Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Nedir Bu çin Tehlikesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rüzgarın sesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR MERHABALAR YA BEN BU ARALAR BU ÇİN İŞİ MOTORLARA FENA ŞEKİLDE TAKMIŞ BULUNMAKTAYIM BEN BEŞİKTAŞTA ÇALIŞIYORUM İŞE GELİP GİDERKEN YOLLARDA MOTORLARA DİKKATLİ Bİ ŞEKİLDE BAKIYORUM BUARALAR HAVALARIN DÜZELMESİ NEDENİYLE MALUM MOTORUNU KAPAN İŞE MOTORLA GİTMEYE BAŞLADI YADA OKULA HER NEYSE AMA YOLDA TAKİP EDİYORUMDA YOLDA ÇOK MOTOR KALMAYA BAŞLADI E-5 TE OLSUN MAHALLE ARALARINDA GEZİ ALANLARINDA TABİR CAİZSE PATIR PATIR DÖKÜLÜYOR MOTORLAR VE NE TESADÜFSE ALAYI ÇİN MALI MOTORLAR MONDİAL DIR ASYA DIR NE BİLEYİM ÇİNDE ÜRETİM YAPTIRAN NE KADAR MOTOR VARSA ARIZA ÇIKARMAYA BAŞLADILAR BEN BUARA PAZAR ARAŞTIRMASI YAPIYORUM AYNI ZAMANDA PARA BİRİTİRMEYE ÇALIŞIYORUM VE BUNLARI GÖRDÜKTEN SONRA ACAİP KORKMAYA BAŞLADIM EĞER BÖLE OLUCAKCA ÇİN MALI SIFIR ALICAĞIMA 2,EL BAŞKA MARKA MOTOR ALICAM ÜÇ KURUŞ AZ VERİCEZ DİYE CANIMIZI TEHLİKEYE ATIYORUZ ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE MADE İN ÇİN MOTORLARI OLANLAR SİZDEN YANITLAR BEKLİYORUM SAMİMİ OLUN MEMNUNMUSUNUZ MOTORLARDAN HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNAR VE KİMSENİN ALINMAYACIĞINI UMUYORUM HERKESE TEHLİKESİZ KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLİYORUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ehe kavga başlıyor burnuma yanık kokuları geliyor

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    kavga çıkmaz kimse alınmasın demiş bilgilendirmeye çalışsak bütün olumlu olumsuz herşeyi yazsak daha iyi olur bence ikili polimiklerden uzak duralım

ArkadaŞlar YanliŞ AnlaŞilmasi LÜtfen Amacim Herhangİ Bİr İma Fİlan DeĞİl Bende Hala Çİn Motoru Almak Zorundayim Imkanlar Ama Bu TÜr Tehlİkeler Haksizmiyim

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyo Modlar uyarır şimdi seni
    0 Rh (+)
    06 - 09

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Sen çin motorunu al yine jiklenin yerini öğrenirsen bi sorun olmaz bi de benim gibi jikleyi açık unutma motoru boğup çok yolda kalırsın en kötüsü de motor boğulunca benzin filtresini temizlemek çok yutuyorum yaa ayyaştan beter oldum

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    no japan
    yes chına
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

mavibisiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    rüzgarın sesi çin malı kötüdür diyemeyiz yamahanın bazı modelleride çinde yapılıyor. adamler gün geçtikçe iysini yapıyor kendilerini geliştiriyor. iyi modelleride var ama parasıda iyi alacaksan başlangıç için iyi olur tamir yönünden bilgin artar. aracını iyi tanırsın modifiye eder gerekli güçlendirmeleri yaparsın. bence korkma çin malından sadece en iyisini bul onu al derim

Ya millet ben çin düşmanı biri değilim ama herkes kadar benm de endişelrim var parayı sokakta bulmuyoruz haliyle canımızıda sebep bundan ötürü yanlış anlaşılmasn

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam bu konular çok tartışıldı çok yazıldı. Bi araştırırsan çok şey bulacaksın. Ha diyorsanki aradan uzun zaman geçti şimdi nediyorsunuz. Evet çok zaman oldu alırken bende çok tedirgindim ve böyle sorabilecegim bir yerde yoktu. Motora gelince evet çok sorun çıkardı hatta il zamanlar iki haftada bir servisteydik ama gittikçe azalmaya başladı o biraz toplandı ben biraz onu ögrendim. en kötü olay birkeresinde eşimle Bursada yolda kaldım. Motoru bıraktım geldim distrübitör firmadan özür dilemek için aramayan kalmadı. Ve sorunu hemen hallettiler halada alakalarını eksik etmiyorlar sagolsunlar. Ha çin motoru şunu yaparmı buraya gidermi. Hocam ben arkada eşim ve bidünya eşya ile motorpatlarmı diye saatlerce 130 gittim bişey olmadı. Arazide dagbayır tırmandım. Kışın yagmurda çamurda bindim. Zevk olsun diye balçıgın içine soktum. Gidermi diye kros parkurunda dolaştım. Makinam hala duruyor ve gün geçtikçe daha az sorun çıkarıyor. İyiki almışım. Yoksa hala birinin ikinci el makinası için para biriktiriyor olacaktım.
    Uzun oldu ama madem sordun, fiyatına göre iyidir deyip geçmek istemedim.
    Yaşa ve Yaşat

Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyo Modlar uyarır şimdi seni
    Yok cnm ne alaka bizim kimseye bağırmak gb derdimiz yok tesadüfe gelmiş yazdım öle sonra fark ettim üşendim tekrar yazmaya o kadar

sertan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Motor işi kısmet işi... Ama sağlam bir makinayla yolda kalma ihtimalin %20 ise çinde bu oran dahada yukarılara çıkıyor. İtiraf ediyorum bende yolda kaldım gaz telim koptu ama servis sağolsun, geldiler ve motorumu kamyonetlerine yükleyip servise götürdüler. Ve sorun ortadan kalktı. Temmuz 2005 yılından bu yana 150 Zat kullanıcısıyım. 6000 km yol yaptım ve hala memnunum.
    "34 UG 3337 " + "34 FSF 59"

Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı
    Hocam bu konular çok tartışıldı çok yazıldı. Bi araştırırsan çok şey bulacaksın. Ha diyorsanki aradan uzun zaman geçti şimdi nediyorsunuz. Evet çok zaman oldu alırken bende çok tedirgindim ve böyle sorabilecegim bir yerde yoktu. Motora gelince evet çok sorun çıkardı hatta il zamanlar iki haftada bir servisteydik ama gittikçe azalmaya başladı o biraz toplandı ben biraz onu ögrendim. en kötü olay birkeresinde eşimle Bursada yolda kaldım. Motoru bıraktım geldim distrübitör firmadan özür dilemek için aramayan kalmadı. Ve sorunu hemen hallettiler halada alakalarını eksik etmiyorlar sagolsunlar. Ha çin motoru şunu yaparmı buraya gidermi. Hocam ben arkada eşim ve bidünya eşya ile motorpatlarmı diye saatlerce 130 gittim bişey olmadı. Arazide dagbayır tırmandım. Kışın yagmurda çamurda bindim. Zevk olsun diye balçıgın içine soktum. Gidermi diye kros parkurunda dolaştım. Makinam hala duruyor ve gün geçtikçe daha az sorun çıkarıyor. İyiki almışım. Yoksa hala birinin ikinci el makinası için para biriktiriyor olacaktım.
    Uzun oldu ama madem sordun, fiyatına göre iyidir deyip geçmek istemedim.
    peki tüm çin motorları yada distrübitör firmalar aynı hassasiyeti gösterirmi anladığım kadarıyla sende jinllun 250 t elegance var yani choperr ben scoterr düşünüyorum seninki bi nebze dayanıklı scoterr gördüm yolda kalan choperre denk gelmedim ayrıca sitede benm geçmişim bayağı eski bayağı araştırdım yani yazılara da katıldım da sonra ne olduysa eski üyelik gtt sonra bunu yeni aldım gene de sağol kazasız belasız yolculuklar sana

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bu çin motorları ilk geldiğinde çok sorun çıkartıyorlardı fakat zaman geçtiklçe 1 yıl içerisinde hem çinliler motorları iyileştirdiler hem bizim türkiye deki teknik servis ler öğrendi tamirlerini... fakat hala servislerden ben şikayetçiyim.. bu ayrı bir konu... takım taklavat alıp ben tamir etcem...
    ama süper bir kullanıcıysan bu çin motorları seni kesmez. ama benim gibi zevk olsunda çok iyi veya çok kötü demeden sürmek istiyosan ayakların yerden kesilip rüzgarı hissedeceksen fazlada paran yok muş madem.. albi çin motoru...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bakımını yapar, yaptırırsan bir Çin'liden sana yol arkadaşı olur.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

benim motor mondial kt 125 ve bu gune kadar beni hiç yolda bırakmadı yolda kalan motorcu arkadaslarınyanında her zaman durur problemini çözmeye çalısırım bu gune kadar benzin bitmesi ve lastik patlamasından başka bi arzası olana denk gelmedim bende motorumdan fazlasıyla memnunum arza yapmadı tekeri patlamadı karbirator bile tıkanmadı
    diyecegim bu tip yolda kalmaların çogu kullanımdan kaynaklanan hatalar yada herkesin başına gelebilecek benzin lastik sorunu gibi

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    1-1,5 milyara 2. el japon bulursan bana da haber ver.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    1-1,5 milyara 2. el japon bulursan bana da haber ver.
    bulursun merak etme ama 56 model filan

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Ya Bi De Git Başimizdan

Alıntı ariulu adlı üyeden alıntı
    Ya Bi De Git Başimizdan
    bilader lafın kime

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler