Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2012 Bajaj Pulsar 200NS Vs KTM 200 Duke Karşılaştırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    KTM duke 200 için 115000 rupi dedi Yani 3680 TL Türkiye'de ne kadar ? 5000 euro =~ 13650 TL Türkiye'deki Duke'un aradaki fiyat farkını hakedecek ne fazlası var ? O kadar farkla kanatlanıp uçabiliyo olması lazım.

Nasıl kazıklanıyoruz varın siz düşünün.
    mete_han, sardokar, ercan41 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Birkac milyon tl param olsaydi ithal eder satardim bunlardan size cok guzel gorunuyor. Insallah Tr ye uygun fiyatla gelir de su 10.000 tl ustu çakılan ay pardon satilan 250cc lerin pazarini baltalar.
    mete_han bunu beğendi.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    CBF iyidir CBF,pandacığım
    mete_han ve apacierdal bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    at ile koyun karşılaştırması gibi olmuş..
    mete_han bunu beğendi.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    tabiki ktm şüphesiz bunu ikiye katlar ktm şuan 5500 euro fiyat ortada 15 bin tl ediyor parası olan ktm alabilecekken gidipde bajaj almaz kanaatindeyim

yuki YK250 SPİTZER in 7300 tl asya pars 250 cc nin 7300 tl kadırga 250 cc ENDURO nun 8000 tl oldugunu göz önünde bulundurursak

arkadaşlar bu bajaj ın 6-6.5 tl olması hayal bence bu motora 8.5 9 bin tl fiyatla satışa çıkar gibime geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:33 ----------

mete_han, mhmtesk, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hyosung bunu yolda 2ye böler....
    mete_han bunu beğendi.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung bunu yolda 2ye böler....
    hyosung 250 cc bajaj pulsar 200 cc arada 50 cc fark var
    mete_han bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung 250 cc bajaj pulsar 200 cc arada 50 cc fark var
    6-7 bin buna vermektense 2.ci el 2007 karburatorlu hyosung a binmekten bahsettim ben. farkındayım cc farkının
    mete_han bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    yanlış anlamadıysam 3 adet bujisi varmış pulsarın. nedenini açıklayabilecek var mı?
    mete_han bunu beğendi.

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Bwen motoru kendi sınıfında beğendim, tabiiki KTM ye rakip değil ama 200c motor 6 bin civarı olursa patlama yapar. TVS yi de kimse beğenmiyordu ama 150cc de patlama yaptı, makine bayağı oturaklı duruyor
    mete_han bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    İnce lastik: var
    Enjeksiyon: yok
    Bence motor fazla tutmaz. 6000tl civarında olsa belki ama bence 8-9bin papel civarına gelir ve alınmaz.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Lastikler hiç de ince değil, gayet yeterli. Bu motorun sırf görüntüsünden dolayı bile tutmaması mümkün değil, yeter ki fiyatı 6000 - 6500 TL arasında kalsın. Enjeksiyonu yok ama 6 vitesi ve su soğutması var, 3 tane de bujisi var. En azından soğukta gazı bırakınca kendi kendine stop etmez. İnşallah titreşimi de çok değildir.
    mete_han bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ne 6000 i en çok 5000-5500.
    200 cc motor yaw.Honda gibi uçacaksa hayırlı yolculuklar
    mete_han ve Shrieker bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beyler kusura bakmayın foruma odaklanamıyorum bu aralar işten gücten...ama okuyup gülümsüyorum bazen emin olun tr select ve flame selamlar...

eğer Kanuni biraz akıllıysa bunu hyo 250 r ve cbf 150 sıfır fiyatın ortasına satar...cbfye binmek istemeyen biz sıkılgan tüketici ve gt 250 r almak istemeyen ...çakma ss gt25 r a 8-9 bin vermeyim diyen müşteri grubuna hitap etmek için arasında bir fiyat uygulaması yapars hemmmmmmmmlar maın sar hem bizde albiz...

benim kafamda ki rahat plaka hariç 6600..
    apacierdal bunu beğendi.

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kusura bakmayın foruma odaklanamıyorum bu aralar işten gücten...ama okuyup gülümsüyorum bazen emin olun tr select ve flame selamlar...

eğer Kanuni biraz akıllıysa bunu hyo 250 r ve cbf 150 sıfır fiyatın ortasına satar...cbfye binmek istemeyen biz sıkılgan tüketici ve gt 250 r almak istemeyen ...çakma ss gt25 r a 8-9 bin vermeyim diyen müşteri grubuna hitap etmek için arasında bir fiyat uygulaması yapars hemmmmmmmmlar maın sar hem bizde albiz...

benim kafamda ki rahat plaka hariç 6600..
    fiyat o kadar yüksek olmayabilir benim tahminim 5.000--6.000 tl arası olur çünkü bajaj ilk kez avrupa pazarına cıkıyor ve motorları türkiyede üretecek...Büyük ihtimal de burdan avrupaya satacaklar...

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bir videoda benden.
    http://youtu.be/-2Z94voUgk0

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    5000'ler 6000'ler havalarda uçuşuyor. Yahu iyi misiniz Her yeni motor gelişinde aynı terane. Amma zengin milletmişiz haberimiz yok. 2700 TL Hindistan fiyatı diyorum alooo Onun içinde kar var vergi var herşey var. Kuralkana bi tanesi 1500, en fazla 2000'e mal olacak; gümrüğüydü şusudu busuydu olsun sana 3-3.5 TL. Paşalar gibi %40 kar koysa 4.2-4.7 arası bi fiyata satabilir, hem de fazla adet satar.

Ama yok illa kaşınacaz biz.
    apacierdal bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM duke 200 için 115000 rupi dedi Yani 3680 TL Türkiye'de ne kadar ? 5000 euro =~ 13650 TL Türkiye'deki Duke'un aradaki fiyat farkını hakedecek ne fazlası var ? O kadar farkla kanatlanıp uçabiliyo olması lazım.

Nasıl kazıklanıyoruz varın siz düşünün.
    Müşteri
    Abi motorun fiyatı 4000 Tl.Siz niye 13650 çakıyosunuz.

Satıcı
    Şimdi güzel abim,öncelikle biz bu fiyatın üstüne kârımızı koyuyoruz.Kâr koyarken Devletinde vergilerini bahane ederek Bi okadar daha kâr yapıyoruz.Valla abdestli ağzımla söylüyom şu motordan bana 500 Tl ya kalıyo ya kalmıyor.Sonra vergisi var,vergininde vergisi var ve bu iki vergiyi verdiğin içinde neden bu ikisini verdin insan iki kere vergi verirmi bidaha ver vergisi var.Şöyle bi hesap yaptımda fiyatı eksik söylemişim ben sana güzel abim.Bu motor sana bi dakka bi dakka televizyonun sesini aç euro artmış yaw 18000 e bırakırım sana.
    hector15, ramizan83 ve Shrieker bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Yusuflanmak tam olarak ne demektir?
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Doğmamış çocuğa don biçiyoruz belki ama şu karılaştırmayı izlemenizi tavsiye ederim...

Bajaj 200 NS motoru bu video da daha net tanıyabiliriz...fiyat yüksek olmazsa ben bu makinayı gözü kapalı tercih edeceğimi sanıyorum...hayırlısı neyse o olsun...MT yi bu marka ve model konusuna odaklamaya çalışıyorum aslında olay bu...bir nevi propaganda... bu forumlar türkiyedeki ithalat yapan marka yetkilileride takip etmekte...

forumlarda bunların konuşulmaya başladığını bilsin ve azcık yusuflasınlar...

http://www.youtube.com/watch?v=Oaw95CVi4Lk

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000'ler 6000'ler havalarda uçuşuyor. Yahu iyi misiniz Her yeni motor gelişinde aynı terane. Amma zengin milletmişiz haberimiz yok. 2700 TL Hindistan fiyatı diyorum alooo Onun içinde kar var vergi var herşey var. Kuralkana bi tanesi 1500, en fazla 2000'e mal olacak; gümrüğüydü şusudu busuydu olsun sana 3-3.5 TL. Paşalar gibi %40 kar koysa 4.2-4.7 arası bi fiyata satabilir, hem de fazla adet satar.

Ama yok illa kaşınacaz biz.
    onlarda senin gibi düşünseler keşke %40 kar koysalar D

EN AZ %55 ORANINDA KAR KOYABİLİRLER...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)