Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laf cakayim diye yazmamistim. Sen bana cok iyi sokusturmussun lafi, helal olsun panpa, dur begendireyim senin mesaji 3-5 kisiye de gururun oksansin, wuuuhh ne koydum lafi dersin..

İslemsel hatam var eyvallah da bu laf sokma isi nerden geldi? Nerden yaralisin?

Ybr'yle 15krs yakiyorum ben, discover nasi 6.4krs yakiliyor biri de bana laf sokmadan bunu anlatabilir mi?
    6 kuruş yakıyordur kardeş dogrudur. 4-5 sene önceki yakıt tutarıdır o.
    benzin olmş 5 lira. en yakmayan motor bile şuan 10-13 kuruştan aşagı yakmıyor.
    onu bi geçsinler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Arkadaşlar bi el atında şu sorunun cevabını alak yaw...
    Diğer iki modelde Hindistan ve Türkiyedeki fiyatları arasında 1000 TL fark varken Pulsarda neden 4000TL fiyat farkı var acaba?
    https://www.facebook.com/bajajturkiye?fref=ts

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Link budur pardon

https://www.facebook.com/bajajpulsarturkiye

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    fark dediğine iki motor alınıyor. hani ekonomi segmentiydi bunlar

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fark dediğine iki motor alınıyor. hani ekonomi segmentiydi bunlar
    İşte haftalardır onu çözümiyoz yawBahane olarak o ccdeki motor fiyatları 10bin civarı bizde 7bin istedik muhabbeti var da...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Sonunda bir cevap geldi.Birşey anlayanlar bana da anlatsın...

Pulsar Türkiye Eymen bey merhaba, piyasa durumu ve rekabet analizi sonucu pulsar 200 ns nin perakende satış fiyatı pazarlama ve planlama departmanlarımız tarafından belirlenmiştir. Fiyatlar ülkeler arası karşılaştırıldığında vergilendirme sistemleri, demografik yapı gibi bir çok etken değiştiğinden farklılık gösterebilmekte. Hindistan'da bile eyaletler arası vergilendirme sistemi ve rekabet koşulları sebebiyle fiyatlar farklılık göstermektedir. Umarız sorunuzu cevaplayabilmişizdir. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Türkiye Cumhuriyeti vergilendirme sistemi 250cc'ye kadar eşit olmasına RAĞMEN,

firmamız bu modeli ederine değil, muadil fiyatlarına bakarak en yüksek karı getirecek fiyata satmayı uygun buluyor.

Net bir şekilde algılayamamak için Türkiye satış fiyatları ile hiç alakası olmasada,

"demografik, sistemler, eyalet, rekabet, hindistan... ..." gibi kelimeleri de cümle içinde kullanarak okuyunuz lütfen...

Denilmek istenmiş gibi geldi bana, yanlış anlamışta olabilirim tabi saat geç oldu
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye Cumhuriyeti vergilendirme sistemi 250cc'ye kadar eşit olmasına RAĞMEN,

firmamız bu modeli ederine değil, muadil fiyatlarına bakarak en yüksek karı getirecek fiyata satmayı uygun buluyor.

Net bir şekilde algılayamamak için Türkiye satış fiyatları ile hiç alakası olmasada cümle içerisinde

"demografik, sistemler, eyalet, rekabet, hindistan... ..." gibi kelimeleri de cümle içinde kullanarak okuyunuz lütfen...

Denilmek istenmiş gibi geldi bana, yanlış anlamışta olabilirim tabi saat geç oldu
    Doğru anlamışım ozaman.Demekki sorun ben de değil onlarda.Bende bu soruyu sordum bakalım ne olacak.

Bildiğim kadarıyla ülkemizdeki vergilendirme sistemi 100-249 cc arası aynı.Yani gelecek üç modelede aynı vergi uygulanması gerekiyor.Forum sitelerinde bayi olacak kişilerin birinden fiyatının diğer markalarla kıyaslanarak onlara yakın bir fiyat belirlendiğini öğrendim.Yani filanca marka şu kadarsa bizimkide bu kadar diye bir mantık çıkıyor ortaya.2007 yılından beri Pulsarın takipçisiyim.Ülkemize geleceğini duyduğumda çok sevindim fakat bu fiyat malesef canımı sıktı.Eminimki bu satışlarınıza da yansıyacaktır.Çünkü bu motosikleti bekleyen arkadaşlarımın çoğu bu fiyatı gerçekten çok fazla buldu.En azından ilk etapta daha düşük bir fiyatla piyasaya girmenizi bekliyorduk.Saygılar...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Discovera talibim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ya gidin fuara, motoru alıcı gözüyle inceleyin, çok beğendiğinizi söyleyin, sonra da fiyatını sorun. 7 bin TL'iyi duyunca da çok pahalı, onu alacağıma 2 daha koyar şunu alırım deyin. 20 - 30 kişi yapsa oturur düşünürler.
    turkish39 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Şunlarda zerre mantik yok motoru piyasaya 5.500 den soksalar satis rekorlari kiracaklar yok rekabetmis suymus buymus diyerek 7000 den piyasaya suruyorlar. 100 motor satmak varken 10 motor satmayi tercih ediyorlar.
    turkish39 bunu beğendi.

