Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

destro 250 koltuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    selimpelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DESTRO 250
    Arkadaşlar destro 250 var titreşim hiç yok denecek kadar az ama koltuğu çoks sert ve rahatsızlık veriyo 2 saat falan motor kullansak şeklini alcaz yani koltuğun o derece ne yapılması gerekir koltuğu döşemeciye mi vermek lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatboyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GW250 Inazuma
    Kenara çekip dinleceksin. O motorla alakası yok, 2 saat motorun üzerinde padişah tahtıda olsa uyuşursun çünkü üzerinde hareketin yok. Bileklerin dışında pek oynayan bir yerin yok, doğal yani 2 saatin sonunda uyuşman. Yine rahatsız isen altına bir ufak yastık ya da minder alabilirsin.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bu durumlar için yastık yaptıran adam gördüm. Çevrede terzi yastıkçı falan varsa düşünün derim. Uzun yolda totoyu rahat ettirir.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    arkadaşım sanayide bir döşemeciye gideceksin böyle böyle istiyorum de aynen yaparlar...
    yastık falan koltukta sabitleyemezsin motor altından kayacakmış gibi olur.

Jokeyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Ben deri zigon sehpa döşemesinde çalıştım 6'ay sırf motorsiklet koltuğu sert diye gelip süngerini değiştirden oda yetmedi derisini değiştirtenler oldu,Küçük bi deri döşeme dükkanına gidin sert ve yumuşak sünger sıralaması var en yumuşağından koltuğun boyutuna göre kestirin ama yüksekliği 5cm felan yüksek olsun oturunca yumuşaklık yüzünden alçalacak isterseniz derinin boyutuna göre yeni koltuk deriside diktirebilirsiniz ama suni deridir orjinal değil yinede konforu çok rahat bu size kalmış birşey okadar kafaya takdıysanız dediğimi yaparsanız isteğiniz azda olsa yerine gelir bu arada sünger ve koltuk ölçüsü v.b almanıza gerek yok koltuğu söküp götürürseniz onlar ayarlar :D

Motosikleti
    DESTRO 250
    anladm arkadslar bi döşemecye yol göründü

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Döşemecide uygun sünger bulman zor. Eritme sünger diyorlar galiba döşemeciler. Ya özel yaptırıcaksın yada en ucuzundan bir MZ süngeri alıp üzerindeki ile değişiceksin. Keyfine bakıcaksın sonra .

Motosikleti
    DESTRO 250
    eskisine göre bi farklılık olurmu ? rahatlık bakımından

Jokeyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Döşemecide zaten motosikletin koltuğu için sünger bulunmaz abi,Ama yastık vs süngerleri çok var zaten yastık süngerlerinin verdiği konforu ben başka bi süngerde görmedim bide senin süngerin uzunluğu diyelim 5cm yastık süngerini 10cm alman lazım abi yumuşak olduğu için içe gömülüyo hem bi zaman sonra sünger erimiyo yani dahada alçalmıyo ona uygun sünger verirler zaten sana abi ama yinede sen bilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)