Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tecrübeli arkadaslar yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar arkadaşlar öncelikle,artan yakıt fiyatlarından dolayı aracımın yanına motor almak istiyorum a2 ehliyete yazıldım kısa bir süre sonra ehliyetim elimde olacak nasipse.Şimdi sizden yardım alacagım konuya geleyim 5 bin lira ya kadar az yakıt yakan (günlük 50 kilometre minimum yol gideceğim) çevre yolunda gidebileceğim, önceden tecrübesi yok denecek kadar insana tavsiye edebileceğiniz motorlar nelerdir ? ikinci el de olabilir bu fiyat dahilinde,ne tip almalıyım viteslimi vitessiz mi? hazır almışken bir iki daha ekleyip 125 r yamaha tarzı motor mu alsam yoksa kuba 250 racing tarzı motor begendim ondan mı alsam veyahut scooter mı alsam ? kullanılabilirlik ve yakıt olarak ne önerirsiniz ? şimdiden sagolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Yakıt tasarrufu açısından Honda Wave 110 i kraldır. 15 tl yani 3 litre benzin ile 175 km gider. Çevreyolu kullanımında sıkıntılı olabilir. Kamyonların bile 90-100 gittiğini düşünürsek çevreyolu için minimum 250 cc ister. Performansı cbf150 ile nerdeyse aynıdır. Fiyatı 3-4 lira arasında. Kalıp olarak 170 cm 65 kg civarıysanız cuk oturur.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    honda wave tam size göre bencede hem kullanımda kolaydır hem yakıtta wing go-go da olabilir fiyat olarakda iyi

http://www.honda.com.tr/SeriesPrices.aspx?series=wing-go

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Tasarruf için 250 racing motor bakıyorum diyen kişi ciddiyesizlikten başka bişe değil !!!!!
    Dentist76 bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Yamaha Ybr 125 alabilirsin hem sorunsuz sağlamdır hemde az yakar.

Pcx düşünülebilir kullanan arkadaşım var hem rahat hem şık duruyo hemde yakıt olarak çok iyi olduğunu söyledi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)