Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

boya ile ilgili içeri lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

abilerim kardeşlerim herkeze selamlar benm speedfight motorum var daha önce güneş yanığı nedeniyle ne aster ne zımpara nede vernek kullanmadan boyamştm tek 1 grenaja 30 tl boya harcadım 4 kat boya attım cincik gibi kız gibi olmuştu ama şimdi araştırdıgım zaman diolardki sadece tek bir boyayla boyanmz boyacı ver o boyasın ama ben kendim boyamak istiyorum şuan durumum müsayit değil aster vernik işini bilmiorum elimde gerekli olan 15 kutu boya var zaten şimdi boyamadan önce ne yapıyım kendimin boyadığı nasıl anlaşılmaz şimdiden saolun lütfen yardımcı olacaklar yazsın polemik yaratıcı cevaplar yazmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı rapperuzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim kardeşlerim herkeze selamlar benm speedfight motorum var daha önce güneş yanığı nedeniyle ne aster ne zımpara nede vernek kullanmadan boyamştm tek 1 grenaja 30 tl boya harcadım 4 kat boya attım cincik gibi kız gibi olmuştu ama şimdi araştırdıgım zaman diolardki sadece tek bir boyayla boyanmz boyacı ver o boyasın ama ben kendim boyamak istiyorum şuan durumum müsayit değil aster vernik işini bilmiorum elimde gerekli olan 15 kutu boya var zaten şimdi boyamadan önce ne yapıyım kendimin boyadığı nasıl anlaşılmaz şimdiden saolun lütfen yardımcı olacaklar yazsın polemik yaratıcı cevaplar yazmayın...
    İşi ustasına yaptırırsan anlaşılmaz...

engineoil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    su zımparası yapıp akrilik astar kullamalısın.malzemeyi aynı cins malzemele kullanmalısın akrilik boya ise akrilik tiner ile.tabanca meme ucu çapı,basınç,uygulma mesafesi kuruma zamanları ve katlar arası bekleme süresi önemlidr.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    boya, mat vernik at. mat vernik işciliği çok kolaydır.

biraz detaylı anlatırmısınız? mat kırmızıyı atıcam kurumadan verniğimi atıcam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)