Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bajajın tek dez avantajı kanuni gibi bir firma disrübütörlüğünde ülkemize getirilmiş olması. yoksa pulsar gerçekten işçilik ve malzeme olarak 10 numara bir makina. Hintli çocukların gösterilerinide izledik motorda değiştirilen tek şey lastiklermiş onun dışında hiçbir aksamı ile oynanmamış. gösteride canını çıkartıyorlar makinenin hızlanması güzel sesi kibar. Ama 5500'lerden satış söylentileri ile piyasaya giren bir motorun önce 7000^den sonra 7300'den fiyat belirlemesi gerçekten üzücü ve güven kırıcı. Bu markayıda piç etmezler inş.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cafe racer için düşünüyorum bu modeli..
    Koltuğunun rahat olması iyiymiş..Döşemecide kesilip biçilip tek parça haline gelecek o koltuk
    Peki motor kalıp olarak nasıl 1.80 boy için nasıl olur..
    Birde motoru kullandınız mı yoksa dışardan mı incelediniz..
    Cevaplar için teşekkürler..
    Kullanmadım, fuarda inceledim. Uzun boylu birinde garip durabilir, bayide binip denemekte fayda var

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Hyosung u nasıl bitirdilerse bunu da hallederler.
    mete_han bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım, fuarda inceledim. Uzun boylu birinde garip durabilir, bayide binip denemekte fayda var
    Tamam Teşekkürler

PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    sanırım forumda hemen herkes aynı şeyleri düşünmekte, hatalı fiyat politikaları ve servislerin güven verememesinden dolayı bajajı önümüzdeki iki yıl sıcak ve terleyecekleri günler bekliyor. bu iki yıl süresinde alıp kullananlar referans verecekler ve ya servisleri su yüzüne çıkartıp kuralkana nefes aldıracaklar ya da bajajın önünü kapatacaklar. şu var ki ben servisten ziyade fiyat politikasına tepkiliyim. zaten 3 binlik motorun 4 bin farkla 7 bine satılmasına anlam veremiyordum, kanımca her ne masrafları arttı ise en azından fuar boyunca sineye çekip fuara bir güzellik yapmaları gerekliliği idi. şunu söyleyebilirlerdi; maliyetlerimiz çok arttı ama fuarda ilk müşterilerimizle buluşuyoruz, onların hatırına fiyatımız bu 4 gün ya da ilk 50 makine için 7 bin, sonrasında da işte şöyle böyle... ancak bunu yapmadılar ve doğrudan 3 binlik makinenin üzerine % 150 ile geldiler. ben bu kısmına çok tepki duyuyorum ve tercihimi başka bir markanın 250 cc lik motorundan yana kullandım. belki daha fazla ödeme yapacağım ve belki daha fazla kazıklanacağım ama en azından fuarda müşterisine jest yapan bir markayı seçmiş oldum. bajaj kötü bir marka değil ama bu strateji ile işi zor diyorum. çoğu arkadaşımızın da söylediği gibi ikinci ele düştüğünde uygun fiyatlı bulursam ben de alır ve denerim. metehan beyin de söylediği hedef ise benim de hedefim, artık bu saatten sonra 650 liklere geçmek gerekir, geri dönüş olmaz diye düşünüyorum.
    mete_han ve 2move bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    biraz daha para eklerim cbr 250 ikinci el alırım. daha sonra sıkılıp satarım degerinde gidecegini tahmin ederek. 600cc ye geçiş yaparım.
    mete abi vermiş odunu
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    S.a arkadaşlar bajaj pulsar 200ns almayı düşünüyorum, kırmızı rengi nasıl acaba fuara gidip fotoğraf çektiren var mı burada paylaşabilir misiniz ?

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajın tek dez avantajı kanuni gibi bir firma disrübütörlüğünde ülkemize getirilmiş olması. yoksa pulsar gerçekten işçilik ve malzeme olarak 10 numara bir makina. Hintli çocukların gösterilerinide izledik motorda değiştirilen tek şey lastiklermiş onun dışında hiçbir aksamı ile oynanmamış. gösteride canını çıkartıyorlar makinenin hızlanması güzel sesi kibar. Ama 5500'lerden satış söylentileri ile piyasaya giren bir motorun önce 7000^den sonra 7300'den fiyat belirlemesi gerçekten üzücü ve güven kırıcı. Bu markayıda piç etmezler inş.
    Ove ove dedikleri motorna bak allak tepeniz den baksin

KUM_ADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Bajaj güzel bir marka ama kuralkan güzel değil.hyosungu stkanuni olarak değiştirdiler içine ettiler.zaten kanuni servislerindede iş yok.kuralkana güvenmiyorum.lakin başka bir firma getirmiş olsa bajajı düşünürdüm.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni kasa apache ile pulsar200'ün hindistan fiyatlarını bilen varmı?

merak ettiğin iki motor arası fark %40 mıdır...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı KUM_ADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj güzel bir marka ama kuralkan güzel değil.hyosungu stkanuni olarak değiştirdiler içine ettiler.zaten kanuni servislerindede iş yok.kuralkana güvenmiyorum.lakin başka bir firma getirmiş olsa bajajı düşünürdüm.
    KUM_ADAM bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Pulsar veya Discover modellerinin deneme sürüsünü yapan arkadaşlar,
    Özellikle titresim ve hızlanma konusunda ve yokuş tırmanma konusunda görüşlerinizi alalım. Merakla bekliyoruz.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Harun23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar bajaj pulsar 200ns almayı düşünüyorum, kırmızı rengi nasıl acaba fuara gidip fotoğraf çektiren var mı burada paylaşabilir misiniz ?
    Düz kırmızı rengi yok,sadece siyah var.Geri kalanları alacalı bulacalı...
    yqavuzhyan bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa apache ile pulsar200'ün hindistan fiyatlarını bilen varmı?

merak ettiğin iki motor arası fark %40 mıdır...
    cbr 250 r 125'in 2 katı diğer ülkelerde. o zaman 125'in bizdeki fiyatı 6000 lira olmalıydı ama 8500. Fiyatlandırma o ğlkedeki talepe göre yapılır.

200Ns talebi çok olacağı için fiyatı bozer ile kıyaslarsan yüksek tutmuşlar.
    Adem Balkan bunu beğendi.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 r 125'in 2 katı diğer ülkelerde. o zaman 125'in bizdeki fiyatı 6000 lira olmalıydı ama 8500. Fiyatlandırma o ğlkedeki talepe göre yapılır.

200Ns talebi çok olacağı için fiyatı bozer ile kıyaslarsan yüksek tutmuşlar.
    Bi de kıvırmadan itiraf edeydiler de bende bi oh çekeydim Adamlar en sonunda galiba gümrük vergisinden dolayı fiyat bukadar fazla diyo GALİBA La git.....
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alacaktım Pulsar 200 ü hoşuma gitti, cbf 150 yi satıp ama inanın 200 lük motora, ne teknoloji olursa olsun bu para değmez..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacaktım Pulsar 200 ü hoşuma gitti, cbf 150 yi satıp ama inanın 200 lük motora, ne teknoloji olursa olsun bu para değmez..
    Benden sonra sıra sana gelir deme öyle,topa tutarlar seni de yoksa Sen nerde gördün ışık anahtarlarının ledli olduğunu...

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye alınmasın abi sonuçta cbf ye vercegin fiyatın üzerin 1800tl daha vererek +12bg güç, +50cc, +enjeksiyon sistemi, ışıklı kumandalar(gereği olmasada), cbf e göre daha kullanışlı gösterge paneli, 2 tane fazladan subap ve buji, 6 vites ayrıca arka frende disk olmuş olur... Cbf cbf diyoruz nesi varda 5570tl? Kuru bi motor var 3 tane karenaj başka? Tabi kalitee o başka

Turkis39 abi senin pulsar hakkında yazdığın bütün yorumlara katılıyorum ayrıcada tebrik ederim

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum teknolojiyi, donanimi ve gücü geç. 55700 liraya boş mercedes a serisimi alirsin, 73000 liraya full+full hundai i 30 mu? Sadece fiyatlarinin yanina bir sıfır koydum ve marka degistirdim. Simdi olaya birde boyle bakın.

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    5 mayısta bayiden teslim alacağım, bakalım ak koyun kara koyun belli olur,feda ettim kendimi nekadar garantici bir kişiliğim olsada, ben beğendim PULSAR'ı yabancı sitelerde de çok beğenenler var yorumları okuyorum, Türkiye pazarında yeri ne olacak merak ediyorum ama bence CBF 150'nin yerini alamasada , kendi tarzı ile memnun edeceği ve 150CC'lik motor yetersiz kalan ve 250CC ye kadar binen kullanıcılar için 1 numaralı tercih olacağını düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler