Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARKADAŞLAR MONDİAL 150 MC ALMAYA KARAR VERDİM NE DERSİNİZ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motoran ninety
    SELAMUNALEYKÜM ARKADAŞLAR Bİ TANE MONDİAL 150 MC BULDUM VE 2011 MODEL 12.000 KM DE MOTOR TEMİZE BENZİYOR YANINDA KASKI MONTU YAN ÇANTALARI ARKA ÇANTASI VS. VAR 2.500 TL İSTİYOR..... FİYATI İYİ Mİ????? BU MOTORLAR NASIL BİLMİYORUM... KULLANANLAR VEYA BİLENLER BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ????* ÖZELİKLE YAKITI NASIL YAKIYOR??? BİDE FİYATI NASILLLL????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    Kask mont ve çantaların markaları kaliteleri nasıl önemli olan bu benim kanaatimce motorun saf sadece motor olarak hali 2011 ve 12000kmde oluşunu göz önünde bulundurursan 1700-1800 civarı yani bi 700tllik extrasımı varda 2500e veriyor ? 2000-3000kmde MCX'leri 2500e veriyorlar dediğin motorunda bi fotoğrafı vs varsa buraya koyarsan daha iyi olur fikir açısından

Motosikleti
    motoran ninety
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-full-plusfull-bence-bu..gel-kaskini-tak-montunu-giy-al-git-140169833/detay/

bu linkteki motor

MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    arka bagaj 40-50liralık bagajlardan yan çantalarda okul çantası gibi çok ucuz ve kalitesiz olduğu apaçık belli kask 20-30tl mont hadi olsun 150tl kısaca ALMA. Bagajları ve çantaları 5 para etmez kask dediğinide o kaskı 30liraya alırsın adamın sırf laf kalabalığı için çöpe atılcak şeyleri alıcak kişiye vercek led stop falan yazmış zaten orjinali ledli abi :D Hemde mc yerine mcx düşünmelisin mcnin arka freninden kullanıcıların çoğu memnun değil ve arka lastik ebatları daha ince bunun dışında mcnin eksi yönlerini düzeltirelerek üretilen mcx modeli tahmin ediceğin gibi daha iyidir.

Al bak aynı fiyata sıfır gibi mcx
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-2013-mondial-mc-x-2500-km-de-138445048/detay

Bende kısa süre sonra mcx alıcam çok iyi motor tavsiyem o motora bakma bile ille mc alıcaksanda başka motorlara bak 1700-1800e çok daha güzel bulabilirsin toplasan 300tl eder etmez extra için 12000 km bi motora verme o parayı

Motosikleti
    motoran ninety
    çok sağol hocam bu bilgiler için... verdiğin linkteki motora baktım... maşallah güzel....ben bu benim dediğim motora 2.000 tl versem iyi mi??? yoksa daha aşağı bi fiyat mı vereyim...

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Abi Eski kasalara bakıcana Mcx 150 baksana hem km düşük bulursun hem temiz olur hem tekerlek kalın vs.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Ben o paraya 2006 ybr almıştım tabi 2006 yamahamı 2011 mondial mi sizin kararınız ama bence yamaha idi.

Motosikleti
    motoran ninety
    Cok sagolun arkadaslar degerlendiricem bu guzel bilgilerinizi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)