onların piyasa koşulları dedikleri ''biz bu milleti rahat rahat düdükleriz'' demek oluyor...bilmiyormuydunuz...
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Buna ben Türk Ticareti Mantığı diyorum. Öngörülerin gerçeklerden daha önemli olduğunu düşünen tek milletiz. İşin kötüsü, yanlış yaptığımızı anlayıp geri dönmek yerine batmayı tercih ederiz. Sonra da kendimizi her ülkeden daha akıllı görürüz. Herkes insanların alabileceği fiyattan sattığı için aptaldır, bir biz akıllıyızdır.
    turkish39 bunu beğendi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer kronik bir sorunu çıkmazsa, rahatsızlık veren bir durumu olmazsa Pulsar 200 NS 7 değil 9 bin TL olmalı.

Sen SYM ye hondaya 11500 Tl ver sonra gel aynı motor kapasitesine sahip, sağlamlığı kanıtlanmış ( Kuralkan faktörünü yok sayıyoruz :D) bir motor için 7 bin çok diyeceksin. CBR 250 peynir ekmek gibi sattı kimse .ıkıp 249 cc motor bu fiyata olur mu arkadas diye ağlamadı. Kusura bakmasınlar eğer bajajda herhangi bir sıkıntı cıkmazsa babalar gibi hakediyor parasını.

Müşteri hizmetlerinin mailinde adam zaten demografik faktörler demiş, karıştırmayın işte. Bu millete bu ayar demek. Dilimizde tüy bitti Apache 5500 yağ yakan CBF 5000 tl diye
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    kötü senaryo
    bu motoru alınca sorunu varsa megelli gibi kanuni sahip cıkmayacak.
    alanlar 1 ay sonra rodajı bitmeden yarı fiyatına zararına satmak zorunda kalacaklar.
    iyi senaryo
    motoru almak için 7 8 bin lira gözünü karartıp gözden cıkaranlar. sahip olacak kullanacak. yedek parcada kanuni yine geçirecek. bu seferde hyosundaki gibi yedek parca yok. yedek parcaları pahalı servisler anlamıyor bu 3 bujili diyecekler.
    sonuç
    bu motosikleti kanuni haricinde hangi marka getirirse getirsin başarılı olur.
    baktıgınızda daha piyasaya girmeyen bir motor fiyat bazında + kanuni satış sonrası hizmetleri sayesinde 2-0 yenik piyasaya giriyor.
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Megelli gibi sorun çıkartacak motor değil, o açıdan endişeye gerek yok. Fiyatı da anormal değil ama bizim ülkeye göre ayar çekmek buysa, ayarı tuttramamışlar demektir.
    arslan26 bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Motosikletin kralı olsun yedek parça ve servis istekleri karşılayamazsa hiç bir kıymeti yok, parça gelicekte usta yapıcakta bir de usta deneme yanılma yoluyla arıza bulmaya çalışırsa :D işe bak

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    kediye ciğer emanet ettin bajaj..

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli gibi sorun çıkartacak motor değil, o açıdan endişeye gerek yok. Fiyatı da anormal değil ama bizim ülkeye göre ayar çekmek buysa, ayarı tuttramamışlar demektir.
    hint forumlarında test eden bazı yerler var. incelemişler, motorda 1 titreşim var diyorlar hat safada, artı benzin pompası enjeksiyonda sıkıntı cıkar diye bazı sıkıntıları var.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkin abi, programlarinda soyluyor zaten. Distributorler motor satmak istemiyor.
    Kuralkana, a- Bajaj gelip talip olmustur, b- sektorden birileri talip olmayi dusunmustur Kuralkan duyunca buyuk firma imaji ile onceden almistir.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkin abi, programlarinda soyluyor zaten. Distributorler motor satmak istemiyor.
    Kuralkana, a- Bajaj gelip talip olmustur, b- sektorden birileri talip olmayi dusunmustur Kuralkan duyunca buyuk firma imaji ile onceden almistir.
    Harbidende öyle...Satmak istemiyorlar gibi durmaktalar.

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler