Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki burgman an 650 scooter

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkkara28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 RE
    Merhabalar ben yaklaşık 6 yıldır scooter kullanıyorum ilk motorum bisan pasific 125 bir scooter ile başladım hep scooter tercih ettim ve çin malı motorlardan çok çektim cebim çok yandı çok yolda kaldım yani sıkıntıları çok bir kere para verip her seferinde arıza yapmayacak bir makine düşünüyorum aklıma suzuki burgman an 650 geldi 2000-2004 modellerini alabilecek durumum var siz ne önerirsiniz kolay kolay arıza yaparmı ya da yapsa bile parçaları çokmu pahalı genel görüşlerinizi yazarsanız çok memnun olacağım şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    2000-2004 yılları arasında diyorsunuz da kim bilir kaç kişinin elinden geçmiştir o motorlar. yani hangi marka model olursa olsun sağlamlık beklemeyin o aletlerden. gidin o paraya 250cc'lik sıfır ve kaliteli bir scooter alın derim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Yakıtı da düşün bence. 7 litrenin altına düşmez kolay kolay.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bi ara scootere bende takmıstım o model alacagınıza sym gts evo alın ortlama burgmanlar 7-8 bin tl civarı dıye hatırlıyorum ofıyata cok temız sym 250 lık scooter alırsınız hatta saglamdırda arkadasımda vardı hıc sıkıntı cıkarmadan 2 yıl bındı sonra satıp araba almıstı. ve yakıt konusuda onemı son hızları sym 140-150 yapıyormus ben denemedım bılmıyorum burgmanda olsun 180 yapsın kackere 180 e cıkacan hız konusunda .bence tercıhını daha ucuz 250 cc saglam motorlara cevır

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010-2013 arası Xmax 250 daha mantıklı olacaktır.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Oyy burgman 650.Bildiğim tek scooter.Dayım yıllardır kullanıyor ve kim bilir kaçıncı sahibi olarak aldı.Motoru çok ama çok dayanıklıdır.Konfor konusunda tartışmasız bence.Gidişi güzel uzun yolu çok sever.Fakat biraz ağır şehir içi problem yaratır ve yine şehir içinde 1.6 arabadan fazla benzin tüketir...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Suzuki Burgman Scooter'in kralı diye duydum kullanıp şikayeti olana hiç denk gelmedim ama bahsettiğiniz 9-10 yaşında bir makina ve eveliyatı çok temizine denk gelmeyebilirsiniz birazcık şans
    Ben de arkadaşların söylediği gibi 250 lik bir cihaz alırdım.Mümkünse sıfır alırdım.Sym Joymax250 bugün baktım bence en güçlü adaylardan biri bu segmentte.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Bahsettiğin motorun temizini bulursan tadından yenmez uzun yolu muhteşemdir yakıt konusundada scooterde olsa özünde 650cc bir motor kullanıyorsun tabiki 250cc ile mukayeseyi hiç bir yönüyle yapmamalısın bu yanlış olur 1300 cc araba ile 2500cc araba kadar rahatlık konfor hızlanma gibi farklar var aradında ama bu tarz büyük cc li maxiscooter kullananlar inan motorun bitarafından çıt geldiği zaman soluğu serviste alırlar kendimden biliyorum esas farkı yolda anlarsın benim motorum 500cc lik bir maxisoocoter aynı motorun 250cc si yolda 130 km hız ile son hız giderken yanından 150 -160 km hızla geçiyorum ve ara hızlanmaları muhteşem büyük cc lerin karar senin ama 250 cc ne alırsan al Burgman650 ile hiçbir şekilde kıyas götürmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)