Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask içi telsiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Selamlar.Gecenin bu saatinde size kask telsizi soracağım Eski başlıklarda faydalı bir bilgi bulamadım.Kullanan eden varmıdır ?
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kask telsizinden kasıt intercom ise evet kullanıyorum. Midland bt x2 modeli var. Müzik dinlemek, artçı ile konuşma, 800 metreye kadar 2 motorcu ya da araba ile bağlantı gibi özellikleri var. Su geçirmiyor, müzik dinlerken 180+ ya kadar sıkıntı yok. Hıza göre sesi otomatik artırıp azaltıyor. Zaten o süratlerde yola odaklanıyorsunuz, müzik hikaye. Telefon görüşmelerini de sağlıklı olarak 120 ye kadar yapabildim. Ama genelde çağrı geldiğinde sağ şeride geçip yavaşlayıp öyle konuşuyorum. Benim çok işime yarıyor. Bazen 10 km lik sürüşte 3-4 farklı telefon görüşmesi yaptığım oldu. Gayet yararlı. Tavsiye ediyoruz.

Biraz daha paraya kıyayım dersen radyolu ve konferans yapabilme özelliği olan modeller de var. Bunun yanında Çin'den 100 liraya tedarik edip kullanan ve çok memnun olan arkadaşım da var. Aklıma gelmeyen ve soracağınız bir şey varsa cevaplayayım.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Kask intercom olduğunu yeni öğrendim şu an Çok teşekkürler...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    her türlü kaska monte edilebiliyor mu, aşağıdaki adreste kask dışında bir foto var buna bakarak soruyorum..

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Satış linki verebilir misiniz arkadaşlar. Bende almayı düşünüyorum.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Ben kullanıyorum gayet memnunum
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=motorcycle+bluetoot h&_nkwusc=motocyclet+bluetooth&_rdc=1

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    http://www.dnsonlineshop.com/

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Çin malı olanlardan 4-5 tane kullandım, bir süre sonra ya pilden ya da kısadevreden hepsi bozuldu. Şu an Midland Bt1 kullanıyorum. İnanılmaz memnunum ve yurtiçinden aldığımdan dolayı garantili, tavsiyem yurtiçinden alınmalı.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı olanlardan 4-5 tane kullandım, bir süre sonra ya pilden ya da kısadevreden hepsi bozuldu. Şu an Midland Bt1 kullanıyorum. İnanılmaz memnunum ve yurtiçinden aldığımdan dolayı garantili, tavsiyem yurtiçinden alınmalı.
    Haklı olabilirsin, 3 yıla yıkan çin malı kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım birazda şans lazım galiba
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    öncelikle bu başlık açıldığı için teşekkürler benim de çok ilgimi çeken bir konu bu. malum genellikle arkadaşımla motora bindiğim için ve uzun yollara da gittiğim için kask içi intercom hep istedim fakat öğrenci olmanın getirdiği ekonomik çıkmaz hiçbir zaman bunlardan almaya bile yaklaşamamayı getirdi. benim şu ana kadar gördüğüm kullanılabilir bluetooth modeller hep 400-500 lira civarıydı. 100 liraya çin malı alınabiliceğini söylemişsiniz. nerden bulabilirim ne artıları eksileri vardır? telefon görüşmesi müzik dinlemek vs benim için zaten çok da önemli değil.

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    ucuz çin malı almanızı tavsiye etmem . Midland bt1 yaklaşık 6 senedir kullanıyorum çok kaliteli satıcısıda düzgün tavsiye olunur.

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Alıntı gravis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz çin malı almanızı tavsiye etmem . Midland bt1 yaklaşık 6 senedir kullanıyorum çok kaliteli satıcısıda düzgün tavsiye olunur.
    Hocam aşağıdaki linkteki kaskı satın alacağım, uyumsuzluk sorunu falan yar mıyım?

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Shark-Motosiklet-Kaski-S900C-Darkin-Mavi-Hava-Yastikli-Kask_7849.html#0

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    bu intercomun fiyatı 580 tl daha uygun bir şeyler yok mudur acaba
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)