Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugün motoru fuarda gördüm ve çok beğendim. Mayıs başında bayilere gelecekmiş. Durumum müsait olursa kesin almaya karar verdim.Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir motormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Kendi motorum apacheyi satılık ilan vererek heyecanla fuara gittim doğruca bajaj standına koştum çok detaylı inceledim:
    -KTM dük ile aynı ebatlarda sanki biraz daha büyükçe gibi
    -şase alüminyüm ve çok zayıf geldi bana şase içi boşluk ve ince gibi diğer motorlara baktığımda içime pek sinmedi
    -Vites pedalında mesafe geniş gibiydi ve pedal esniyordu metali inceydi sağlamlık hissi vermedi bana
    -Gösterisini seyrettim çok atik ve çabuk hızlanıyordu oldukça güçlü geldi bana
    Sonuç olarak güzeldi ama ben daha kalıplı bir motor istediğim için almaktan vaz geçtim.Birde kurye motoru yapacaklarını söylediler ben o zaman tamamen aklımdan sildim .
    Adem Balkan bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Karizma işinin suya düşmesinden sonra, bu motoru fuarda beğenirsem ve de bütçeyi de ayarlayabilirsem almaya karar verdim. Bu paraya altenatifi yok.
    Karizma için yaz aylarını beklemen gerekecek dostum..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Boxer ...... 3.030 TL
    Discover.... 3.855 TL
    Pulsar...... 7.371 TL

er 60 dan haber yokmu

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer ...... 3.030 TL
    Discover.... 3.855 TL
    Pulsar...... 7.371 TL
    motor daha piyasaya ilk girdiği sabahdan 3-5 saat sonra zam geldi.
    bu durum her anlamda kuralkana güven duyulmayacagının ispatıdır.
    htmetin ve PiNGuSHeuS bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor daha piyasaya ilk girdiği sabahdan 3-5 saat sonra zam geldi.
    bu durum her anlamda kuralkana güven duyulmayacagının ispatıdır.
    Aynen öyle.Motosiklet.nette yazılanlardan da hiç hoşnut değillermiş.Bende motosikletten değil izlediğiniz fiyat politikasından millet muzdarip dedim.Millet artık dolar euro yanına birde bajaj kuru ekledi dedim
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Her hafta zam yapıyorlar..sadece bajaj yapmıyor çoğu firma gün geçtikçe üzerine 50-100 lira koyuyor..ne diyelim artık.. :D
    arslan26 bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Argadaşlar fuara Cuma günü gittim ama Bajaj standını ziyaret etmeyi unuttum...arkadaşlar bana ben görmüş gibi anlattılar öve öve bitiremediler..galiba Pulsar sınıfı geçti...herkes memnun kalmış..görüntü işçilik detaylar vs. birde gösteride pulsar kullanılınca noter onayı da geldi..sağlammış kelamı gözlerle de görülmüş...ben o şovda kullanılan pulsarın daha farklı daha modifiye olduğunu düşünüyorum ama yinede herkes hasta oldu makinaya...3 buji hp oranı vs...benim korkum Kanuninin elinde bu marka model istediği ivmeyi yakalar mı mesele bu...sinekten yağ çıkarmaya çalışan motosiklet kültüründen bihaber bir zihniyetden mator alınır mı bütün mesele bu..yani Hondayı Kanuni alsa yine uğramam diye düşünüyorum...Hyosungu piç ettiler ST MT derken o operasyonları yüzünden daha da işim olmaz Kanuniyle...ha Honda Yamaha fahiş politikasını tekelini kırsınlar burada takdir ederim...kıçıkırık cbfyi 5500-6000 e satarsa Honda karşısında böyle ciddi bir rakip görmeside olumlu bişey...bakalım piyasa görsün tanısın birileri alsın 2.ele düşsün illaki test ederiz..büyük konuşmayım bakarsın alırız da..neden olmasın...ama ben artık olacaksa 600 cc olsun diyorum...küçük cc amaç değil araç benim için...
    arslan26, htmetin ve PiNGuSHeuS bunu beğendiler.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Argadaşlar fuara Cuma günü gittim ama Bajaj standını ziyaret etmeyi unuttum...arkadaşlar bana ben görmüş gibi anlattılar öve öve bitiremediler..galiba Pulsar sınıfı geçti...herkes memnun kalmış..görüntü işçilik detaylar vs. birde gösteride pulsar kullanılınca noter onayı da geldi..sağlammış kelamı gözlerle de görülmüş...ben o şovda kullanılan pulsarın daha farklı daha modifiye olduğunu düşünüyorum ama yinede herkes hasta oldu makinaya...3 buji hp oranı vs...benim korkum Kanuninin elinde bu marka model istediği ivmeyi yakalar mı mesele bu...sinekten yağ çıkarmaya çalışan motosiklet kültüründen bihaber bir zihniyetden mator alınır mı bütün mesele bu..yani Hondayı Kanuni alsa yine uğramam diye düşünüyorum...Hyosungu piç ettiler ST MT derken o operasyonları yüzünden daha da işim olmaz Kanuniyle...ha Honda Yamaha fahiş politikasını tekelini kırsınlar burada takdir ederim...kıçıkırık cbfyi 5500-6000 e satarsa Honda karşısında böyle ciddi bir rakip görmeside olumlu bişey...bakalım piyasa görsün tanısın birileri alsın 2.ele düşsün illaki test ederiz..büyük konuşmayım bakarsın alırız da..neden olmasın...ama ben artık olacaksa 600 cc olsun diyorum...küçük cc amaç değil araç benim için...
    Abi kuralkan dunya devini Türkiye ye getirdik diye yamaha ve hondayla fiyat konusunda s..k yarıştırmaya kalkar bu yuzden fahiş fiyat politikasınıda kıramaz aksine körükler düşüncesindeyim

