yollarinda en kotu sartlarda gecirdi toz toprak icinde ve hic bir sikinti yasamadim. Lifan dragon la yasadigim deneyimle bi tercih yapacak olursam yeni gelecek olan kp150 yi gozum kapali tercih ederim!!

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    [QUOTE=ots;3210491]Daha önceda söylemiştim motorun satıldığı ülkelerdeki forumlarda motorda hiç titreşim olmadığı söyleniyor bide youtube da dikkatinizi çekmiştir belki 2 kişi devamlı dağlık yollarda çölde falan geziyorlar oda motorun 10.000 km lik test sürüşüymüş çoğunluğu çinde çöl yollarında geçmiş tibete falan çıkmışlar yolda hiç problem çıkartmamış videosunu ekilyorum

http://m.youtube.com/watch?v=pUXrr635VMs

Kanuni nin yaptığı tanıtımlar gibi olmuş..gelince göreceğiz anlaşılan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan Tay 100
    bu konuyu aydınlatacagım benim motorcuya sordm daha böyle bişey kesin degil dedi. ama söylentileri geçiyormuş fiyatıda max 2500-3000 tl arası olacakmış öyle 4-5 bin diyenler milletin gozunu korkutmayın. ama çıkarsa cup aşkımdan vazgeçip alacagım bitane

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cb 125 e bile 4.000 tl diyorlar bu su soğutmalı cafcaflı modelde 6.000 - 5.500 tl arası olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı KeLLeci03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu aydınlatacagım benim motorcuya sordm daha böyle bişey kesin degil dedi. ama söylentileri geçiyormuş fiyatıda max 2500-3000 tl arası olacakmış öyle 4-5 bin diyenler milletin gozunu korkutmayın. ama çıkarsa cup aşkımdan vazgeçip alacagım bitane
    2.500 tl olursa eyer getir 2 tane alacam

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bu su soğutmalı mı ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    gıpraşım varmı aceba

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gıpraşım varmı aceba
    Gıpramassa para verme abi. Bu motoru tasarlayan mühendis gıpraşımdan kör olmuş.

2.500 tl olursa eyer getir 2 tane alacam
    Mühendisin ameliyat masrafları dahil sadece 4500 TL, aşağıya olmaz maliyet kurtarmıyor. 2 milyon çinli ekmek yiyor bu fabrikadan

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Yurt dışı satış fiyatları diğer lifan modelleri ile kıyaslayınca 3922 tl ye denk geliyor

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışı satış fiyatları diğer lifan modelleri ile kıyaslayınca 3922 tl ye denk geliyor
    Gayet mantikli

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de 4000 TL altı olacağını umuyorum.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 4000 TL altı olacağını umuyorum.
    Lifan em150l modelinin ortalama fiyatini 3200tl dersek kp150 de 3600 - 3700 civari normal olabilir.. Mi?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olması lazım çünkü zaten 4000 TL üstüne olursa kimse bakmaz, baştan kaybeder. Aslında bu motor Lifan'ın imajını kurtarması ve tanınması için iyi bir fırsat. 3500 altına verseler iyi satar. Bugün kullanma kılavuzundan baktım, 13.5 Nm torku var hem de 5500 devirde... Eğer bu değer doğruysa, muhtemelen hızlanma konusunda sınıfında rakipsiz olacak. Buna TVS Apache'yi de dahil ediyorum.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Haklisin sana katiliyorum, aslinda lifan icin em150l de oldukca basarili bir modeldi bence beklenen ilgiyi gormedi yada iyi bir tanitim olmadi cunku lifan kullanicilarinin buyuk cogunlugu bende dahil motorlarindan memnun fakat motoru sadece kullanan ve satin alan biliyor, mondial kanuni desek yorum yapan cok olur ama lifan deyince tik yok caddeye bak 10 tane motor geciyosa 6 si cbf birkaci mondi kanuni v.s. Lifan yok???

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Lifana mesaj attım forum sitelerinde kp150 modelini getireceğiniz söyleniyor acaba aslı varmı diye bakalım cvp vereceklermi

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Halen 3000 5000 km deki makineleri öne sürüyorsunuz ya ne diyeyim. Anlama güçlüğünüz olduğu çok açık!

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halen 3000 5000 km deki makineleri öne sürüyorsunuz ya ne diyeyim. Anlama güçlüğünüz olduğu çok açık!
    Yilda 10000 km yapsaydim veya bi motor alip soyle 10 yil arkama bakmadan kullanayim deseydim secimim cbf olurdu şahsen
    Yani fakir tesellisi benimkisi ;)

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Çok enteresan arkadaşlar var aramızda sanki burda lifan markası japon yada italyan motorlarından daha iyi diyen olmuş yada bu motoru alan kişi aradaki kalite farkını bilmiyormuş gibi yorum yazıyorlar hala
    Bu motoru alan kişi uygun fiyata problemsiz bir motor olduğu için alıyor bu aletin 100.000 km yapmasını bekleyen yok zaten ama verilen paraya kıyaslayacak olursak çok iyi motor
    arslan26 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)