Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet çantasi mi? Eski usül heybe mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze iyi aksamlar..arkadaslar cross motor aldim ama bilirsinizki esya tasimak sorun!..gezdiğimiz yerlerden taze taze sebze meyve alsak koyacak yer bulamiyoruz...ilk başlarda yük demiri taktirip bi topcase takmayi düşündüm ama benim motora uyan(x treme max) bi yük demiri yok...ayrica sanayide uydurma yöntemiyle taktiranlarda motor cross oldugu icin cok gevşeyip kirilmasindan langir lungur esnemesinden sallanmasindan şikayetçi...sonra birgün yaylada gezerken gözüme jawalardaki heybeler takildi,bayaaada kullanişli adamlar dünyalari siğdiriyor...şimdi cross motora heybe takmak ferrariye 3 kanat jant takmaya benziyecek ama başka çözüm bulamiyorum...bi fikri olan varsa bekliyorum herkeze teşekkürler..
    hakkimizda hayirlisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Sırt çantası

hocam onuda denedimde bi vakit sonra sirti acayip terletip agritiyo yaaa...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bence crosa öyle demirli plastikli malzemeler dayanmaz tabi kullanım alanına göre değişir ama bence yapmanız gereken sabah gazete dağıtan arkadaşların kullandığı heybeden almak lazım olmadığı zaman çıkarırsınız

onlar katlandigi zaman çok yer kaplamaz sanirim..altima minder gibi koyabilirim bile..

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı burak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi aksamlar..arkadaslar cross motor aldim ama bilirsinizki esya tasimak sorun!..gezdiğimiz yerlerden taze taze sebze meyve alsak koyacak yer bulamiyoruz...ilk başlarda yük demiri taktirip bi topcase takmayi düşündüm ama benim motora uyan(x treme max) bi yük demiri yok...ayrica sanayide uydurma yöntemiyle taktiranlarda motor cross oldugu icin cok gevşeyip kirilmasindan langir lungur esnemesinden sallanmasindan şikayetçi...sonra birgün yaylada gezerken gözüme jawalardaki heybeler takildi,bayaaada kullanişli adamlar dünyalari siğdiriyor...şimdi cross motora heybe takmak ferrariye 3 kanat jant takmaya benziyecek ama başka çözüm bulamiyorum...bi fikri olan varsa bekliyorum herkeze teşekkürler..
    kim miş o şikayet edenler? bende demir yaptım ne gevseme ne sallantı hiçbir sorun yok.

ara sıra motor arazide rampada yatınca demirden cekip komple motoru ayaga kaldırıyorum gene esneme filan yok

al sana yapım asaması

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-21.html

al sana bitmiş boyanmıs hali

bu max sahipleri cok tembellik ediyorlar

önce forum sayfanızı adam akıllı arastırırsanız mevcut bilgilere daha kolay ulasırsınız

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tolga can da yaptırmıştı çanta demiri
    cenkito bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    cocukken bağırırdık.. Bahçeyeee dalaaan vaAAaaaAaRRRrr :D

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga can da yaptırmıştı çanta demiri
    o daha profesyonelce egzoscuya sıfırdan yaptırmıstı ama cok pahalı o yöntem.

ben 25- 30 liraya demir alıp 5 liralık kaynakla işi çözdüm
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı burak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersi, cross motora demir üstü sert kãase takacağına heybe takmak daha güzel durur, anlamlı olur, güzel olur Çok da iyi olur...
    #sürenadam

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    sitede daha önce görmüştüm. konyalı bir motorcu kendisi imal etmişti. bağlantı için kelepçeli ipleri var. bayağı da büyük gözüküyor.
    nal çanta...

http://www.enduroist.com/forum/showthread.php?7963-Nal-%C7anta-her-motosikletin-ihtiyac%FD
    VlknDnmz bunu beğendi.

ya cenkito sen yaparsan olur tabide bizim burda bi cenkitomuz yokki ..adamlar bildigin profili ikiye kesip arkadaki demirlere kaynatmiş yaaa..neyse ugricam zaten yanina benimkinede bi ayar veririz o zaman

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    alacaksın bir tane cup yada cg demiri spralle ucundan fazlasını kesip orjınal demire kaynak yaptıracaksın o kadar basit,

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Bende sırt çantası diyorum.
    Sırt çantasını uzun mesafelerde sırtınızda taşımıyorsunuz. İki tane kancalı ip alıyorsunuz, uzun mesafelerde arkaya koyup iplerle bağlıyorsunuz. O ipler sayesinde birçok şeyi de gayet rahat taşırsınız. Ayrıca ihtiyacınıza göre çanta almış oluyorsunuz. Çok malzemeniz varsa daha büyük çantaları da bu şekilde bağlayabilirsiniz. Negatif yönü hem çanta hem artçı birarada olmuyor.
    Benim motora da çanta falan hiç yakışmıyor. Benim yöntemim bu.

cenkito...bekle fotosunu cekip atimde gor bak nasil kirilmis o kaynak noktalarinda...ancak birini ustten(tutacagin arka kismindan)digerini büküp alttan gecirirsek sanki daha saglikli olur gibi..tahterevalli hesabi arka kaynak taşiyici on kaynak dengeleyici olur

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Tekli veya çiftli soft bag hocam
    Demir ve sert çantayla tangur tungur gezilmez diye düşünüyorum bende soft bag araştırıyorum güzel bi tane...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede daha önce görmüştüm. konyalı bir motorcu kendisi imal etmişti. bağlantı için kelepçeli ipleri var. bayağı da büyük gözüküyor.
    nal çanta...

http://www.youtube.com/watch?v=Zop1Tde-i8Q&noredirect=1

http://www.enduroist.com/forum/showt...tin-ihtiyac%FD
    Dostum videoyu izlerken duygulandım niye böyle olduki :(
    Güzel yapmış ama amcam

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum videoyu izlerken duygulandım niye böyle olduki :(
    Güzel yapmış ama amcam
    arka fon müziği yüzündendir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)