Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

İzmir Mt Toplaniyor Devami!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi ya

Geleceğiz büyük olasılıkla, gelmek istiyoruz, ayarlamaya çalışacağız.

Kafamda bir plan var -bilmem insanların aklına yatar mı- şöyle ki:

Buluşmamızda görev dağılımı yapalım, -gönüllü usulü- bir organizasyon sorumlusu çekirdek kadro olsun örneğin.
    Etkinlikleri profesyonelleştirelim. İki haftada üç haftada bir, büyük organizasyonlar yaparız.

Örneğin, sonraki hafta, Pazar günü saat 12'de falanca yerde (mesela Patlıcan'da, var mı hala Patlıcan :D) brunch...
    Katılım kayıt usulü, 15 gün önceden ilan edilir, sürekli eklenenlerle güncel liste tutulur...

İnsanlar ister motosiklet ister arabalarıyla gelirler, çoluk çocuk bile olur, kapar yeğenimi gelirim mesela

Sonrakinde -toplu sürüşü hiç tasvip etmesem- de tur ayarlarız. Organizasyon komitesi insanları -taleplere göre- böler 2li 3lü (neyse artık 4lü) gruplara, buluşma saatinde herkes bir noktada toplanır, bir yerde yemek v.s. kahve yapılır.
    Mesela saat 11'de Çeşme bilmemne sahilinde buluşmak üzere, Güzelyalı'da 10'da toplanırız.
    Gruplar ara vererek ayrı ayrı çıkarlar...
    Herkes kafasına, tarzına göre tercih ettiği, partnerliğine güvendiği kişilerle sürmüş olur.
    Grup bütünlüğü korunmakla beraber, kalabalığın güvenliği derdi kalmaz ve trafik riski azalır.
    Sakin gitmek isteyen sakin gider, basmak isteyen tadına bakar.
    Herkes toplanma saatinde orada olur.

Etkinliklerin arasını 2-3 hafta gibi yaparsak, hatta ayda bir, ulaşılması güç (yani değerli) olacağı gibi (tadı damağımızda kalırsa iyi olur), hazırlık için insanlara olanak tanınmış olur, tanıtım ve düzenleme için organizasyon kadrosunun fırsatı olur.

ZOr gelirse organizasyon, kadro dönüşümlü olur...

Düşünsenize 50 kişi 100 kişi hoş bir mekanda brunch yapmak ne güzel olur, İzmir'in çevresinde dünya kadar buna uygun mekan var...
    Sezonunda denize gidilir.
    Ve akla gelen bir sürü etkinlik.

Hem de 100-200 km. 50 kişi sürüş yapmak stres ve riskine girilmemiş olur. Trafiği de felç etmemiş oluruz öte yandan...

Gelenekleştiririz başarılı olursa...
    Tahmin ediyorum, etkinliklerin katılım boyutu ve kalitesi arttıkça katılanlar daha da artar.
    Evlenip çoluğa çocuğa karışan arkadaşlarımız için de katılım fırsatı doğar belki...

Toplantılarda insanlar sonraki etkinlikler için önerilerini yazarlar, oylarız, sıraya koyarız...
    Daha önce üniversite kulüpleriyle, gezi kulüpleriyle çokça yapılmış işler, biraz emek ve zaman ayırabilirsek aslında hiç de fena olmaz...
    Şahsi düşüncem... Bilmem nasıl düşünüyorsunuz...

Sana katılıyorum, ayarlamaya çalışalım kardeşim. Kaçırmazsak iyi olur....

Bir de şimdi aklıma geldi, Alper Abilere haber verelim de, ilk kurultayımız(?) için temsilci göndersin "karşı" taraf :D da
    Tanışmak için gittim geçen hafta karşı'ya, 3 arkadaşımızla tanıştım; sağ, salim ve memnun olarak döndüm (bir de üşümüştüm)...
    kesinlikle aynı dusunuyorum. Arada bir yapilan kalabalik bulusmalar degerli ve keyifli olacaktır. Düzenli veya sık gorusmeler eski tadını veremeyebiliyor. Zaten bu bulusmalar sonucunda belli planlar yapilir, isteyen istedigi sekilde plana dahil olur.
    Aslında grup surusunu veya kalabalik gezileri cok sevmesem de bu tur bulusmalar benim adima iyi veya kotu yeni insanlar tanimak, yeni arkadasliklar kurmak, benzer surus aliskanligindaki kisiler tanimak adina guzel bir firsat. Eger yeni motosikletimi alabilirsem benzer bir bulusmayi organize etmek veya dahil olmak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Bu kadar çıkartabildim arkadaşlar... Dördüncü fotoğraf netlememiş masanın üstünden, o yüzden paylaşmıyorum...

