Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İzmir Mt Toplaniyor Devami!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He Belli Abi
    Bak şimdi ya

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geleceğim dedim bakın yok adım Olur karışıklıklar.Boşverin gelin sizde.İlk tanışma kaynaşma olur.Sonra bir el atar ufak kafa patlatığ haftalık program çıkarırız...Düzene girer bu iş katılan çoğalır falan filan...
    Geleceğiz büyük olasılıkla, gelmek istiyoruz, ayarlamaya çalışacağız.

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu seferlik nasıl ayarlandıysa öyle olsun.Amaç bir araya gelmez sonra bir plan proje çizilir
    Kafamda bir plan var -bilmem insanların aklına yatar mı- şöyle ki:

Buluşmamızda görev dağılımı yapalım, -gönüllü usulü- bir organizasyon sorumlusu çekirdek kadro olsun örneğin.
    Etkinlikleri profesyonelleştirelim. İki haftada üç haftada bir, büyük organizasyonlar yaparız.

Örneğin, sonraki hafta, Pazar günü saat 12'de falanca yerde (mesela Patlıcan'da, var mı hala Patlıcan :D) brunch...
    Katılım kayıt usulü, 15 gün önceden ilan edilir, sürekli eklenenlerle güncel liste tutulur...

İnsanlar ister motosiklet ister arabalarıyla gelirler, çoluk çocuk bile olur, kapar yeğenimi gelirim mesela

Sonrakinde -toplu sürüşü hiç tasvip etmesem- de tur ayarlarız. Organizasyon komitesi insanları -taleplere göre- böler 2li 3lü (neyse artık 4lü) gruplara, buluşma saatinde herkes bir noktada toplanır, bir yerde yemek v.s. kahve yapılır.
    Mesela saat 11'de Çeşme bilmemne sahilinde buluşmak üzere, Güzelyalı'da 10'da toplanırız.
    Gruplar ara vererek ayrı ayrı çıkarlar...
    Herkes kafasına, tarzına göre tercih ettiği, partnerliğine güvendiği kişilerle sürmüş olur.
    Grup bütünlüğü korunmakla beraber, kalabalığın güvenliği derdi kalmaz ve trafik riski azalır.
    Sakin gitmek isteyen sakin gider, basmak isteyen tadına bakar.
    Herkes toplanma saatinde orada olur.

Etkinliklerin arasını 2-3 hafta gibi yaparsak, hatta ayda bir, ulaşılması güç (yani değerli) olacağı gibi (tadı damağımızda kalırsa iyi olur), hazırlık için insanlara olanak tanınmış olur, tanıtım ve düzenleme için organizasyon kadrosunun fırsatı olur.

ZOr gelirse organizasyon, kadro dönüşümlü olur...

Düşünsenize 50 kişi 100 kişi hoş bir mekanda brunch yapmak ne güzel olur, İzmir'in çevresinde dünya kadar buna uygun mekan var...
    Sezonunda denize gidilir.
    Ve akla gelen bir sürü etkinlik.

Hem de 100-200 km. 50 kişi sürüş yapmak stres ve riskine girilmemiş olur. Trafiği de felç etmemiş oluruz öte yandan...

Gelenekleştiririz başarılı olursa...
    Tahmin ediyorum, etkinliklerin katılım boyutu ve kalitesi arttıkça katılanlar daha da artar.
    Evlenip çoluğa çocuğa karışan arkadaşlarımız için de katılım fırsatı doğar belki...

Toplantılarda insanlar sonraki etkinlikler için önerilerini yazarlar, oylarız, sıraya koyarız...
    Daha önce üniversite kulüpleriyle, gezi kulüpleriyle çokça yapılmış işler, biraz emek ve zaman ayırabilirsek aslında hiç de fena olmaz...
    Şahsi düşüncem... Bilmem nasıl düşünüyorsunuz...

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde gezi dönüşü katılırız büyük ihtimalle belki yarım saatçik geç kalabilriz.
    Sana katılıyorum, ayarlamaya çalışalım kardeşim. Kaçırmazsak iyi olur....

Bir de şimdi aklıma geldi, Alper Abilere haber verelim de, ilk kurultayımız(?) için temsilci göndersin "karşı" taraf :D da
    Tanışmak için gittim geçen hafta karşı'ya, 3 arkadaşımızla tanıştım; sağ, salim ve memnun olarak döndüm (bir de üşümüştüm)...
    CanKarsiyaka ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Gezi için dediğinize katılıyorum.Kalabalık grupların dezavantajları çok.İlk bir buluşalımda gerisi zaman ile halledilir
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    dün gece emre abimle bulustuk bostanlıda ve konustuk güzel geceydi hatta muhabbet sohbet müthisti , öncelikle bu bir tanısmak için çay kahve içip muhabbet etmek amaçlı yapılmış bi etkinlik saat akşam 7de zaten cumartesi geceden telefonu olan herkese mesaj atıcam bi tanışalım kaynaşalım

