Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt250r şehir içinde sürmesi zor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    motorumu 2.5 ay önce aldım,şimdiden gözüm yükseklerde,ilerde ya gt250 R yada Cbr 250 almayı planlıyorum.Tvs 150likte olsa güçlü torklu bir makina olduğu için cbrı aldıktan bir süre sonra yetmez gibime geliyor o yüzden gt250r a yoğunlaşıyorum.Ama gt250r'ın aşırı büyüklüğü,gidon turu, oturuş pozisyonu keşke almasaydım dedirtir mi merak ediyorum.Yoksa dışardan bakınca aslan gibi üstüne binince ceylan gibi mi ?Bide boy 1.73 sizce sıkıntı yaratır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Boy ideal. Şehir içinde sıkıntı olmaz ama yoğun trafikte kalırsan biraz can sıkıcı olabiliyor.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Yoğun trafikte bilekleriniz kesin ağrıyacaktır. Özellikle sol eliniz ve bileğiniz debriyaj sıkmaktan ağrıyacaktır. Her SS tipli motor için normal bir durum tabi. Ama yola çıktığında ceylan gibi maşallah.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ilk bindiginde mahveder ama alisinca cok keyifli. 1 ay kullandiktan sonra artik ybr gibi biner gezersin ben garajin icinde cevirmek harici pek sıkıntı yasamadim.
    hondacıoguz bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6
    Cbr mi Hyosung mu diye başlık açmak istemiyorum.yüzlerce konu var.Kafamda %70 hyo var.ikisininde teknik özellikleri,konforu,servisi hakkında bilgim var cbrın rahat olduğunuda biliyorum tek sıkıntım hyonun viraj kabiliyeti,ara kaçışlar ve hyoya alışıp alışamıyacağım...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Trafik saatinde Beylikdüzü-Topkapı yaptıktan sonra pert oldum. Lakin ben kıçımı enduroya alıştırmış birisi olarak herhangi bir racing ilede aynı duruma düşerim. Tabi ankaradaki trafik ile istanbuldaki benzer mi bilemiyorum.

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Tek sıkıntın yogun trafık olucaktır debrıjayı sık bırak sık bırak gercekten bı yerden sonra bılegı bıtırıyo ama yapcak bısey yok hersey 4 4 luk olmaz ama gerı kalan hersey ıyı kı almısım dedırtıcektır ıvmelenmesı kacısları vırajı vs gercekten ıyıdır ama ıkıncı el alıcaksan dıkkat et alıcagın motora sonra motor zevkının ıcıne edebılır hakkında hayırlısı olsun

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kotto fazla kullanma motoru, ben alabilirim kışa doğru. Baştan söyliyimde

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek sıkıntın yogun trafık olucaktır debrıjayı sık bırak sık bırak gercekten bı yerden sonra bılegı bıtırıyo ama yapcak bısey yok hersey 4 4 luk olmaz ama gerı kalan hersey ıyı kı almısım dedırtıcektır ıvmelenmesı kacısları vırajı vs gercekten ıyıdır ama ıkıncı el alıcaksan dıkkat et alıcagın motora sonra motor zevkının ıcıne edebılır hakkında hayırlısı olsun
    Debriyaj halatını söküp gres yağı sürüp geri takarsan yumuşacık bir debriyajın olur. Sökemiyorsan ucu uzun bir şırınga alıp içine 90 numara yağ yada hidrolik yağı(dikkat et boyaya dökme) koy. Maneti yuvasından çıkarıp halatın için şırıngayı sokup ufak ufak yağ basıp aşşağı inmesini bekle.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotto fazla kullanma motoru, ben alabilirim kışa doğru. Baştan söyliyimde
    Tamam abi senın scoteer ıda ben alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj halatını söküp gres yağı sürüp geri takarsan yumuşacık bir debriyajın olur. Sökemiyorsan ucu uzun bir şırınga alıp içine 90 numara yağ yada hidrolik yağı(dikkat et boyaya dökme) koy. Maneti yuvasından çıkarıp halatın için şırıngayı sokup ufak ufak yağ basıp aşşağı inmesini bekle.
    Halil abi tesekkur ederım ama bunları yapabılcegımı sanmıyorum en iyisi servise gittigimde ustaya soylerım o yapar şu an daha sök tak işlerini yapabılcek bılgılerım yok maalesef
    Life is short enjoy it .

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tamam abi senın scoteer ıda ben alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Halil abi tesekkur ederım ama bunları yapabılcegımı sanmıyorum en iyisi servise gittigimde ustaya soylerım o yapar şu an daha sök tak işlerini yapabılcek bılgılerım yok maalesef
    Bi satamadım gitti sucuturu. Her gelen kapora bırakıyor, parası denkleşmiyor sonra. 200 tl kaporadan geldi
    Lan daha 2200km'deki motoru beğenmiyorlar
    Gel buraya geçer kağıdını aldıktan sonra, yaparız
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi satamadım gitti sucuturu. Her gelen kapora bırakıyor, parası denkleşmiyor sonra. 200 tl kaporadan geldi
    Lan daha 2200km'deki motoru beğenmiyorlar
    Gel buraya geçer kağıdını aldıktan sonra, yaparız
    Begenmezler ya şu önceki motorumda 3000 e yakındı kız gıbı motor bı tane gelen baba ogul motoru oyle bı ıncelıyolar kı sankı 90 model 100 bınde sanarsınız o kadar uyuz oldum kı bı de bılıyosunuz en ölü fiyatına verıyodum hala bana 200 daha alma yok bunun oturusu rahatsız soyle boyle bıktırıyolar ınsanı.

Abi aslında bı gun gozumu karartıp gunduzden gelıcem gecesıde taksım ortakoy yapalım
    Life is short enjoy it .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hani paran yoktu Tvs yi satıp okuyacadın

Kredimi çektin gene

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Begenmezler ya şu önceki motorumda 3000 e yakındı kız gıbı motor bı tane gelen baba ogul motoru oyle bı ıncelıyolar kı sankı 90 model 100 bınde sanarsınız o kadar uyuz oldum kı bı de bılıyosunuz en ölü fiyatına verıyodum hala bana 200 daha alma yok bunun oturusu rahatsız soyle boyle bıktırıyolar ınsanı.

Abi aslında bı gun gozumu karartıp gunduzden gelıcem gecesıde taksım ortakoy yapalım
    Beni scuturla ezerler, hor görürler RR varken kimse yanaşamıyordu ama
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani paran yoktu Tvs yi satıp okuyacadın

Kredimi çektin gene
    cuma günü motora müşteri geldi.babam adamlar gelmeden kıyamadı heralde sakın satma ben alıyorum motoru dedi adamlada zaten anlaşamadık.Değiştirmeyi şimdi düşünmüyorum zaten daha 1.500 kmde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)