Bakalım kuralkan ın bahsettiği dolar artışı şu günlerde dolar 2.20 civarı pulsar 7371 tl bakalım mayıs ayında ne diyecekler dolar artışı ve pulsarın artışı doğru orantılı olacakmı unutmayalım beyler
    mete_han bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kuralkan dunya devini Türkiye ye getirdik diye yamaha ve hondayla fiyat konusunda s..k yarıştırmaya kalkar bu yuzden fahiş fiyat politikasınıda kıramaz aksine körükler düşüncesindeyim

Bakalım kuralkan ın bahsettiği dolar artışı şu günlerde dolar 2.20 civarı pulsar 7371 tl bakalım mayıs ayında ne diyecekler dolar artışı ve pulsarın artışı doğru orantılı olacakmı unutmayalım beyler
    Bende aynı düşüncedeyim malesef.Milletin kafasında şu marka şu kadar bu marka bu kadarsa bajajın fiyatı normal mantığı var.Ama kimse küçük cclere bu paranın mantıksız olduğunu söylemiyor.Neymiş devletin vergileri çokmuş.Vergi haricinde edilen kârlara bakın siz.Devletten daha acımasız olduklarını göreceksiniz.
    arslan26 ve ferhatkars bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kuralkan için bir imtihan bu dostum...bakalım sağ gösterip solmu vuracaklar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Demir At
    mete abi bakış açın cok iyi.
    hyosung un başına gelenler türkiyede bi rayına oturmayan motosiklet ve servis olayı. bu motorun satılmaması için büyük bir neden.
    motorun saglamlıgına yada kalitesine laf etmem. görmedik duymadık bilmiyoruz.
    fakat sabah 7000 lira yazıp motorun üzerine ögleden sonra 1 adet bile satmadan 7374 lira yazmak. çakal işidir.
    Bu adamlara güvenip bu motoru alıp, bisiklet tamircisinden bozma ustalarla ugraşmak muhattap olmak kesinlikle istemem.
    hyosungu harcadılar. piç ettiler, sıra bajajda
    mete_han bunu beğendi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi bakış açın cok iyi.
    hyosung un başına gelenler türkiyede bi rayına oturmayan motosiklet ve servis olayı. bu motorun satılmaması için büyük bir neden.
    motorun saglamlıgına yada kalitesine laf etmem. görmedik duymadık bilmiyoruz.
    fakat sabah 7000 lira yazıp motorun üzerine ögleden sonra 1 adet bile satmadan 7374 lira yazmak. çakal işidir.
    Bu adamlara güvenip bu motoru alıp, bisiklet tamircisinden bozma ustalarla ugraşmak muhattap olmak kesinlikle istemem.
    hyosungu harcadılar. piç ettiler, sıra bajajda
    Bir başka nokta ise bizim yerli firmalar bunları ithal ederken daha fazla kar elde edebilmek için, zincir, lastik, balatalar, takozlar, aynalar gibi parçaları daha dandikleri ile değiştiriyorlar. mete_han'ın dediği gibi sinekten yağ çıkarmaya çalışırken içine edebilirler motorun.