Motosikleti
    honda cbf 150
    merhabalar arkadaşlar bende manisadan gelmek isterim ama buluşma saati biraz geç gibi olmuş diye düşünüyorum CEM. kardeşim dediği gibi erken olursa süper olur

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Vallaha biz yerimizde durmuyoruz daha yeni karagölden geldim dondum dondum ne soguktur

http://www.motosiklet.net/forum/etki...dedik-cem.html

Motosikleti
    honda cbf 150
    bende manisadan geleceğim için ondan korkuyorum ya :D

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Buca Hatay Gaziemir Yeşilyurt Eşrefpaşa Tarafından Gelecek arkadaşlar varsa konak tarafında bir yerde buluşup beraber gazlıyalım ksk doğru 0506 485 83 33

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    merhabalar bugün büyük gün saat 19:00da karşıyaka iş bankası önünde bulusuyoruz , HAVADA %0 YAGMUR OLASILIGI VAR NEM %47 derece SAAT 18:00 gibide 19 derece olucak bilginize tesekkür ediyorum gelen arkadaşlar için şimdiden
    abeciMotoru bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    arkadaşlar yazıyı yeni gördüm harika bir organizasyon olur eğer oturacak mekan bulamazsanız bostanlıda
    2016 sok no 26/a da ekmek evi var yer babamın gidin 50kuruştan çayı dayasın gideceğiniz kişi kadar kaldırır hele bide cenkin arkadaşıyız biz derseniz 3 taksitte yapar
    yanında kafe venüs var sahibi Taner abi daha kafe konseptine oturmuş biyer otopark problemi yok ve günün 3te2 si boş.adımı verin oda yapsın bir şeyler size gittiğiniz yerde mekan sizin gibi olur kalabalıksınız orasıda genelde boş zaten
    4 ay önce planlanmış olsaydı halay başı ben olurdum ama İstanbul'da ikamet ediyorum artık istanbula gezi düzenlerseniz ev bahçelievlerde 50 kişiye kadar kontenjan mevcut beklerim her zaman.
    abeciMotoru ve gurkantosun bunu beğendiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Toplantı yapılmıştır, tüm katılanlara ve katılmak isteyip gelemeyenlere teşekkürler...
    Fotoğrafları makinada bulamadım

Kurtarma işlemi başarılı olursa, buradan paylaşacağım
    CEM. bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplantı yapılmıştır, tüm katılanlara ve katılmak isteyip gelemeyenlere teşekkürler...
    Fotoğrafları makinada bulamadım

Kurtarma işlemi başarılı olursa, buradan paylaşacağım
    Güzel gezdik güzel

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Kaç kişi geldi? Ve herkes nerede?

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    9 motor 10 kişiydik özlem abla

Motosikleti
    Niye 10 motor 10 kişi değildiniz? Şaka şaka biliyorum, umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun...

Bu arada korumaların var değil mi? Kaskın falan?
    Bekozade bunu beğendi.

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    faydalı şeyler öğrenilebiliyor böyle buluşmalarda, en kısa zamanda tekrarlamak lazım.. görüşmek üzere..
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç kişi geldi? Ve herkes nerede?
    Geleceğim Deyip yokuş yapmak var mı bayan arkadaşlar geldiği gibi gitti sizi göremeyince
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye 10 motor 10 kişi değildiniz? Şaka şaka biliyorum, umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun...

Bu arada korumaların var değil mi? Kaskın falan?
    Kaskım Var Önümüzdeki Aya da Mont ve dizlik işini halledicem 2 aya kadarda alıcam sevgilimi özlem abla
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geleceğim Deyip yokuş yapmak var mı bayan arkadaşlar geldiği gibi gitti sizi göremeyince
    Ben geleceğim demedim ki ama, aynı zamanda neden gitsinler ki bayan arkadaşlar? Sonuçta orada sizler varsınız...

Arkadaşlar, gelmek isterdim ancak ben bir anneyim o saatte kızımı bırakıp gelmem pek mümkün değildi, üstelik yer bana çok uzak, Ben Gaziemir taraflarında oturuyorum.... Zaten kış aylarında sadece işe gidip gelmek için motora biniyorum, hem günler kısa hem soğuk, hem evde iş var hemde kızımın dersleri... O yüzden kesin ve net konuşamam hiçbir zaman... Geçen sene dumumum müsaitti, giderdim toplantılara ama insanların durumu değişiklik gösterebiliyor mesela kızım 2. sınıfta ve derslerine ağırlık vermek durumundayım, o yüzden genelde boş vakitlerimi!!! kızıma ayırıyorum, ayırmaya çalışıyorum, bir gün çok denk gelirse bende iice bunalmış olursam kopar gelirim hiç belli olmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskım Var Önümüzdeki Aya da Mont ve dizlik işini halledicem 2 aya kadarda alıcam sevgilimi özlem abla
    Dizlik şart ben iki kere tecrübe ettim
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Haklısın Abla bak murat abinin canavarla fotograf çekildim

http://n1310.hizliresim.com/1g/7/tcfnp.jpg

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    fotolar yalan mı oldu yoksa sodalimon, insanlar delil bekliyor
    Bekozade ve gurkantosun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)