Güzel bir akşam olduğu kanısındayım. Toplanmaya desteği olan herkese bir kez daha teşekkür ederim.

Bir sonraki toplanmamızı gerçekleştirirken; bir anket açıp gün/saat seçilebilmesini sağlamak ve seçenekler dahilindeki zamanları daha makul olacak biçimde seçmek konusunda özen göstereceğiz...

Eğer çoluk çocuk gelmek konusunda istekli olan kişiler olursa (ki ben de yeğenimi getirmek istiyorum brunch gibi bir düzenleme yaparsak), arkadaşlarım lütfen bildirmekten çekinmesinler, böylece o yaklaşımda bir etkinlik düzenlemenin yolu açılmış olur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Yüksek çözünürlük isteyenler, hesap numarama 50TL ücreti yatırıp bu kısayoldan resimleri indirebilirler
    gurkantosun, abeciMotoru, flame ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Hoş akşamdı gerçekten.Hepimiz memnun kaldık sanırsam
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş akşamdı gerçekten.Hepimiz memnun kaldık sanırsam

Evet Ateşi ateşle yakmayıda denedik Olmadı Çay işlemiyor arkadaşa )

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    bidahakine kesin geliyorum ya bana msj atan can kardeşime çok teşekkür ederim ama manisadaydım h.sonu acil bi işim çıktı ev oalyları fln ondan gelemedim k.bakmayın bidahakine kesin geliyom hatta bu hafta ayarlayın hemen geliyim
    abeciMotoru bunu beğendi.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Havalar soğumadan bayramdan önce yapmayacak mısınız bir organizasyon?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar soğumadan bayramdan önce yapmayacak mısınız bir organizasyon?
    izmir' de bu mevsimde havaların soğuması dert ediliyor mu ya..

izmir sayfasına kadar gelmişken sorayım bari...

3-4 yıl sonra izmir e yerleşmeyi düşünüyorum ciddi ciddi...zaten 25 yıldır yazları orda geçer...bi çok yerini de bilirim...ama taşınırsam nerede oturacağıma karar veremedim...

aklımda olan yerler;

balçova; onur mahallesi, teleferik mahallesi, fahri korutürk,
    Narlıdere yenikale mahallesi ve çamtepe mahallesinin tepe olmayan yerleri...

poligon ve göztepe güzel yalı tarafları da güzel ama bir çoğu eski bina ve yokuş...

karşıyaka da olabilir ama yazın ki basık havası beni korkutuyor..ayrıca depreme dayanıksızmış gibi geliyor...özellikle bostanlı tarafları, düz olan yerler...fiziksel olarak en düzenli yer karşıyaka...mavişehir beni aşar sanırım...

işyerim alsancakta olacak...işe bisikletle de gidip gelebilmek için bu tarafları tercih etmek istiyorum (yokuşu çok olmayan)...nezih bi yer olması da önemli açıkçası...taşınırken ev almak istiyorum ama size fikir vermesi açısından kiranın 1000 tl olduğu yerler bir kriter olabilir...

bana nokta atışı önerileriniz var mı?

şimdiden teşekkürler

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

3-4 yıl sonra izmir e yerleşmeyi düşünüyorum ciddi ciddi...zaten 25 yıldır yazları orda geçer...bi çok yerini de bilirim...ama taşınırsam nerede oturacağıma karar veremedim...

aklımda olan yerler;

poligon ve göztepe güzel yalı tarafları da güzel ama bir çoğu eski bina ve yokuş...

karşıyaka da olabilir ama yazın ki basık havası beni korkutuyor..ayrıca depreme dayanıksızmış gibi geliyor...özellikle bostanlı tarafları, düz olan yerler...fiziksel olarak en düzenli yer karşıyaka...mavişehir beni aşar sanırım...

işyerim alsancakta olacak...işe bisikletle de gidip gelebilmek için bu tarafları tercih etmek istiyorum (yokuşu çok olmayan)...nezih bi yer olması da önemli açıkçası...taşınırken ev almak istiyorum ama size fikir vermesi açısından kiranın 1000 tl olduğu yerler bir kriter olabilir...

şimdiden teşekkürler
    alsancakta çalışacak isen sana en uygun yer göztepe yalı tarafları gibi gözüküyor.
    ben gaziemirdeyim oraların havası daha güzel geliyor bana ancak bisikletle gidip gelmen zor hacım
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    @erro valla göztepe tarafında oturan biri olarak buralar çok yokuş bisiklet konusunda çok zorlanırsın.(zamanında bisikletle gidip geldiğim için biliyorum) Balçovanın spor kompleksinin arka tarafındaki binalar düz ayak ve çok güzel yapılar olduğunu biliyorum. Orda jeotermal flnda var ısıtma sistemi fln çok güzel ve nezih yerler diyolar. Narlıdere ve mavişehir kısımları alsancağa uzak olur diye düşünüyorum. En ideal yer balçova gibi gözüküyor sankim
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA 600 RR
    izmirin Tek Merkezi noktası konak esrefpasadır her yere ulaşmanız 5 10 dk arası ksk haric ksk 30 dk ulaşablrsnz esrefpasayı araştırın...

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aklımda olan yerler;

şimdiden teşekkürler
    Damardan Balçovalıyık! :p İzmir'in heryeri güzeldir.1 2 yerleşim noktası hariç tabii ki...Alsancak sadece Kahramanlar ve Basmane'ye yakın.Kahramanlarda o fiyatlara ev bulabilirsiniz...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Geldik saat 19.30 civarı oradaydık malesef kimse yoktu,arkadaş insan azcık rötar yapar gelemeyen vardır diye

Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldik saat 19.30 civarı oradaydık malesef kimse yoktu,arkadaş insan azcık rötar yapar gelemeyen vardır diye
    Tahmin ediyorum, bir iki dakikayla kaçırmışsınızdır. Bayağı bekledik oyalandık çünkü... (Aslında bi 15-20 dakika beni beklediler sağolsunlar. Onun üstüne de en az bi 15 dakika beklemişizdir).
    Üzüldüm şimdi ya...

Bir dahakine daha profesyonel organizasyon yapacağız. Geç kalanlar için duvara sprey boya ile nereye gittiğimizi yazarız artıK
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    bir dahaki organizasyonu şimdiden planlamak lazım bence...

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    mavişehirin yakın yerlerine de bakabilirsiniz eğer karşıyaka tarafı düşünecek olursanız.Mavişehir kadar pahalı değildir oralar ve mavişehire yürüme mesafesi aralar
    Bostanlı,Atakent,Nergis çok yeni yer yaptılar oralara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

rkadaşlar yarın gece otobüs ile izmire geliyorum
    Bayram sebebi ile benim evde bostanlıda yakınım iş bankasının oraya organizasyon cumartesi pazara sarkar ise beni de dahil edin

Cebi mesaj geçiyorum şimdi fikir sahibine
    erro bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    HONDA 600 RR
    19.35 De çıktık oradan bir iki dakika arayla sanırım kaçırmışsınızdır.. En kısa zamanda gene toplanacağız...
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    Yamaha S10
    Arkadaşlar, kayıtlı e-posta adreslerinize mesaj geçtim, sistemi kullanamadım...

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Olay Nedir Bir Açıklık Getirin Yooo

Motosikleti
    Yamaha S10
    Getirdim sanırım...

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    öncelikle saat 19:00 de cıkarız dedık ama 19:32de cıktık saatinin detayini biliyorum fakat telefon numarası verenlerin hepsi arandı bulusmadan öncede herşeyi mesaj yoluyla ilettim gelip gelmiycekleri ögrenildi gelenleride bekledik yani bizim suçumuz yok
    Honda CBR250R (2014) Tri color kullanıcısı.

http://instagram.com/canhepkasar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)