Gerçi pulsarda ayna takoz falan değiştiremezler ama lastik-zincir yine kilitlerler.
    mete_han bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    125 St gören deneyen ?

Motosikleti
    Yani arkadaşlarım ben olaya biraz duygusal bakıyorum...hatırlayın 2 yıl önceki fuarı...Global Motor Hyosung standını açamadı..Kanuni aukatlarıyla tehdit etti...adamları sindirdiler...büyük balık küçük balığı yedi...şimdi alakasız ama gt 250 r üzerinde kim S&T Kanuni yazısı stikırı görmek istiyor...yani benim burada dibimde Kanuni servisi var..isim vermiyorum ama kimse o servise motorunu sokmak istemez...galeri iyi hoş satış tamam ama ben bakıma servise falan Kanuniye gelmek asla istemem...keşke şöyle olsaydı..Bajaj gelseydi Bajaj Türkiye adı altında markasını pazarlasaydı ne bileyim ben daha farklı bir gözle bakardım...ama mal süper beyler...bize yakışan motor budur diyebilirim...şık ve klas...alınsın satılsın 2.ele düşsün..dedikosu yapılsın akla yatarsa illaki alınır...
    Tsubasa, cool113 ve dockerengin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani arkadaşlarım ben olaya biraz duygusal bakıyorum...hatırlayın 2 yıl önceki fuarı...Global Motor Hyosung standını açamadı..Kanuni aukatlarıyla tehdit etti...adamları sindirdiler...büyük balık küçük balığı yedi...şimdi alakasız ama gt 250 r üzerinde kim S&T Kanuni yazısı stikırı görmek istiyor...yani benim burada dibimde Kanuni servisi var..isim vermiyorum ama kimse o servise motorunu sokmak istemez...galeri iyi hoş satış tamam ama ben bakıma servise falan Kanuniye gelmek asla istemem...keşke şöyle olsaydı..Bajaj gelseydi Bajaj Türkiye adı altında markasını pazarlasaydı ne bileyim ben daha farklı bir gözle bakardım...ama mal süper beyler...bize yakışan motor budur diyebilirim...şık ve klas...alınsın satılsın 2.ele düşsün..dedikosu yapılsın akla yatarsa illaki alınır...
    ikinci elde de prim yapacagını düşünmüyorum. ben kanunin servislerini iyi biliyorum. bakım yapacaz diye 1 litre yag bir yag filtresi için 100 lira alan adamlar bile var, sanarsınız ktm nin servisi :D
    güvenilecek adam değil bu kuralkan. bu motor mayısta geldiğinde sanmayın fiyatı 7300 kalacak. en az 8000 olacak
    daha ortada motor yok iken adamların totosu kalkmış :D bi gelsin görün siz durumu :D
    ...
    bu arada mete emmi, ne sen ne ben fazer, r6 600rr, cbf 600f dl650 gibi motorlara binemicez sanırım =)
    bizi bu duruma düşürenlerin evlerine ateşler salsın, birlikleri bozulsun. önlerini kessin
    mete_han bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Arkadaşlar bajaj boxeri inceleyen oldumu?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben inceledim, en çok aklımda kalan şey rahatlığı. Kral koltuğu gibi selesi var. O sınıfın en iyi ve güçlü motorudur herhalde... 4500 devirde maksimum torkunu veriyor, araba gibi. Kullanması çok zevkli olur gibime geliyor.

Ben cafe racer için düşünüyorum bu modeli..
    Koltuğunun rahat olması iyiymiş..Döşemecide kesilip biçilip tek parça haline gelecek o koltuk
    Peki motor kalıp olarak nasıl 1.80 boy için nasıl olur..
    Birde motoru kullandınız mı yoksa dışardan mı incelediniz..
    Cevaplar için teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler