Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Crf250l den Gt250r a

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    gidin alın kullanın bence.

merakınız gitsin, hevesinizi alın. Bir daha mı geleceğiz dünyaya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediklerine inanmam için fotolarla kanıtlaman lazım sallamadıgın ne malum nedense o motor senle denk geliyor şaşırtıcı.

ayrıca barkın videoda şöyle diyor arkadaş balatalarını daha yeni degiştirmiş degiştirmesine ragmen yinede ön fren yeterli degil ???

yani balataları bitik demiyor balatalarını daha yeni degiştirmiş diyor ayrıca ufak bir mevzudan daha bahsediyor genelde arka kaliperle ön kaliper markası aynı kullanılmaz arka teker kitlenmemesi için diyor buna ne diyorsun ?

barkının cbr250 hakkında söyledikleriyle hyoyu karılaştırmıyorum ben kendi tecrübelerimi ortaya atarak yorum yaptım burda konu dışına çıkılmasın bir hyosung kullanıcısı olarak cbr250nin frenlerini daha iyi buldum.

cbr125imde vardı daha önceden onun frenleri daha çok güven veriyordu yine hyodan benim görüşüm bu şekilde isteyen inanır isteyen inanmaz.

kaç kere hyosung sürdün kaç kere cbr250 sürdün kaç kere panik fren durumunda kaldında benle bu kadar iddalaşıyorsun ? ben bir hyo kullancısı olarak 2 motoruda test ettim yorumları bu şekilde katılmak zorunda degilsin
    Genç kardeşim diye hitab edip ergenler gibi yalancılıkla mı itham edeceksin denk geldi bende söyledim istersen İnan istersen inanma ki ben sana neden birşey kanıtlamak zorunda olayım sen tecrübeni yorumunu söyler paylaşıyorsun bende tecrübemi . Seninki daha doğru olabilir evet senin tecrübelerin de daha doğru olabilir . Evet 5 yıl sonra seninle aynı fikirde de olabilirim . Ama bu uslub nedir yaa.

Topik sahibi arkadaştan bende özür diliyorum .

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Letheist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf250L kullanıcısıyım motoru şu aralar bir gt250r ile takas etmeyi düşünüyorum sizde iyi mi yapıyorum? ciddi acıklamalı bir cevap istiyorum sizlerden konu altında hondayı hyosungı kötülemek olmasın. sadece hyosung kullanıcılarından ve crf250l kullanıcılarından binmiş olanlardan kullanmış olanlardan fikir almak istiyorum. dipnot: izmitte tatil günlerimde daga araziye cıkarım diye almıştm crrfyi fakat suanda istanbuldaym ve ona pekte vaktim olmuyor genelde şehir içi kullanımı ve haftada 1 kez izmit istanbul arası gidip gelicem
    diğer yorumları kesinlikle okumadım
    ama bin pişman olacağın bir takastır emin ol
    motosikletlerin markasından dolayı demiyorum
    endurodan ss e geçme işini ben yaptım ve bin pişman oldum
    bende böyle oldu diye sende olacak değil ama
    hyoyu uzun yolda bi dene istersen sonra karar ver
    cenkito bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç kardeşim diye hitab edip ergenler gibi yalancılıkla mı itham edeceksin denk geldi bende söyledim istersen İnan istersen inanma ki ben sana neden birşey kanıtlamak zorunda olayım sen tecrübeni yorumunu söyler paylaşıyorsun bende tecrübemi . Seninki daha doğru olabilir evet senin tecrübelerin de daha doğru olabilir . Evet 5 yıl sonra seninle aynı fikirde de olabilirim . Ama bu uslub nedir yaa.

Topik sahibi arkadaştan bende özür diliyorum .

Genc arkadasım dedim diye uslubumu elestırıyorsun fakat ben senınle buarada tartısırken dıger yanda actıgın konuya sana yardımcı olup mct 250 tesısatını linkliyorum sana kötü uslupla yaklasmam ıcın kızmam gerekırdı fakat bırdaha yardımcı olmıyacagım ıyı günler forumdaşım,

Letheist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6S
    neyse konu kapansın arkadaşlar birbirinizi kırmanın bi anlamı yok hem konu kirlenmez hemde siz birbirinize karşı konuyu uzatıp daha çok tartısmazsınız. ben crf250l imi upgrade etmeye karar verdim ki önümüz kış bi dunlop lastik alıp karda kışta gezmek var ^^
    otopsici ve CEM. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)