Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gözümün önünde olan kaza ve beraberinde gelişen kavga

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Ortalama 10 senedir motosiklet kullanıcısıyım bu gün gördüğümüz kaza ve beraberinde gelişen mevzu beni ve eşimi çok üzdü.

Yaklaşık 1 saat önce Eşim Çocugum araba ile bir akrabaya bayramlaşmaya gittik dönüşte eve geliyoruz Sultangazi zübeyde hanım mah. istiklal caddesi üzerinde trafik biraz yoğun ve akıcı olarak seyir ediyordu CBF 150 kullanıcısı motosiklet önümde seyir halindeydi ortalama hızı 30 40 civarı bende aynı istikamette arkasından ilerliyorrdum cbf sürücüsü orta şeritte gidiyordu bir anda yolun sağından 3 tane çocuk hızla yola atlayıverdi ve koşmaya başladı 3 şeritli yol olan caddede malesef motosikletli sürücü en sola kırmaya çalışsada çocuklara çarpmaktan kurtulamadı. eşimle şok olduk motor lanet olası sol şeridi park olarak dizilmiş araçların üzerine devrildi çocuklar bir yana sürücü bir yana hemen olay gelişmesiyle sert bir fren yaptım çarpmiyim diye araçtan indim yardıma koştum neyseki çocuklarda sıyrıklar motor sürücüsünde çizikler sıyrıklar, motosiklet park halinde duran bordo ford marka aracın arka tamponuna çarpıp durmuş biraz çizilme olmuş. Ancak olay asıl şimdi başlıyor aracın sürücüsü ve yanındaki 3 kişi bir anda motorcuya yumruklarla tekmelerle saldırmaya başladı araya girdik bir iki yumrukta bizi sıyırdı geçti olayı yatıştırdık çevreden koşanlarla beraber zar zor zaptettik. diyeceğim oki hemen hergününü 12 saat motosiklet üzerinde geçiren beni eşim az çok nelerle karşılayabileceğimi kendi gözleriyle görüp şokunu yaşadı ve üzüldü. Motor sürücüsü arkadaşı adamların elinden zor kurtardık linç edeceklerdi. arabanın tamponu kadar insan değeri olmayan bir ülkede motor sürücüsü olmak korkunç geliyor bana. dikkat edin böyle durumlarla karşılaşmamak için çok çok dikkatli olalım ALLAHA EMANET OLUN HAYIRLI BAYRAMLAR. hepinize kazasız sürüşler.
    satoyama, alikan, aloavera ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Yolver gitsin .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    O Ford'un sahiplerine iki tane geçirseydin.
    anaconda84 bunu beğendi.

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Ford'un sahiplerine iki tane geçirseydin.
    Ailemin yanımda olması olaya daha soğuk kanlı olmama etken oldu.
    3 tane maganda çekip adamı vuracak tipler. o tipleri az çok tahmin edebiliyorsunuz.
    Yolver gitsin .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    O bölgede metrekareye düşen öküz sayısı , kurban kesim alanından daha fazladır. Araç ve toplu taşıma özellikle minibüs söförlerinin insanlıkla pek alakası yoktur. Hatta hiç alakası yoktur.
    Kırmızı ışıkta neden durdun diye adam dövdüklerini gördüm. Gerisini siz düşünün artık.
    İstanbulda buna benzer birkaç ilçe daha var.
    satoyama, caferacer21, Felon ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Onun motor sürücüsü olmakla alakasi yok bence. Adanada minibüsle çocuğa çarpan ve yardim etmek için aşağı inen adamları odunlarla dovduler. insanlikla eğitim seviyesiyle alakali. Insan görünümlü hayvan çok. Hatta hayvana kurban olsunlar. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
    polo34 ve aloavera bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gidecek mahkemeye açacak davasını o kavatlara !

Sen onlarla uğraşacağına onlar mahkeme ile uğraşsın
    BerKToprak ve anaconda84 bunu beğendiler.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    abi bu ülkede eğitim, medeniyet yok, insanlarımız çok cahil.. Böyle olunca da bu tarz olaylarla karşılaşmamız çok normal, ülkenin kafa yapısı değişmedikçe önlenmesi zor mevzular..
    BerKToprak bunu beğendi.

Motosikleti
    HİLTİ
    2 kolunu direksiyona dayayarak para sayan dolmuşçular taksiciler temizlenmedikçe bu tipler üremeye devam eder onların eserleri
    cemolos bunu beğendi.
    Yolver gitsin .

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama 10 senedir motosiklet kullanıcısıyım bu gün gördüğümüz kaza ve beraberinde gelişen mevzu beni ve eşimi çok üzdü.

Yaklaşık 1 saat önce Eşim Çocugum araba ile bir akrabaya bayramlaşmaya gittik dönüşte eve geliyoruz Sultangazi zübeyde hanım mah. istiklal caddesi üzerinde trafik biraz yoğun ve akıcı olarak seyir ediyordu CBF 150 kullanıcısı motosiklet önümde seyir halindeydi ortalama hızı 30 40 civarı bende aynı istikamette arkasından ilerliyorrdum cbf sürücüsü orta şeritte gidiyordu bir anda yolun sağından 3 tane çocuk hızla yola atlayıverdi ve koşmaya başladı 3 şeritli yol olan caddede malesef motosikletli sürücü en sola kırmaya çalışsada çocuklara çarpmaktan kurtulamadı. eşimle şok olduk motor lanet olası sol şeridi park olarak dizilmiş araçların üzerine devrildi çocuklar bir yana sürücü bir yana hemen olay gelişmesiyle sert bir fren yaptım çarpmiyim diye araçtan indim yardıma koştum neyseki çocuklarda sıyrıklar motor sürücüsünde çizikler sıyrıklar, motosiklet park halinde duran bordo ford marka aracın arka tamponuna çarpıp durmuş biraz çizilme olmuş. Ancak olay asıl şimdi başlıyor aracın sürücüsü ve yanındaki 3 kişi bir anda motorcuya yumruklarla tekmelerle saldırmaya başladı araya girdik bir iki yumrukta bizi sıyırdı geçti olayı yatıştırdık çevreden koşanlarla beraber zar zor zaptettik. diyeceğim oki hemen hergününü 12 saat motosiklet üzerinde geçiren beni eşim az çok nelerle karşılayabileceğimi kendi gözleriyle görüp şokunu yaşadı ve üzüldü. Motor sürücüsü arkadaşı adamların elinden zor kurtardık linç edeceklerdi. arabanın tamponu kadar insan değeri olmayan bir ülkede motor sürücüsü olmak korkunç geliyor bana. dikkat edin böyle durumlarla karşılaşmamak için çok çok dikkatli olalım ALLAHA EMANET OLUN HAYIRLI BAYRAMLAR. hepinize kazasız sürüşler.
    kardeşim geçmiş olsun. senin yerinde başkası olsa ailem var diye belki müdehale bile etmezdi çünkü sebebsiz yere ailen önünde kötü şeylerde olma ihtimali vardı. sen görevini yapmışsın. ben o semtlere elimden geldiği kadar mecbur kalmadıkça girmemeye çalışırım çok tehlikeli ve boktan semtlerdir oralar.. trafiği insanı aman dikkat.
    BerKToprak ve acayüp bunu beğendiler.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    henüz yok
    abi adam kazanın şok'unu atlatamadan tekme tokat dövülmesi .ok kötü olmuş...

aslında çevrede kamera varsa ve kayıt almışsa gidip dava açsa iyi olurdu.

motorkullanan insan kuru sıkı tabanca taşımalı mı diye düşünüyorum.

bu arada umarım çocuğunuz bu olaydan fazla etkilenmemiştir...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    ülke ağzına kadar bok'a batmış,tamam iklimi,coğrafyası vs amenna ama insanlık 0 yaşanacak bir yer değil,medeniyetin 150 yıl gerisindeyiz
    alikan ve forewer bunu beğendiler.

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülke ağzına kadar bok'a batmış,tamam iklimi,coğrafyası vs amenna ama insanlık 0 yaşanacak bir yer değil,medeniyetin 150 yıl gerisindeyiz
    kaç yıl dedin abi ?? 150 mi
    --------Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir 1985-2000 2013-20..--------
    JeT KaMiL'in OĞLU

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son matbaayı 300 sene geriden almıştık. Eh, bence üstüne sizin yazdığınızı ekleyelim = 450 iyi bir tahmin :D
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    2 sene daha turkiyede yasamimi suedurebilirsem ilk isim yurtdisi(isvec buyuk ihtimal).. turkiyenin dogasi denizi guzelde cekilmiyor artik.. liseyi birlikte okudugum insanlar bile maganda artik

Motosikleti
    cawa
    Senelerdir tv lerde pompalanan raconcu abi karakterinin trend haline donustugu , bir ulke olduk. İnsanlar beynini kullanmadan , hamasi duygularla hareket etme ve cabucak gaza gelme refleksi gelistirdi. İnsanligimiz ve kulturumuz disinda herseyimiz cook gelisti hamdolsun.
    Buna karsilik egitimde tarihinin en dibinde.
    Senelik 120 kg ekmek tuketimi ile dunya rekorunu zorluyoruz. Gencligimizde kizdikmi , ekmek hayvani , ekmek aptali diye hitap ederdik karsimizdakine .

Simdi kendinizi (millet manasinda) assagilamayi nekadar cok seviyorsunuz diye tepki verenler olur, lutfen nasil ne ile yuceldigimizide aciklasin bunu diyecek arkadas.

Birde yine birileri kizicak ki bende kiziyorum kendime boyle dusundugum icin fakat cok dikkar cekicidirki , istanbulun en boktan semtlerinin ilk ve cogunluk yerlesimi nedense hep dogu kokenli vatandaslarin agirlikta oldugu bolgeler olusu artik dikkatimi zorlamaya basladi.
    [Turan] bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Valla çarpıp kaçsan bi dert kacmasan bi dert. Şimdi bende bi olay anlatayım bayramın 1. günü salı günü annanem evde düşmüş şişli etfal hastanesıne goturduk . Biranda birileri geldi bi çocuğa araba carpmıs carpan adam önce durmus sonra kacmıs . aradan bi yarım saat geçti geçmedi ben diyim 50 sizin 100 kişi geldiler . O birine telefon açıyo, o diyo kaçtımı diyo , o diyo mobeselerden bakın çarpan adamı bulun . Şimdi adam orda belkide çocuğu alıp hastaneye goturucek ama biranda'da dursa öfkeli kalabalık tarafından linç edilcek muhakkak adamı öldürürler orda dayaktan adam ne yapsa bilemez . Ülkemizde kafa yapısı o kadar geri o kadar eğitimsizlik var ki .. Araba yolunda seyir ediyor ufacık çocuk mahallede koşturuyor ve arabanın onune atlıyor araç sahibi suçlu oluyor halbu ki suçlu çocukken insanlar arabaya suç atıyor. Çok kararsızım birgün basıma böyle birşey olsa naparım diye. Deminde feriköyden geliyoruz trumptowers'ın arkasından girdik arabayla 2 tane velet birbirini ittiriyordu bitanesi birini ittirdi az kaldı alıyorduk altımıza sonra ne olcak biz mi suçlu omu . Çocuğu vursam mahalleli çevresi beni linç edecek. Kaçsam psikolojik olarak kafayı yiğcem . Çok ince bir çizgi ....

Motosikleti
    HİLTİ
    Güzel bir örnek size zaten çoğunuz izlemiştirr siz olsanız kaçın derim.

http://www.youtube.com/watch?v=Smfb5JLVr5s">http://www.youtube.com/watch?v=Smfb5JLVr5s" />

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    arabanın gram suçu yok. Çocuk bisikletten arabaya çarpmadan önce zaten düşüyo dua etsınler araba yavaş gelıyo yoksa altına alıp param parça ederdi tam lastik izasına gelmıs bide cocuk . Çocuk arabaya çarpıyo resmen toplumun verdiği tepkiye bak . O dükkanın dıbınden fırlıyan bi karı var olayları kesin o karıstırmıstır
    BerKToprak bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir örnek size zaten çoğunuz izlemiştirr siz olsanız kaçın derim.

http://www.youtube.com/watch?v=Smfb5JLVr5s
    Topluca mahkemeye versin kamera kayıtları var

Linç adam yaralama darp özgürlük haklarını elinden alma hak mahrumiyeti

Motosikleti
    cawa
    Mahkemeye verse ne olur ayni kalabaliktan ayni dayagi adliye kapilarinda yemeye devam eder. Tv de adana adliyesi haberlerine hic dikkat etmiyorsunuz galiba

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)