Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Az önce gerçekleşen motosiklet kazası.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ofiste çalışırken PATT diye bir ses, aha biri birine girdi dedik ve bir baktık ki bir motorcu yerde şoka mı girdiğinden bilmem yüz üstü yatarken resmen heryeri zıplıyor.Kahretsin adam kesin öldü diyerek çevredeki 4 binada ilk yardım seti aradım ama nerde??Bu hafta bir yardım seti motosiklet için sipariş etmiştim, daha gelmedi, ama şimdiden ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım.

Vardık hemen çarpan kadın şokta yaşayamam diye bağırıyor, çocuk hareketsiz yüz üstü, motor yolun bir tarafında, çocuk diğer tarafta.Motorcu hiçbir koruma sahibi değil, kadın kontrolsüz yola dalmakla suçlu.Neyseki hemen oradaki evde hemşire olan bir bayan koşarak geldi, çocuk bu sırada kendine gelince bana birşey olmaz diye bağırarak kalkmaya çalıştı.Bana birşey olmaz tavrı o kadar üzücü ki haklı iken kasksız az daha canından oluyordu.Tek sorduğu ben haklı mıyım?Be adam haklı olsan ne olur öldükten sonra.Allah tan ayakları kaldırıma çarptı ya kafası çarpsa?Derken kadın biraz daha sakinleşti ve ambulans çocuğu götürdü.
    Buradan ne ders çıkarttık?

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    :( ne desek ki.. Acil şifalar dileyelim..

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Sadece kaskı bile olsa ufak sıyrıklarla atlatırmış, geçmiş olsun umarım çabucak iyileşir.
    serdar37100 bunu beğendi.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Allah bizleri bu tür kazalardan korusun. İnşallah kalıcı bir yaraları yoktur. Allah acil şıfalar versin.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    mtr cu ben haklı mıyım diye soruyor çünkü korkuyor haksız olsa araç pahalı nasıl öder. korkusu var. ne kdar kötü bir durum. adam belki ölecek birazdan iç kanamadan ama .masrafı düşünüyor. işte ülkemizin ne durumda insanların yaşadığını gösteren tablo bence. canın mı değerli paran mı bizim ülkede para değerli!!!! ne hale geldk. arkadaşa çok geçmiş olsun.
    pistolpitt, Gökhan, DALGIC_800 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Allah herkezi kadın sürücülerin gazabından korusun
    Dentist76, durmazzz ve satoyama bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çırılçıplak yola çıkmış çocuk ya :( Allahtan ucuz atlatmış, kask ve koruma ceketi şart abicim şart. korumasız çıkmayın, kadınlardan uzak durun benim çıkardığım ders bu.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mezarlıklar ''Bana bir şey olmaz'' diyenlerle dolu...Korumalarını zı tam olarak giyin...Önce tevekkül sonra tedbir...Allah şifa versin...
    FermanogLu ve yusufozugenc bunu beğendiler.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    allah şifalar versin ama adam bile bile ölüme gitmiş bana birşey olmaz dediğine göre kask filanda takmamış bana birşey olmaz diye nasıl olmaz al işte oldu. Bir apaçi daha kötü bir ders çıkartmış oldu. Biz burada boşuna bağırıyoruz kask giyin mont giyin diye yazın 50 derece sıcakta ben zevktenmi giyiyorum montu neyse daha yazılacak çok şey varda neyse umarım bundan sonra tam takım giyinip çıkar yada gene giyinmeyecekse motosikletlilerin adını bu şekilde kötüye çıkartacağına umarım motosiklet kullanmayı bırakır

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    allah aşkına takalım artık şu korumalarımızı. bu nedir ya heryerinden kan fışkırmış sırtı perişan halde. bu kazayı montlu eldivenli kasklı dizlikli yapsa idi eminim çizik dahi almazdı.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Ders:
    3 tonluk (200 beygirlik) dağ arabasıyla şehirde dolaşmak, trafikteki herkes için büyük tehdit...

Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mezarlıklar ''Bana bir şey olmaz'' diyenlerle dolu...Korumalarını zı tam olarak giyin...Önce tevekkül sonra tedbir...Allah şifa versin...
    O önce tebdir değil miydi

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    öööf çok kötü. arkadaşım bu gibi durumlarda çok üzülüyorum. korumasız binmiş. eğer korumalı binse idi kolu bacağı incirdi ama heryeri bu hale gelmezdi. çok kızdım çok kızdım şu an evet ama olmuş bi kere.inşallah bundan sonra uyar.

arkadaşım sen nerde korumasız kasksız gezen apachi görsen sitede anında bu konunun linkini altına kopyala.

inşallah yüzünde iz kalmaz
    birGarip..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kask ve montu olsa yürüyüp gidecekti. Geçmiş olsun, acil sifalar dilerim. Ders olsun diyeceğim ama olmayacak. Bodrum'da kask ve mont giymektense ölmeyi tercih ederler.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Acil Şifa Versin. Neremiz Yanarsa Yansın Kask Mont takın diyoruz. 10 Gün Önce Kaza yaptımm... Kask Mont olmasa ölmüştüm. Sol Omuz köprü kemiğim kırıldı. ve ameliyatla ayaktayım su anda. Korumasız olmaz bu iş....

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Haklıysan bile motosikletliysen karşındaki yerine de önlem alacaksın.Ben bu tür yollarda durmadan geçmiyorum, Bodrum trafiği çok tehlikeli dengesizi çok, hele yazın 5 milyon geliyor 35 binlik şehre.Allah acil şifalar versin.

Abi ben 16 yaşındayım arka yollardan süreceğim diyen hevesli kardeşlerimiz, en çok da siz okuyun bu tür yazıları burası da bir arka yol bakmayın asfalt olduğuna.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diyecek bişey yok korumaları üstünde olmasını isterdim,kimsenin başına gelmesin böyle birşey tabiki...
    O çocuk kaza anında farkında değil ama bi kaç kırk kesin vardır.Aylarca onların acısını çekecek ve hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak,yazık

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Allah şifa versin. Murat ilk yardım öğren kardeşim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    5. resimdeki ambulansın yanındaki kız ne ayak *** gülüyor ***** sabah sabah ağzımı bozdu

Gencede Geçmiş olsun

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    böyle bisiklete biner gibi motora binilirse olacağı budur.bu sadece aptal cesareti.
    kimse kusura bakmasın,böyleleri için üzülesim bile gelmiyor nedense...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5. resimdeki ambulansın yanındaki kız ne ayak *** gülüyor ***** sabah sabah ağzımı bozdu

Gencede Geçmiş olsun
    122 ekibinden bir kız, o şuanda gündelik hayatını yaşadığından sıkıntı yok onun için.Artık o kadar çok görüyorlar ki üzüntü kalmıyor anca bebeklere üzülürler masum olduğundan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)